MAP 1575 Kulka pro Babiše, a pan Rakušan. Aneb proč není kulka jako kulka?

Ministr vnitra Česka, pan Rakušan, včera potvrdil, že kulka poslaná Babišovým dětem se nebude vyšetřovat! Rakušan totiž oznámil: Odsuzuji jakoukoliv agresi. A jako ministr vnitra garantuji, že policie se výhrůžkou manželce pana Babiše bude zabývat stejně vážně jako výhrůžkou komukoliv jinému v naší zemi. Vyhrožovat rodině je nepřijatelný hnus. Tahle šílená agrese musí skončit Babiš pro to může hodně udělat.

Tím ovšem Rakušan řekl, že se nic vyšetřovat nebude. Protože Rakušan moc dobře ví, že Policie nikdy nevyšetřovala a ani nevyšetřuje kulku, kterou mojí ženě poslali pachatelé krádeží státního majetku za stovky miliard korun. A to přesto, že jsou k dispozici jejich odposlechy. Leč tyto odposlechy dokazují, že vydírání mé rodiny, při kterém se pachatelé vydávali za členy “kyjevské brigády” a vyhrožovali mi vyvražděním nejen dětí ale i vnoučat, řídila advokátní kancelář manžela krajské státní zástupkyně. Syn této státní zástupkyně dokonce pro pachatele vydírání mojí rodiny legalizoval krádež nemovitosti z jejich trestné činnosti, a to v době, kdy jeho maminka řídila tzv. vyšetřování těchto pachatelů za zvlášť závažnou daňovou trestnou činnost.

Jak vidíte, podle Rakušana, když se kulka Babišovi bude vyšetřovat jako kulka každému jinému občanovi znamená, že se žádná kulka Babišovi vyšetřovat nebude!

Musím ale uznat, že jsem tím potěšen, protože aspoň tak politici, zažijí to co já, moje manželka, mé děti a má vnoučata. Totální výsměch, totální ponížení a totální bezmoc a totální okradení o veškerý majetek. Kapitána pražské policie, který se případ snažil vyšetřit, nakonec raději vyhnali z policie. Rozkrývat tyto zločince, mne kdysi poslalo ÚOOZ, ihned po té, co jsem jim podal trestní oznámení na stamilionové daňové podvody kryté PČR Plzeň. ÚOOZ mi slíbilo ochranu, za to že budu mezi pachateli skrytě působit. Jakmile se to dozvěděl Šlachta, do čeho se jeho podřízení pustili, lekl se, a ihned předal celé vyšetřování těm policistům, kteří ty daňové podvody kryly. Místo ochrany jsem tak byl několik let i s rodinou pronásledován a vydírán. A můžu Vám říct, že když Vám na dveře přibijí  kulku s fotografiemi Vaší ženy, které pachatelé pořídili dva dny před tím, když venčila psa, tak je Vám do breku, tím spíš, že Vám současně sdělují, že Vám vyvraždí celou rodinu, a že se Vám policie i státní zástupci smějí. Dokonce, když obyčejní policisté z PČR Dobřany zajistili důkazy o vydírání mé ženy v psychiatrické léčebně Dobřany, a to kamerové záznamy, tak jim je policisté z Plzně zabavili a dva náměstci pro kriminální službu, pražský a plzeňský je ztratili, když celý spis společně rozkradli. Tak tohle zažít přeji všem politikům, aby si konečně  uvědomili do jakých sraček naši zemi všichni přivedli! 

Mému předchůdci, který tuhle mazanou policejní partu oznámil policii, ihned po výslechu zlomili obratel. Ještě dřív než dojel z policie do svého zaměstnání, měli už pachatelé jeho oznámení policii na stole – pro představu cesta z Lochotína na Bory v Plzni autem trvá cca 20 minut! Policie se mu dosud ani neomluvila! 

Mějte se krásně, a běžte k volbám. Mnohem důležitější, než koho zvolíte, je že zvolíte. Co se nepovede letos, povede se příště. Ale jen, když se necháte otrávit, abyste nechodili k volbám. O to jim jde!

Je 00.01 neděle 22. ledna. Děkuji Vám za Vaši podporu a dary. Bez Vás by analýzy ani nevznikaly, ani bych mnohaleté vydírání, a jeho důsledky ekonomicky nevydržel.  V pondělí v 19.30 budu diskutovat na tomto kanále s komunistou Skálou, tak se můžete na naši diskusi o volbách a válce podívat, a klást mi otázky.

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář