MAP 1658 Bio-výzkum USA! Smrtící “ukrajinská” a “irácká” bakterie zahájily svoji neplánovanou invazi z Ukrajiny do Evropy. Obě bakterie vražedně spolupracují s virem COVID-19, a neexistují proti nim žádná antibiotika!

33 000 Evropanů už každoročně zemře po nákaze tzv. super-bakteriemi, které se nyní nekontrolovatelně šíří na Ukrajině! Věhlasná specialistka na léčení těchto smrtelných nákaz, doktorka Dos Santos, z berlínské univerzitní nemocnice Charité, šokovala 18. dubna na konferenci v Dánsku shromážděné experty vědeckou přednáškou založenou na výsledcích jejího léčení 14 ukrajinských pacientů. Podle doktorky Dos Santos, z 25 izolovaných vzorků baktérií z těla zasažených Ukrajinců, bylo už 72%, 18 kusů vzorků baktérií úplně imunních oproti i těm posledním antibiotikům nejnovější generace, která lidstvu ještě zbývají k léčení napadených osob. Tyto tzv. léky poslední záchrany, karbapenemy a novější cefalosporiny, už na nejnovější ukrajinské baktérie vůbec nezabírají! 

(FOTO: Postupy léčby smrtících baktérií, na které nezabírají žádné léky, z odborné přednášky doktorky Dos Santos o léčení nakažených Ukrajinců v Berlíně.)

Příčinou tohoto nekontrolovatelného šíření smrtících baktérií, na které nejsou žádné léky, je válka na Ukrajině. Podle analýzy německých expertů, našly tyto baktérie úrodnou půdu v ukrajinských polních lazaretech a nemocnicích, kde zranění často celé měsíce nedostávají ani účinnou chirurgickou a ani antibiotickou léčbu, protože chybí jak léky, tak personál, i sterilní prostory. V těchto ukrajinských lazaretech tak baktérie doslova trénují na zraněných neléčených Ukrajincích svou novou smrtící odolnost proti lékům, a po jejím získání, se začínají nebezpečně šířit. 

Tyto závěry německých expertů potvrzují další letos zveřejněné biologické výzkumy prováděné USA v Iráku, a na vlastních zraněných vojácích. Podle těchto výzkumů roste vražedná odolnost baktérií zejména na bojištích válek. Bylo zjištěno, že baktérie získávají své smrtící mutace hlavně díky vysokému výskytu těžkých kovů v prostředí zasaženém válkou. Chrom, měď, olovo, nikl a zinek se uvolňují z výbuchů střel, a ze zničených děl a vojenských vozidel. Olovo, rtuť, antimon, baryum a bor, pocházejí z výbuchů různých náloží. Ničení budov rovněž šíří tyto kovy nekontrolovatelně do okolního prostředí. Podle americké studie z Vietnamu tyto válkou do prostředí uvolněné kovy působí takto desítky let. 

Tisíce amerických vojáků zraněných ve válkách v Afganistánu a Iráku tak přišlo o své končetiny, ne v důsledku zranění nepřátelskou palbou, ale byly jim amputovány, podle nové zdravotní strategie US Armády, která byla vyvinuta na základě zkušenosti, že bakterie a těžké kovy smíchané dohromady rychle vytvářejí smrtelné mutace baktérií, na které nefungují žádné léky. Tato US metoda je známá jako okamžitý debridement v polních podmínkách! Podle této strategie se zraněnému vojákovi okamžitě, až drasticky,  vyřízne co největší část zasažené tkáně, nebo se mu amputuje končetina, aby byla oddělena zasažená část těla od zdravé, a infekce se v těle nešířila. Vlastní léčení infekce se pak provádí až v nemocnicích, a po úplném bakteriálním rozboru. Podle přiznání vlády USA se přes přijatá drastická opatření debridement až u jedné třetiny amerických bojových obětí z Iráku a z Afghánistánu rozvinuly během počáteční hospitalizace tyto nebezpečné infekce zmutovaných smrtelných baktérií

Přes drastická opatření vlády USA proti svým vlastním zraněným vojákům, (debridement),  kterými se USA snažily zabránit zavlečení těchto zmutovaných odolných smrtících baktérií na své vlastní území, když zraněné vojáky transportovaly do amerických nemocnic k léčení, se nepodařilo zastavit invazi těchto obávaných zmutovaných baktérií, zejména  Staphylococcus aureusPseudomonas aeruginosa, Klebsiella pneumoniae, a hlavně nejobávanější ze všech, Acinetobacter baumannii. Té se v USA přezdívá irácká baktérie a do nemocnic v USA se rozšířila se zraněnými vojáky z Iráku. Její nebezpečnost se projevila zejména při pandemii COVID-19, kdy byla často v nemocnicích u pacientů současně identifikována nákaza COVID i Acinetobacter baumannii. Tyto nové zmutované bakterie neléčitelné žádnými léky tak zamořují nemocnice, a napadají zejména pacienty s oslabenou imunitou, tedy typicky po operacích, po léčení rakovin, nebo po transplantacích. Hrozí tak, jak zdůraznila doktorka Dos Santos na základě svých zkušeností s léčením ukrajinských zraněných, že budoucí léčba evropských pacientů těmito ukrajinskými zmutovanými baktériemi nakažených Evropanů, typicky pacientů až sekundárně nakažených v nemocnicích, jako se dělo v USA při pandemii COVID, bude extrémně finančně, profesionálně i technicky náročná, a může tak zcela zdecimovat evropské zdravotnictví, pokud se šíření těchto baktérií z Ukrajiny vymkne kontrole.

Pro představu: Z textu přednášky DOS SANTOS: Empirická léčba zahrnovala kombinaci antibiotik kolistinu, meropenemu a vankomycinu. Radikálních chirurgický debridement (odstranění odumřelé [nekrotické] kosti a měkkých tkání). Rekonstrukci měkkých tkání. Rekonstrukční chirurgii ke stabilizaci a spojení konců zlomené kosti a kloubu náhradní chirurgie. Břišní chirurgii. Orální a maxilofaciální chirurgii. To vše má za následek dlouhé pobyty v nemocnici.

Pokud slova doktorky Dos Santos srovnáte s údaji z Bio studií provedených vládou USA, tak  snadno domyslíte, že si komplikovaně zlomíte kost při pádu na zledovatělém chodníku, a že v nemocnici se při léčení této zlomeniny nakazíte nějakou tou iráckou nebo ukrajinskou baktérií. Nastane pak nejen boj o holý život, a možná přijdete i o nohu. Ale náklady Vaší léčby vzrostou několikanásobně.  A to už teď Fialova vláda nedokáže, ani zajistit léky, ani nemá na léčení pacientů a chce pokutovat nemocné, ani nemá na mzdy pro zdravotní a lékařský personál nemocnic a ordinací, ani nemá na potřebnou modernizaci nemocnic! Jednoznačně se tak ukazuje, že válka na Ukrajině už teď ohrožuje naší existenci, a jestli my budeme mít problémy s ukrajinskými bakteriemi, tak z Ruska se budou tyto baktérie šířit tím spíš!

Fialové plány jsou prosté – miliardy ze státního rozpočtu jsou jen na platy politiků, policistů, vojáků, učitelů, umělců, a na zbraně! Není to asi žádná náhoda. Fiala se totiž chová přesně podle plánu, který zveřejnil včera Andrej Piontkovskij. To je velmi zajímavá osoba. Je to ve Washingtonu žijící Rus ve službách Kyjeva vydávaný Českým rozhlasem za známého analytika. Podle jeho plánu, má v případě, že se nadcházející ukrajinská ofenzíva nepovede, a nebo neuskuteční, jak se očekává, a válka na Ukrajině se stane vleklou, do ní aktivně vstoupit 6 zemí NATO! Do války má těchto 6 zemí NATO vstoupit, protože je to otázka života a smrti těchto národů! Piontkovskij vydává analýzy všeho druhu, v lednu tvrdil, že Ukrajina letos vyžene Rusy ze svého území, v únoru tvrdil, že Ukrajina už v květnu vyžene Rusy ze svého území, a teď tvrdí, že jenom vstup 6 zemí NATO do války na Ukrajině zachrání Ukrajinu a pobaltské země, Finsko, Polsko a Velkou Británii před ruskou asimilací. Ovšem posun v jeho analýzách je zřetelně od vítězství k porážce, kterou odvrátí jen intervence zemí NATO na Ukrajině! Jeho slovník je podezřele stejný jako slovník náčelníka generálního štábu AČR Řehky, ten také neustále varuje, že Ukrajina bude poražena, pokud jí NATO více nepomůže

Zatímco Evropa se řítí jako Titanic do katastrofy nevídaných rozměrů, v Europarlamentu se chlastá, tančí, sexuje, a pořádají se tam dokonce noční pěstní souboje mezi opilými Europoslanci a Eurokraty! Ze zprávy zvláštních pozorovatelů nočního života euro-politiků ve Štrasburku je jasné, že papalášské manýry turistické společnosti  Pekarové – Adamové, (TOP-09), které se naplno projevily při slavném alkoholickém letu na Tchaj-wan a zpět, se v Česku, od doby vlády kmotrů ODS, neobjevily zase zpátky jen tak náhodou. Tentokráte dokonce hrozilo nouzové přistání vládního letadla v Kambodži. A to proto, že kandidát na ústavního soudce, podporovaný prezidentem Petrem Pavlem, na znamení svého výjimečného postavení mezi vybranými papaláši, kteří při letu chlastali jako o život, dokonce kouřil v letadle zakázanou e-cigaretu, aby všem ukázal, co od něj, jako od soudce Ústavního soudu, lze očekávat za respekt k zákonům! Vrchol všemu tomu pohrdavému nadřazování se českých elit vůči obyčejným lidem bojujícím s bídou ukázala nejlépe opět samotná Markéta-Antoinetta. Ta si začala nechávat servírovat vybrané pochutiny z parlamentní restaurace na stříbrných podnosech přímo do svého budoáru, aby ji nikdo z obyčejných smrtelníků, tedy obyčejných poslanců ČR, při jejích labužnických hodech nerušil. Noční alkoholové orgie poslanců Europarlamentu podle zprávy pozorovatelů končí ve 04.00 ráno. A to už v 09.00 začínají zasedání, při kterých se schvalují nařízení Green Deal, zákazy spalovacích motorů, zákazy hnojiv, či povinné přerozdělování afrických uprchlíků. Je základní otázkou pro Čechy, zda jsou vůbec tato nařízení právoplatná, když byla schválena pod vlivem návykových látek. Podle zprávy jsou po celém Štrasburku tajná opilecká doupata s tajnými dveřmi určená výhradně pro Euro-politiky a Euro-úředníky. Běžné jsou prý i noční sexuální útoky poslanců na úředníky a rvačky. Praha má sice v tomto směru oproti Štrasburku a Bruselu ještě co dohánět. Ale pod fialovou kuratelou ODS se jistě brzy bývalé papalášské manýry kmotrů ODS do české metropole vrátí! 

Co zbývá: Třeba 1. května pochodovat z náměstí Republiky na Vítkov, a domluvit se společně, jak na Fialu!

Je pondělí 24. duben 02.34.  Děkuji za pomoc, dary i nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vaší podpoře. Snad tomu tak bude i nadále přes tuto finanční mizérii a drahotu, která mě tíží stejně jako Vás.  Mail, na mne kpv0249@gmail.com. Poslední video pořady jsem natočil 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky, jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! A pochodujte na Vítkov!

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář