MAP 1591 TOP-09 chce prodat České Dráhy, České Lesy, Českou Poštu, Čepro a Budvar! Mají se tak zachránit Pražští burziáni!

Neuvěřitelné! TOP-09 přiznala, že pražští burziáni krachují, a vymyslela plán, jak je zachránit – prodat poslední český státní majetek – České lesy, Českou poštu, ČEPRO, České Dráhy, Budvar, a další podniky, včetně velké části ČEZU!

TOP-09 je opět ve vládě, a už se zase snaží zašantročit další český státní majetek – vzpomeňme na církevní restituce! Předsedkyně TOP-09 požaduje, aby lidé chodili doma ve svetrech, když nemají na platby faktur za energie, ale navrhuje prodej státního majetku!

Proč je v Česku nejdražší elektřina – protože stát musí plnit kapsy akcionářů ČEZU! Francie nedávno vyvlastňovala akcionáře své státní monopolní energetické společnosti, a výsledkem je, že elektřina ve Francii je levnější než v Česku! V Česku se tento francouzský model vyvlastnění minoritních akcionářů státní energetické společnosti Fiala neodvážil aplikovat, protože jak přiznal vysoký funkcionář TOP-09 – úplné zestátnění ČEZU by zlikvidovalo Pražskou burzu, a pražští burziáni by tak zkrachovali! Fialová vláda tak nejen ukázala, že na Čechy, Moravany a Slezany z vysoka kašle, protože před energetickou drahotou zachraňuje místo lidí jen Pražskou kavárnu a Pražské burziány. Ale naopak – ještě když se ukazuje, že ani nejvyšší ceny elektřiny v Evropě a enormní zisky ČEZU nejsou schopny zachránit pražské burziány, protože Pražská burza je nelikvidní (=není na ní s čím obchodovat), a úspěšní čeští podnikatelé raději upisují své podniky na západních burzách, chce TOP-09 prodat poslední český státní majetek, ponechat si v těchto státních firmách jen 30% akcií! 

Cílem TOP-09 je vrhnout Poštu, Lesy, Dráhy, ČEZ, ČEPRO a kdoví, co ještě na burzu, prodat na ní akcie, a ponechat si jich jen 30%, a to proto, aby se s nimi muselo obchodovat jen na Pražské burze! Jedině tak se Pražští burziáni dají zachránit před bídou. Celý plán zveřejnil čelný představitel TOP-09 Martin Procházka

Jakmile stát ztratil 51% kontrolu nad OKD – došlo k Bakalově slavné privatizaci, která dodnes nebyla dořešena! Protože Piráti, kteří 8 října 2019 slibovali, že ji dořeší, se raději loni spojili s privatizátory! A už se teď navrhuje další privatizace! Jako by nestačilo, jak se Francouzi napakovali na českých vodárnách! Jediné, co vlády TOP-09, ODS, a KDÚ-ČSL umí je zvyšovat daně! Kalousek, když zvyšoval v roce 2012 daň DPH na 21%, tak sliboval, že se v roce 2016 sníží zpět na 17,5%! Píše se rok 2023, a daň je stále 20%! Kalouskovu zločineckou superhrubou daň, kterou zrušila ČSSD a ANO, chce vláda zase vzkřísit! Lidem škodit, pražské kavárníky a burziány zachraňovat! To je jediná politika Fialové vlády! Musíme se jí společně postavit, nebo skončíme jako Ukrajina! 

Je sobota 4. únor 14.53 odpoledne. Jen co jsem se probudil, žasnul jsem, co fialoví rabiáti zase chystají! Děkuji Vám za dary, nápady, pomoc i informace. Naše analýzy tak vznikají jen díky Vám! A braňte lesy, poštu i dráhy, nebo o ně přijdeme, tak jako jsme přišli o doly, továrny, banky, vodárny….atd!

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář