MAP 1674 Nastal den, kdy Fiala definitivně prodá ČR!? Má konstrukt fialové Česko ještě nějakou budoucnost!?

Dnes 11. května premiér Petr Fiala vyhlásí svůj pomatený plán na záchranu ČR! Tato fialová komedie má zřejmě jediný účel. Zastřít aspoň na chvíli skutečnost, že ČR se řítí, pod řízením absolutních politických ignorantů, do nejhlubší ekonomické katastrofy, která ji od roku 1918 potkala. Podívejme se, proč?

Včera maďarský ministr zahraničí Peter Szijjartó oznámil, že Čína zahájí v Maďarsku výstavbu už druhé továrny na výrobu lithiových baterií! Fiala nic!

Továrna se postaví za 30 miliard CZK ve městě Debrecín, kde automobilka BMV už zahájila výstavbu továrny na 150 tisíc elektromobilů ročně! Továrna BMW bude v Debrecínu také pro svá elektro-auta vyrábět lithiové baterie. V Maďarsku tak díky společné investiční politice Číny a Německa vzniknou v roce 2025 desetitisíce nových skvěle placených pracovních míst pro vysoce kvalifikované zaměstnance. Vývoz aut BMW je mimořádně zisková záležitost, a hlavní trhy, kam auta směřují, jsou Německo (15,5 % objemu exportu), následované Čínou (13,5 %), Jižní Koreou (12,8 %), Kanadou (7,5 %) a Velkou Británií (5,6 %)! Hlavní výrobní základna koncernu přitom leží v Bavorsku, a táhne se podél dálnic od Mnichova směrem k Česku! Obzvláště imbecilní čeští politici nebyli schopni tento fakt vzájemné blízkosti mimořádně profitové německé společnosti a české průmyslové kotliny nikdy využít, a přitáhnout BMW do Čech. Proč? Stovky miliard eurodotací za poslední desetiletí požrali nenasytní kmotři ODS, Babiš, a jejich spřátelené neziskovky a placená umělecká a televizní klaka. Místo nich mohly být Plzeň, Klatovy, Domažlice, Strakonice, a České Budějovice propojeny moderní dopravní infrastrukturou mezi sebou, a s Bavorskem. Teď bude Maďarsko díky chytré Orbánově zahraniční a dopravní politice sklízet daňové dividendy v podobě tisíců nových skvěle placených pracovních míst. Kdežto ČR bude díky partě Tchajwanců – Vystrčil, (ODS), Lipavský, (Piráti), a Pekarová-Adamová, (TOP-09), ještě více ždímat chudé české občany robotující v zastaralých a levných montovnách. Česko, kdysi průmyslová perla Rakouska – Uherska, Evropy i RVHP se po 105 letech své existence propadlo na úroveň levné čínské montovny 90-tých let minulého století. A Fialovi, to, kam to dotáhli jeho předchůdci svou neschopnou politikou, ještě nestačí! 

Vize Miloše Zemana na celoroční zesplavnění Labe z roku 2016, nabyla včera na aktuálnosti! Jenže ČR ztratila 8 let, kdy se na projekt nesáhlo, protože ústřední politikou všech českých hlupáků bylo nepřipustit, že by Miloš mohl mít pravdu byť i v jediném případě. 

Včera Německo schválilo majetkový vstup čínské státní společnosti COSCO do hamburského přístavu. Cíl Německa je prostý – aby čínský státní kapitál proměnil Hamburg v největší přístav Evropy. A aby v Německu vznikla další skvěle placená místa. Podle zveřejněné studie 1.35 milionu německých pracovních míst závisí na německých přístavech, a přes 30% všeho zboží putujícího přes Hamburg, jde do Číny a nebo z Číny. Kdyby bylo splavněné Labe, mohly by kontejnerové lodi vozit ekologicky zboží do Česka a zpět. Loděmi také mohlo z Česka putovat obilí, jako tomu bylo už od ranného středověku, a čeští zemědělci by nemuseli lkát, že ho nemají komu prodat, jako nyní. Loděmi také mohlo do Čech putovat uhlí, protože to je jediný způsob, jak jej do Čech ekonomicky dopravit. Česko má díky výsledkům 1. světové války vlastní území v hamburském přístavu. Co udělá česká fialová vláda, když se dostala k moci, aby ve věci hamburského přístavu konala – zruší na ministerstvu funkce zodpovědné za vyjednávání s německou stranou o modernizaci, a o dalším osudu tohoto jedinečného českého území! Komunisté nenávratně zašantročili české území v polském Štětíně. Nyní snad Fiala nenávratně zašantročí české území v německém Hamburku? Ostatně, když vůdce Sudeťáků Bernd Posselt začne chválit Fialu, nebude to asi jen tak

V nejbližších měsících nás nečeká nic dobrého!

Včera byla oznámena překvapivá data o stavu německého hospodářství v březnu 2023. Podle nich se Německo řítí do krize nebývalých rozměrů. Automobilový sektor, považovaný za klenot německého průmyslu, utrpěl největší meziměsíční pokles průmyslové výroby, a to o 6,5 procenta! Průmyslové objednávky klesly o 10,7 procenta oproti předchozímu měsíci, což je největší meziměsíční pokles od roku 2020! Stavební výroba se oproti únoru také snížila o 4,6 procenta, výroba strojů klesla o 3,4 procenta! Průmyslová produkce klesla o 3,4 procenta, což je výrazně více než 1,3 procenta odhadovaných finančními analytiky! 

Pro ČR to znamená, že brzy poklesnou objednávky výroby pro české montovny! Pro ČR to znamená, že nastal ten nejvyšší čas začít shánět investice do moderních průmyslových odvětví, infrastruktury a energetiky, kde se dá, a stejně dobře jako to dělají Německo i Maďarsko. Prvním nezbytným krokem k této politice je úplná likvidace všech českých Tchajwanců , jejich rádců a nohsledů v politických funkcích. Že nikomu chybět nebudou je jasné z toho, že se o ně nikdo vlastně ani nezajímá

Podle údajů zveřejněných včera v Německu, je příslušníkem střední třídy ten, kdo vydělává mezi 50 000 až 100 000 CZK měsíčně, nebo rodina s dvěma dětmi, která dohromady vydělává 75 000 až 200 000 CZK měsíčně. Z uvedeného vyplývá, že v Česku není mnoho příslušníků střední třídy, a že poslanci a politici, kteří se střední třídou nejvíce ohánějí, do ní vlastně ani nepatří, protože jsou po té, co si v lednu zvýšili platy, tzv. vyšší třída! A podle toho to v Česku tak vypadá! Dřít ty dole, aby se ti nahoře měli ještě lépe, je tisíciletá politika vyšší třídy, a nikdy se na ní nic nezměnilo. A ani nezmění. Je třeba proto vyměnit politiky. 

Je čtvrtek  11. květen 05.24.  Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Poslední video pořady jsem natočil 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář