MAP 1577 Největší banka USA i světa udělala včera z České vlády úplné idioty!

Největší banka světa JP Morgan včera slavila, že získala licenci pro investice v Číně! Česká fialová vláda se už rok holedbá, že omezí vzájemné česko-čínské investice! Tyto dvě události dokonale vysvětlují, proč mají Češi nejdražší elektřinu, nejvyšší propad reálných příjmů a nejvyšší daně v Evropě, jak jsme dokázali v minulých analýzách! Vládnou nám totiž naprostí ekonomičtí ignoranti, kteří hlásají, že musíme omezit tzv. čínské investice, zatím co USA konají opačně! V Česku tak zase platí, že co je dovoleno pánovi (USA), není dovoleno kmánovi (Česko)!

Současná Fialová vláda Česka má ve svém programovém prohlášení napsáno, že jejím cílem je revize vztahů s Čínou! A všemožně se snaží poškodit vzájemné čínsko-české obchodní vztahy! Parta kolem předsedy senátu Vystrčila z ODS, známá z návštěv Tchaj-wanu, je touto snahou obzvláště posedlá. A výsledkem vší této politiky je naprostý úpadek automobilky Škoda, a dalších firem na čínském trhu. A skutečnosti, že Čína mohutně investuje v Evropě, v Nizozemsku do výroby čipů, v Maďarsku do výroby lithiových baterií, a nebo, že Itálie buduje první evropskou továrnu na lithiové baterie v Číně a ne v Evropě, vláda raději Čechům zatajuje

Včera největší banka světa  JPMorgan získala obrovskou licenci na podnikání v Číně a u té příležitosti její ředitel pro Tichomoří vyhlásil: Naším cílem je výrazně podpořit podnikání v Číně a stát se předním zahraničním správcem aktiv na čínském trhu a  aspirovat, aby si nás světoví investoři zvolili za správce svých investic v Číně!

Jinak, podle zpráv šejků ze zálivu ropa zdraží, protože Čína prudce zvyšuje její nákupy! Frantíci navíc hodlají stávkovat proti důchodové reformě a zablokovat rafinerie, takže vyhlídky nejsou dobré! Ani se záchranou planety pomocí likvidace evropského průmyslu, jak prosazuje Brusel, to nevypadá nadějně. Čína hodlá letos spustit několik dalších uhelných elektráren velikosti Temelína. Aby měla levnou elektřinu a mohla svět zavalit levným zbožím! Podle posledního hlášení z Pekingu, hodlá Čína, která prý už porazila COVID, zvýšit letos výrobu elektřiny o 6%, a dosáhnout ekonomického růstu 6%! Česko se řítí do fialové recese -0,9%! Jestli měli loni Číňané už podobnou životní úroveň jako Češi, brzy jim budeme díky Fialovi jen tiše závidět. Půjde-li to takhle dále, budeme mít díky brzy životní úroveň Afričanů! Včera jsem natočil diskusní pořad o volbách a ukrajinské válce. Najdete jej zde. Proto se omlouvám, dnešní analýza byla jen krátká.

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář