MAP 1580 PUTIN: Leopardi jedou na smrt! Ale jestli zamoří Donbas ochuzeným uranem, budeme to považovat za jaderný útok proti Rusku!

Včera německá náčelnice Baerbocková v Reichstagu vyhlásila, že Německo je ve válce s Ruskem! Poslední, kdo to z Berlína hlásal, se zastřelil v jeho ruinách. V ty se nyní asi opět pomocí atomové záře Berlín promění, protože ani Rusové nezůstali včera pozadu a jejich diplomat na jednání OBSE ve Vídni slíbil, že pokud západní tanky zamoří Donbas ochuzeným rakovinotvorným uranem, stejně jako to už udělaly v Iráku, v Sýrii, a na Balkáně, bude to Rusko považovat za jaderný útok špinavou bombou na své území! Co bude následovat, je napsáno v ruské válečné doktríně. Jaderná válka se tak opět o něco přiblížila k našim ložnicím, a tak si vše v dnešní ranní analýze podrobněji rozebereme, aby se nám díky paní Baerbockové a jejím fialovým nohsledům dobře usínalo, protože náš pan generál nás v tom srabu nenechá samotné, a pošle do války i své syny!

Tanky Abrams měly už v Iráku špatné zkušenosti z čínskými protitankovými zbraněmi HJ-8, a to není žádní novinka.

Západní tanky dodávané nyní na Ukrajinu obsahují ochuzený uran, a to ve střelách, a v pancíři. Jakmile tento ochuzený uran unikne následkem bojů do krajiny způsobuje prudký nárůst rakoviny. Podle prestižní vědecké studie z roku 2020, které měřila hladiny ochuzeného uranu v krvi iráckých žen, bylo zjištěno, že ženy s rakovinou prsu mají v krvi od 19 do 238, průměrně 94 nanogramu ochuzeného uranu na litr krve, zatím co, ženy bez rakoviny prsu, jen 5 až 18, průměrně 10,5 ng L -1. Medicínský výzkum tak jednoznačně prokázal, že existuje přímá spojitost mezi ochuzeným uranem a několikanásobným výskytem rakoviny! Obdobně publikované starší výzkumy US Army potvrdily, že řidič tanku Abrams je z vlastního pancíře vystaven silné radiaci, díky které může mimo válku strávit v tanku 158 dní v roce, aby se nepřekročila hraniční hodnota ozáření 500 mrem/rok. Mnohem větší ozáření než z pancíře ovšem srší ze střel z ochuzeného uranu. Proto je směrnicí US-Army zakázáno mimo území Jižní Koree ukládat střely z ochuzeného uranu do tanků a bojových vozidel Bradley, a ani v Koreji se s nimi nesmí střílet. Mnohem horší situace nastane za boje, kdy se střely používají, a nebo, když nepřátelské střely roztaví části pancíře s ochuzeným uranem. Vzniknou tak jak úlomky, které zraňují, tak mikročástice, které se vdechují. To vše potom nebezpečně zamoří bojiště na stovky let! (Směrnice US-Army o ochuzeném uranu.) (Studie o rakovině iráckých žen.)

Tankům Leopard zase v Sýrii po setkání s ruskými protitankovými střelami RPG, odpalovanými na ně pěšími islamisty, létaly věže jako šílené, až Turci na Němce zuřili, co jim to prodali za šrot! Tím spíš, že ruské T-90M, tyto zásahy bez problémů přežily.

 

USA slíbili, že Ukrajině dodají tanky Abrams, až je vyrobí! Toto je velmi nezvyklý postup, který může znamenat, že USA buď nechtějí, aby

  1. Ukrajině dodané tanky měly plnocenné technické vybavení – satelitní komunikaci a další vysoce utajované přístroje
  2. A nebo se pokusí tank Abrams přestavět, tak aby nepoužíval ochuzený uran. Je totiž zvláštní, že tanky Abrams nebyly Ukrajině dodány ihned z Maroka, které jich má 384 kusů, a jistě bez utajovaných přístrojů, ačkoli Maroko Ukrajině tanky T-72 dodává.

Možným hlavním problémem je kanón tanků Abrams. Jde o německý kanón Rheinmetall ráže 120mm a délky 44 ráží, který se považuje za neschopný, bez použití střel z ochuzeného uranu, prorážet pancíře moderních ruských variant tanku T-72. Vzhledem k následkům používání střel z ochuzeného uranu, mohou USA tanky pro Ukrajinu chtít přestavět, na kanón moderních německých tanků Leopard 2 Rheinmetall ráže 120mm, ale délky 55 ráží, který s použitím wolframového náboje dokáže prorazit moderní ruské varianty T-72, T-80, ale neprorazí pancíř T-90M! Podobně neprorazí pancíř T-90M ani britský tank Challanger 2, dodávaný Ukrajině.

Průraznost střely z ochuzeného uranu  DU M829A3 vypálené z kanonu Abrams na 2000m se odhaduje na 800mm moderního ruského pancíře, německé střely z wolframu DM53 pouze na 600–640 mm. Pancíř tanku T-90M ve variantě Kontakt 5 se odhaduje jako účinný proti střelám s průrazností 800mm. Ruské T-90 vydržely na bojišti v Sýrii i přímé zásahy raketami. Několik málo desítek jich bylo zničeno na Ukrajině, ale takřka výlučně starších variant, než T-90M a vyšší varianty, které nyní ruská armáda často používá! V případě Leopardů – pouze některé varianty, typicky varianty 2A6 a vyšší mají místo kanónu L-44, který je proti  absolutní většině ruských tankům neúčinný, kanon L-55.

Na závěr, jaký je rozdíl mezi střelou z ochuzeného uranu, a z uranu.

Když střela z ochuzeného uranu narazí na tvrdý povrch, jako je pancíř, špička střely se rozlomí, a stane se ještě ostřejší než před nárazem. Tato vlastnost je známá jako samoostření uranových střel. Díky této vlastnosti je uran mnohem účinnější při průniku pancířem, než jiný kov. Wolfram se chová opačně, při nárazu, se tam, kde se uran rozpadne a naostří, jen otupí. Další vlastností Uranu je. že na rozdíl od jiných kovů, po proražení pancíře, následkem tření vzplane. Pronikne do tanku jako rozžhavený kulový plasmový blesk, a celý tank podpálí, až vybuchne. Nevýhodou je, že uranová střela se při průniku pancířem promění v úlomky, prach a mikročástice, a ty celé okolí výbuchu na věky zamoří! 

Je čtvrtek 26. ledna 04.15. V pondělí jsem natočil diskusní pořad o volbách a ukrajinské válce. Najdete jej zde. Děkuji všem za pomoc, dary a nápady. Snad i přes současnou krizi Vaše podpora přetrvá, protože bez Vás by naše analýzy nevznikaly. Díky. Gargamel.

 

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář