MAP 1695 Vzpoura na Ukrajině! Zelenskyj demaskován! Západní bankéři nadšeni! Kyjev žene mobilizované ukrajinské farmáře do sebevražedných útoků na Rusy, a potom zabavuje jejich půdu, a rozprodává ji nadnárodním korporacím. Zákon Ukrajiny 6013, který se právě schvaluje, ukládá všem ukrajinským farmářům zlikvidovat do 5 let své farmy a připravit je na prodej!

Wall Street Journal, který rozhodně nepatří mezi stoupence Putina, před pár dny zveřejnil, že: ukrajinská armáda od loňského podzimu rekrutovala chudé muže z vesnic, vybavila je puškami a uniformami ze sovětské éry, a po dvou nocích po odvodu strávených v kasárnách je poslala rovnou do předních linií. Někteří z těchto branců se snažili podepsat oficiální odmítnutí bojovat proti Rusům, protože nedostali žádný výcvik, a nikdy předtím nedrželi v ruce zbraň. Kyjev a jeho seržanti na jejich žádosti měli jedinou odpověď –  Bachmut Vás naučí!

Podle Wall Street Journal Kyjevské doupě poslední půlrok vysílalo do míst nejtěžších bojů s Rusy výhradně jen mobilizované vojáky a jednotky územní obrany s minimálním výcvikem a vybavením, ve snaze ušetřit před zničením své čerstvé elitní tlupy vycvičené a vybavené zeměmi NATO pro letní ofenzívu. Chudí zmobilizovaní ukrajinští farmáři začali přezdívat ruská jatka v Bachmutu “peklem na zemi“, a veškerá popularita vojenské služby a branné povinnosti ze začátku roku 2022 se na Ukrajině změnila v rostoucí odmítání vojenské služby a vyhýbání se nástupu do armády. Velvyslanec doupěte v Londýně Vadim Pristaiko přiznal britským pohlavárům, že ztráty, které letos Ukrajina utrpěla jsou hrozné číslo, a nelze je nyní, ani zveřejnit. Podle veterána americké námořní pěchoty Troye Offenbeckera, který se bojů v Bachmutu na ukrajinské straně osobně zúčastnil, bylo ukrajinské velení chaotické, Rusové měli celou dobu bojů absolutní palebnou převahu, stříleli nepřetržitě, a kecy, že jim dochází munice, jsou jen sprosté mediální žvásty. Život zmobilizovaného ukrajinského farmáře – brance nahnaného doupětem na jatka do Bachmutu prý netrval déle než 4 hodiny. Tvrzení Offenbeckera potvrdil i německý novinář Deutche Welle  Konstantin Gončarov, který na začátku války vstoupil do ukrajinské armády, a přiznal, že boje v Bachmutu představovaly pro čerstvé ukrajinské rekruty jen sázku vlastního života do loterie. A v loterii, jak se ví, absolutní většina prohrává. 

Edward Arnold, přední britský královský armádní analytik, včera přiznal, že celý letošní Humbuk kolem slibované ukrajinské protiofenzívy byl nezbytný hlavně pro udržení válečné podpory ukrajinského obyvatelstva, pro udržení optimismu vojáků, a pro získání vybavení a zbraní potřebných k udržení ruské fronty před zhroucením. A, že s ofenzívou, hlavně s jejím úspěchem, nelze letos vážně počítat, protože ruská armáda je stále silnější, její obraná linie je stále pevnější, kdežto Ukrajinci jsou vyčerpaní a stojí před zhroucením.

Podle přiznání Arnolda, ani nejvyšší armádní špičky Pentagonu letos nepočítají s žádným ukrajinským ofenzívním úspěchem, protože ukrajinské armádě zcela chybí nezbytné know-how a schopnost řídit a koordinovat rozsáhlou vševojskovou operaci. Pentagon prý udělal vše, co bylo v jeho silách, aby Ukrajince vyzbrojil, ale podle Pentagonu, samotné zbraně jsou k ničemu, tam kde chybí profesionální schopnost využít jejich potenciálu. Očekává se proto, že ohlášená ofenzíva, která musí proběhnout, aby se Zelenskyj definitivně neztrapnil, bude mít formu masivních sebevražedných nájezdů lehce obrněné ukrajinské pěchoty na ruskou obranu, ve víře, že se někde podaří obranu prolomit a dobýt nějaký ten malý kousek území, aby se v doupěti mohlo mediálně oslavovat velké vítězství. 

Hein Goemans, ředitel Watsonova Centra vlivné a elitní newyorské soukromé Univerzity Rochester, proto už vydal spřízněným médiím a neziskovkám pokyny, aby jakékoli nadcházející marginální ukrajinské úspěchy na bojišti náležitě hlasitě oslavovaly, protože velké územní zisky nebudou. Podle Goemanse je třeba propagandou vytvořit v Američanech i Evropanech očekávání, že když se Kyjevu podařil malý průlom, a získal malé území, znamená to, že se příště podaří větší průlom, a že Putin stále prohrává. 

Tento scénář vytvořený Goemansem nyní evidentně probíhá u Bělgorodu. Ukrajinci provádějí sebevražedné nájezdy na řídce bráněná ruská území, která nejsou schopni udržet, jakmile se mobilní ruské síly přesunou do míst útoků, a západní mediální propaganda duní, že Putin prohrává válku. Kolik Ukrajinců zaplatí životem za tuto mediální kampaň o ukrajinských vítězstvích evidentně pro Washington, Brusel, Prahu i Kyjev není důležité. Chudí Ukrajinci tu jsou jen proto, aby svými životy a majetkem zaplatily účet západních politiků. 

Na Ukrajině, již nebublá nespokojenost jen s odvody, ale i s chystaným vyvlastňováním největšího bohatství Ukrajiny – zemědělské půdy.

V srdci Ukrajiny, v Poltavě, kde Petr I slavným vítězstvím nad Švédy začal psát moderní ruskou historii, to vře. Nejprve se proti kyjevské moci vzbouřil místní politik Serhiy Kaplin, a podal žalobu proti nesmyslně vysokým cenám za dodávky tepla v Poltavě, (450 tisíc obyvatel). Kaplin soud vyhrál, protože dokázal rozsáhlé machinace s tarify za teplo. Ihned po Kaplinově soudním vítězství, 16. května, přestali obyvatelé Poltavy masivně za teplo platit, a domáhat se navrácení peněz. Jde o miliardu Hřiven Kaplin dokonce zorganizoval za pár dní statisícové hnutí neplatičů za teplo, kteří se bouří, že v tzv. banderovských oblastech Ukrajiny, (město Rovne v originále textu), jsou ceny za teplo mnohem nižší, než v Poltavě. Navzdory soudnímu rozhodnutí, které dává Kaplinovi za pravdu, na něj na žádost doupěte vyrazila tajná služba SBU, a obvinila ho, že rozvrací válečné úsilí a snaží se poškodit Ukrajinu ve prospěch Ruska!  Kaplinovi přitom jde pouze o dodržování vlastních Zelenského ukrajinských zákonů, které podobné zvyšování cen energií v době války s Gosudarem výslovně zakázaly!

Další, kdo se v Poltavě proti Kyjevu nyní vzbouřil, je šéf místních farmářů Volodimir Bilousko. Ten se přidal k organizátorovi celoukrajinského protestu malých farmářů, šéfovi svazu farmářů Ukrajiny, Ivanu Slobodianykovi. Oba dva ostře kritizují právě projednávaný ukrajinský zákon číslo 6013, protože nařizuje všem majitelům malých ukrajinských farem, aby do 5 let ukončili svoje podnikání, a svoji farmu dali k dispozici velkým zemědělským korporacím. Kdo se nepodřídí, bude jeho farma zlikvidována, píše se v zákoně. Podle zákona mají na Ukrajině už existovat jen velké latifundie. Oba dva politici varují, že Kyjev chystá zabavení půdy malým farmářům, kteří představují 92% všech zemědělských podniků na Ukrajině!  (Originály provolání Poltavských farmářů v Ukrajinštině zde.) 

Kyjevské doupě nyní postupuje takřka přesně podle amerického Oskarového filmu Návrat do Cold Mountain s Renée Zellweger v hlavní roli. Chudí farmáři jsou opět násilím nuceni bez výcviku bojovat za své papaláše, a ti jim za odměnu zabírají půdu. Dějiny se opakují nejen na Ukrajině, ale i v Evropě.

Ursula von der Leyen, která se nyní uchází o funkci šéfky NATO, a je hlavní stoupenkyní války s Ruskem na Ukrajině, žila ve svých 20 letech v Londýně pod jménem své praprababičky z Jižní Karolíny jako Rose Ladson. Rose Ladson přitom byla americká otrokářka, která jen na své hlavní plantáži držela přes 200 otroků. Při zrušení otroctví v USA v roce 1865 v důsledku porážky Jižanů přišli Ladsonové podle zápisu o stovky otroků na několika plantážích. Otrokáři Ladsonové občanskou válku bez úhony přežili, a zbohatli na ní. Absolutní většinu padlých vojáků Jihu představovali chudí farmáři, kteří neměli žádného otroka. Dnes kráčí Ursula ve stopách své praprababičky a svou politikou ruinuje nejen holandské, české, slovenské a další farmáře, ale opět nechává posílat ukrajinské farmáře na smrt, a vytváří podmínky pro největší loupež ukrajinské černozemě v dějinách lidstva! Vnučky amerických otrokářek jsou mimořádně úspěšné. Kamala Harrisová, Bidenova Vice, je také vnučkou otrokářky, tentokráte britské! Chudí farmáři, kteří ve válkách těchto otrokářek padli, žádné vnučky většinou neměli, a o majetek po své smrti přišli. Zelenskyj nyní plánuje, zabavit půdu, i těm chudým farmářům, kteří válku proti moskevskému Gosudarovi nějakým zázrakem přežijí. Můžete hádat, kdo na té půdě bude zase vydělávat!  (Více o obou současných otrokářkách v historickém MAP 813.)

Vlastnictví zemědělské půdy po latifundiích je byznysem budoucnosti. Čína, Asie, Afrika, budou odebírat stále více pšenice, kukuřice a rostlinných olejů. Je to bezrizikový byznys. Kupců bude čím dál tím víc, a konkurence nebude existovat. Vhodné plochy pro levnou výrobu jsou jen v Severní Americe, v Evropě, na Ukrajině a v Rusku! Jen je třeba z polí vypudit farmáře! A to je současná politika jak Bruselu, tak Prahy, tak Kyjeva! Ostatně, Ursula i Kamala mají rodinou tradici v řízení plantáží a latifundií. 

Je sobota 3. června 06.05. Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Poslední video pořady jsem natočil  16. května, a najdete ho zde, 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje. 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář