MAP 1612 Brusel oznámil, že “Detoxikuje ruský národ”! Co to znamená pro Česko a Slovensko? Budete se divit!

Bruselští eurokrati 15. února 2023 v dokumentu P9TA(2023)0047 napsali, že válka na Ukrajině slouží EU k tomu, aby vzpurné evropské země: Bulharsko, Česko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva a Slovensko, byly donuceny povinně přijmout Istanbulskou smlouvu, která zavede do jejich vnitrostátního práva koncepci genderu místo tradičních dvou pohlaví. Protože nejde o nic menšího než o rafinovaný pokus, jak zbavit Česko a Slovensko jejich státní samostatnosti, celou záležitost dnes rozebereme podrobněji.

22. února 2023  viceprezident Evropské komise Frans Timmermans, tvrdil u George Sorose, že Západ musí Ukrajinu maximálně vyzbrojit, a velkoryse ji finančně dlouhodobě podporovat, aby úplně porazila Putina. Jinak prý nebude možné provést tzv. Detoxifikaci ruského národa. A tak nebude zabráněno, aby se v Evropě opět nerozšířili politici prosazující tzv. Tradiční evropské hodnoty!

Zastánci Tradičních evropských hodnot už byli podle Timmermanse v uplynulých letech díky úspěšné bruselské politice detoxikováni z národů Řecka, Španělska, i Portugalska, a i z evropských národů bývalé Varšavské smlouvy! Teď se prý musí pomocí velkorysé a masivní západní finanční podpory tito zastánci tradičních evropských myšlenek detoxifikovat i na Ukrajině. Jinak totiž  hrozí, že se Zastánci opět rozšíří do Evropy, zejména ze zatím ne-detoxikovaného Ruska.

Komisař Timmermas je známým zastáncem tzv. Nových evropských hodnot: Zákazu automobilů i masa. Prosazení Green Dealu i nahrazení tradičního modelu evropské rodiny tzv novou genderovou rodinou.

Není tak asi náhodu, že Europarlament schválil 12. února 2023 usnesení o povinném přijetí tzv. Istanbulské smlouvy všemi zeměmi EU, které to odmítají učinit. (Bulharsko, Česko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Slovensko)

V textu usnesení Europarlamentu se píše: vzhledem k tomu, že ratifikace (Istanbulské úmluvy) ze strany Ukrajiny v době války by měla sloužit jako příklad pro všechny členské státy, které ji odmítají ratifikovat nebo ji nepovažují za prioritu; (Europarlament) naléhavě vyzývá Radu, aby neprodleně zajistila rychlou ratifikaci Istanbulské úmluvy ze strany EU; dále naléhavě vyzývá Radu, aby rovněž zajistila rozsáhlé a neomezené přistoupení všech členských států EU k úmluvě! 

Podle rozhodnutí Nejvyššího soudu Evropy je možné, aby Istanbulskou smlouvu přijal Europarlament, a podle výkladu Europarlamentu tak Istanbulská smlouva bude povinná k přijetí (ratifikaci) všemi zeměmi EU! Dosud platilo, že pro Česko i Slovensko platí pouze ty mezinárodní smlouvy, které ratifikují zákonně zvolení poslanci českého i slovenského parlamentu! Toto výlučné právo ratifikace mezinárodních smluv je základním kamenem suverenity Českého i Slovenského státu! Teď má být tento pilíř české i slovenské nezávislosti povalen. Má nově platit, že Česko i Slovensko budou mít za povinnost ratifikovat ty mezinárodní smlouvy, které ratifikoval parlament EU! To už nebudeme stát, to už budeme protektorát!

Česká vláda Petra Fialy se stejně jako vláda Andreje Babiše dosud zdráhala předložit parlamentu k ratifikaci Istanbulskou smlouvu. Zajímavé je, že současný ministr spravedlnosti Pavel Blažek požádal v lednu 2022 o odklad provedení ratifikace smlouvy Českem do ledna 2023

Letos 22. února poslal ministr Blažek (ODS) Istanbulskou smlouvu vládě do připomínkového řízení.

Istanbulská úmluva je přelomový dokument, který zavedl definici pohlaví nikoli jen jako biologický fakt, nýbrž také jako společenský konstrukt – gender. Státy se Istanbulskou Úmluvou zavazují bojovat s genderově podmíněným násilím spolu s neziskovými organizacemi i prostřednictvím školské výuky!

Genderová zvěrstva v Istanbulské úmluvě: Proti vedení školní výuky dětí o genderu členy neziskovek ostře protestovali v minulosti lidovci z KDÚ-ČSL:  nikdo není schopen dát politické záruky, že Istanbulská úmluva nebude v průběhu času interpretována v neprospěch rodiny založené na vztahu jednoho muže a jedné ženy a zejména nebude sloužit jako záminka či legislativní opora zejména: ke stírání autentických rozdílů mezi mužským a ženským pohlavím a k odstraňování pojmů otec a matka z vládní prorodinné politiky, k zavádění předčasné a násilné sexualizace dětí ve školách prostřednictvím povinné výuky, k pozvolné indoktrinaci právními prostředky na úkor občanské společnosti, k umožnění adopce dětí homosexuálními páry, k vytváření takového systému sociálně-právní ochrany dětí, který nepreferuje komplexní práci s rodinou a nerespektuje subsidiární roli státu k záležitostem rodiny a ke znevažování mateřské role ve vztahu k profesní ,kariéře..!

Rusko Istanbulskou smlouvu nikdy nepodepsalo. Turecko, které jí podepsalo první, svůj podpis už letos odvolalo. 

25. prosince 2022 podepsal Benjamin Netanjahu vládní koaliční dohodu, obsahující závazek, že Izrael neratifikuje Istanbulskou smlouvu. 21. prosince vláda Švýcarska odmítla možnost, aby Švýcaři měli jiné pohlaví, než muž a žena. 17. ledna 2023 vláda Británie zablokovala skotský zákon, který umožňoval změnu pohlaví bez lékařské diagnózy. 

Naopak Španělsko, vychvalované Timmermansem, za provedení úspěšné detoxifikace tradičních evropských hodnot, umožňuje od 16. února změnu pohlaví i 12 a 13 letým dětem (s povolením soudu), a 14 a 15 letým dětem se souhlasem rodičů, a nebo nějakého ustanoveného zástupce!

Jak vidíte, na Ukrajině se nebojuje jen za ukrajinskou svobodu a západní demokracii, ale, jak schválil Europarlament ve svém usnesení, hlavně za prosazení šílených bruselských ideologií, které čím dále tím více zemí, národů i lidí odmítá!

Detoxikovat ruský národ nebude tak jednoduché, jak si komisař Timmermans myslí:

Včera 26.2. 23 po ruských sítích běhaly “zaručené informace” o tom, že Čína už začala vyjímat vojenskou techniku z dlouhodobého uložení.

Podle profesora Jin Carronga z pekingské státní University Renmin, který je také členem davoského WEF Clause Schwaba, Čína letos využívá svůj zbrojní průmysl pouze z 15%! Ovšem pokud začne zbraně vyrábět, a dodávat do Ruska, tak Západ nemá proti Rusku, žádnou šanci.

V čínském politbyru se už diskutovalo, zda dodávat Rusku také smrtící výrobky (zbraně), a ne jen přímo nesmrtící výrobky (komponenty a součástky zbraní, počítače, čipy, satelitní údaje). Rozhodnutí čínského politbyra zatím není známé.

Číňané včera upozorňovali, že ačkoli byli Stalin i Truman do poslední chvíle přesvědčeni, že Čína do korejské války nezasáhne, protože by to pro ní znamenalo obrovské oběti a utlumení ekonomické obnovy po japonské okupaci, Čína rozhodujícím způsobem zasáhla. A to přestože řada členů politbyra byla do poslední chvíle proti. Dnes je prý situace podobná. Nikdo ani tzv. dobře informovaní Číňané opět neví, jak nejvyšší vůdcové Číny rozhodnou. Ovšem pokud rozhodnou podporovat Rusko, znamená to, že Západ nemá díky kvalitě čínských zbraní a kvantitě jejich produkci nejmenší šanci porazit Rusko. 

Čína vyrábí 132 kusů 4 typů moderních stíhaček ročně, a produkci dovede podle profesora Carronga znásobit. USA vyrábějí 135 letadel jediné řady F-35 ročně, ale nestíhají ani splnit smluvní závazky. Čínská stíhačka J-16 je navíc odvozená a v řadě prvků kompatibilní s řadou SU-27. Kombinace J-16 a pokročilejší J-20 umožňují čínskému průmyslu postavit velmi rychle flotilu letadel větší, než mají USA a Rusko dohromady. J-20 navíc ve velké řadě letových, zbraňových i senzorových parametrů překonává schopnosti F-35. Vzhledem k tomu, že USA z finančních důvodů zařízly program F-22, je pro USA situace ve vojenském letectví tristní. Specifickou kategorii představují čínské kosmické schopnosti, které už v oblasti satelitní on-line komunikace a špionáže bojiště převyšují schopnosti ruské. Číňané už Rusku začali dodávat své špionážní údaje, a Washington z toho měl záchvat, že Čína dělá to samé, co USA, jen pro jinou stranu konfliktu. Spekuluje se, že USA mají obavu, že Čína dodá Rusku desetitisíce protitankových raket HJ-12, které jsou výrazně lepší než ruské střely Kornet. Jde o rakety vystřel a zapomeň, které si obrněný, nebo i jiný cíl hledají po odpálení sami. Rakety HJ-12 doletí 4km a váží pouhých 22 kg. Díky větší váze hlavice, a tak síle výbuchu, než u americké rakety Javelin, je HJ-12 schopná ničit i nejmodernější tanky, a navíc i pěchotu. Další čínskou možností, která děsí USA, je dodávat své moderní zbraně Iránu, Pákistánu, Vietnamu nebo Alžírsku, výměnou za dodávky jejich ruské výzbroje Putinovi.  

Tento scénář dodávek zbraní Rusku je velmi pravděpodobný. Koncem ledna 2023 podepsali Lavrov a pákistánský ministr Bilawal Bhutto-Zardari v Moskvě řadu dohod o transferech ruské ropy a plynu do Pákistánu, včetně dalších dohod. Jak přiznala CIA, někdo se snažil tyto dohody mezi Pákistánem a Ruskem narušit pomocí mediálních tvrzení, že Pákistán dodává zbraně a munici Ukrajině. Jak se nakonec ukázalo, byl to jen nepovedený pokus narušit sbližování Ruska a Pákistánu. Viz jak hlasoval Pákistán před pár dny v OSN.

USA rychle přicházejí o svou letitou monopolní výsadu vládnout světovým mořím a oceánům. S výjimkou ponorek neměl Washington od konce II. světové války na mořích žádnou konkurenci, a ani bývalá námořní velmoc Velká Británie nebyla schopná vést válku proti Argentině bez americké podpory. Teď se situace razantně mění. Čína už má mírně více válečných lodí, než USA. Ale hlavně Čína má 13 válečných loděnic, z nichž jediná má kapacitu, jako všechny loděnice USA.

Čínská politika je jednoduchá – ve svém mírovém plánu pro Ukrajinu Čína navrhla, aby nikdo na Ukrajinu ani do Ruska neposílal zbraně. Veřejně nabízí spojenectví Francii a Německu proti USA, výměnou za stěžejní ústupky Rusku, díky kterým bude Evropa opět dostávat levné ruské energie. Pokud jde o ukrajinskou krizi, Francie snad bude hledat vyvážené řešení, které však na Západě není povoleno. Čína si cení francouzské obhajoby toho, aby Evropa byla strategicky nezávislá, a Francie má relativně nezávislou zahraničněpolitickou tradici. 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář