MAP 1641 Georg Söros a čeští fialoví poslanci! Velmi překvapivé odhalení!

Světoznámý analytik Owen Gaffney, včera u George Sörose prozradil, že jen 1% všech obyvatel světa, (63 milionů), vydělá letos aspoň 109 000 USD ročně, (2,2 milionu CZK)! A požadoval, aby tito lidé byli extra zdaněni! Do této kategorie pouhého 1%  nejbohatších lidí světa, kteří mají být extra zdaněni, kupodivu patří i obyčejný poslanec českého parlamentu! Proto mne naprosto šokovalo, že Český parlament a Český senát a Česká ministerstva, místo extra zdanění těchto nejbohatších světových elementů, pro ně připravují nové benefity, a to neskutečně urážející všechny obyčejné české zaměstnance, kteří si vydělávají jen 25% jejich platů! 

Nejprve, vysvětlíme kolik si letos vydělá ten nejobyčejnější poslanec, který nedostane žádnou další fialovou trafiku:

  1. Základní měsíční plat poslance                                                                             102 338 CZK
  2. Paušální měsíční příplatek §9,1a na jídlo a cestovné                                           16 374 CZK
  3. Paušální měsíční příplatek §9,1b na dopravu do zaměstnání                           40 935 CZK
  4. Sečteno. Nejméně 159 647 CZK měsíčně. Celkem ročně:                             1 915 764  CZK

Z tabulky jasně plyne, že každý český poslanec dostává od státu paušálně každý měsíc na své žranice 16 374 CZK, zatím co matka samoživitelka s jedním dítětem dostane na celý měsíc pro sebe a své dítě jen 6950 měsíčně! Z tabulky jasně plyne, že každý český poslanec dostane jen na své žranice měsíčně od státu 82% průměrného důchodu, který musí vystačit českému důchodci na bydlení, energie, léky, hygienu, televizní, rozhlasové a telefonní poplatky, oblečení a na placení dopravních nákladů při cestách za lékařem i na nákupy! 

Jenže fialovým poslancům to nestačí, a tak si připravili nový benefit! V Česku nemohou rodiče dlouhodobě sehnat místo pro své ratolesti ve školce. Prý chybí až 40 000 míst! Co si vymyslí parlament a ministerstva pro své poslance a úředníky – vlastní školky a zadarmo! Jsou snad rodiče v Postoloprtech méně, než úředníci parlamentu a ministerstva dopravy, že si musí platit 500 KČ měsíčně za to, že jejich ratolest navštěvuje školku, aby oni mohli chodit do práce! Doslova do očí bije pasáž o pravidlech poslanecké školky pro děti z dílny ministra sociálních věcí Mariána Juračky, který oškubal české důchodce o každou korunu, a teď vymyslel, že : chodit do poslanecké školky budou mít nárok i vnoučata poslanců!

Toto odporné novodobé papalášství znamená, že rodiče 40 tisíc dětí, kteří marně shánějí školky pro své děti, byli Juračkou a dalšími fialovými poslanci degradováni na občany druhé kategorie, neboť dědečkové a babičky jejich ratolestí nejsou ani poslanci, ani senátory, a tak si na rozdíl od jejich ratolestí musí shánět školku, musí za ni platit, a ani nedostanou 16 374 CZK měsíčně na žranice, a 40 935 CZK měsíčně, aby jezdili do práce a vozili své ratolesti do školky, když si ji seženou a zaplatí!

Juračka, Fiala, Pekarová Adamová, Rakušan a Bartoš tak znovu jen dokázali, že jsou lidojedi a papaláši! A že i ten proklatý Georg Söros je proti nim lidumil!  16. dubna 2023 budeme všichni mít příležitost jim sdělit, že na přednostní školky pro vnoučata novodobých papalášů a na přednostní školky zadarmo pro děti jejich lokajů rozhodně nejsme v Česku zvědaví! A pokud to svolavatelé demonstrace 16. dubna 2023, kteří jsou také poslanci, myslí vážně, tak do té doby v Parlamentu nejen zarazí papášské školky, ale i navrhnou zrušení této části zákona 236/1995 Sb, § 9, odst. 1, písmeno a, a poslancům tak už nebude vyplácen paušální příspěvek na jejich stravu a reprezentaci, protože i tak jim zbyde dostatečný plat, aby se poslanec a senátor reprezentoval, oblékal a stravoval za své, jako každý jiný občan této republiky! Jsem zvědav, kdo z poslanců ANO a SPD se k tomu odváží, aby ostatním sebral prebendy a odnaučil je papalášství!

Pokud se Vám dnešní analýza líbila, šiřte ji.

Je sobota 1.duben 02.45. Děkuji za pomoc, dary i nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vaší podpoře. Snad tomu tak bude i přes tuto finanční krizi a drahotu.  Mail, na mne kpv0249@gmail.com.  Poslední mluvený pořad jsme zatím natočili 27. března a najdete jej na tomto odkaze. Další bude zase příští týden. Odkaz na US State Government zprávu o Česku, ze které jsem v pořadu uváděl, některé údaje. Mějte se krásně.

 

    

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář