MAP 1567 CIA dala 3 úkoly Fialové vládě! Jeden se musí letos splnit! Který to bude?

Před pár dny (10.1) oznámila organizace CIA, že Vláda Česka Petra Fialy má letos na výběr jen ze tří možností, jak může dále pokračovat ve své vládě v Česku:

  1. Opět snížit výplatu důchodů, tak jak učinila předchozí vláda Česka v roce 2009! (Vládl Topolánek ODS, a Jan Fischer – nestraník, s podporou ODS, ČSSD a Zelených! Že by také nějaký úkol?)
  2. Zvýšit věk odchodu do důchodu na 65 let!
  3. Rozšířit pracovní sílu v Česku pomocí až 500 tisíc ukrajinských uprchlíků, zejména mužů ve věku 18 až 60 let, kteří se připojí ke svým ženám a dětem, a asimilují se v Česku! Petr Fiala, by měl podle CIA, udělit těmto uprchlíkům práva dlouhodobého pobytu!

V odůvodnění úkolů pro Petra Fialu pro letošní rok organizace CIA uvedla: Že v Česku je nezaměstnanost mezi mladými lidmi pouze 6,5%, na rozdíl od EU (15%), a proto je nutné dovážet další pracovníky z Ukrajiny, aby nahradili vymírající populaci Česka, která stárne, a není dostatečně velká, aby zvládla plnit všechny pracovní úkoly, které je třeba splnit. A platila dostatečně velké objemy daní, které jsou potřeba! Podle CIA je proto třeba přivážet zejména mladé ukrajinské muže, protože mladých mužů, kteří by chtěli v Česku pracovat v málo placených dělnických pozicích, typicky ve stavebnictví, je kritický nedostatek!

Podle expertů CIA se dovozem dalších pracovníků z Ukrajiny v Česku sice zvýší nezaměstnanost, a sociální výdaje českého státu, ale po po dosažení klíčové proměny dlouhodobým usazením Ukrajinců v Česku bude odstartován demografický boom poháněný injekcí mladých lidí do ekonomiky! CIA předpovídá, že se budou chtít na Ukrajinu vrátit pouze 3% (viz odkaz Unhcr.org v textu CIA) ze současného 0,5 milionu ukrajinských uprchlíků, a naopak, že se do Česka za svými příbuznými přistěhují další Ukrajinci. Tzv. demografická proměna Česka, se kterou CIA v dokumentu operuje, tedy může znamenat až 1 nebo 2 miliony Ukrajinců v Česku, kteří se mají asimilovat do české společnosti! Podle dokumentu mají tito lidé zabránit plozením nových potomků vymírání české pracovní síly! 

Nacisté v rámci konečného řešení České otázky, chtěli nahradit 1/2 české populace, jejím odstraněním z Česka! Druhá polovina Čechů měla být poněmčena! Plány CIA počítají s doplněním české populace na 1/10 Ukrajinců, kteří mají zachránit vymírání Čechů a způsobit demografický boom v Česku. Jinými slovy, takřka stejné řešení!

Co vede USA k politice demografické proměny České republiky?

USA vyvolaly v posledních desetiletích řadu konfliktů, které mají nejen miliony mrtvých, ale hlavně daly do pohybu desítky milionů velmi špatně vzdělaných uprchlíků, a kteří jsou neschopni výkonu moderní práce, adaptace v moderní společnosti, a kteří se snaží dostat do Evropy, aby zde žili ze sociálních dávek, protože jim nic jiného nezbývá! Tento rozvrat Evropy způsobený USA má prostou logiku. Krom Trumpovy administrativy, všechny US vlády za poslední léta sledují jediný cíl – odstranit EU z pozice globálního konkurenta, zbavit EU samostatné velmocenské politiky, a udělat z EU podřízenou kolonii! 12. ledna 2023 USA dosáhly dalšího kroku v tomto svém úsilí omezit Evropskou suverenitu. Společná deklarace USA-NATO-EU podřizuje EU pod USA.  EU strategic autonomy, RIP!je nejčastější hodnocení textu, který Ursula vdL v Bruselu podepsala! (RIP = Odpočívej v pokoji.) V Evropě zuří boj mezi zástupci Evropské suverenity, (myšleno suverenity Francie a Německa nad EU) Macronem a Scholzem, proti zastáncům podřízení Evropy USA, (Ursula vdL, Věra Jourová, Annalena Baerbocková, fialová vláda, atd). 

Celkový cíl USA v Evropě je nejlépe viditelný v Africe. USA letos oznámily, že díky ruským a čínským aktivitám v Africe stahují hlavní US ropné společnosti své podnikání z Afriky! Za tímto malým oznámením je skryto velké tajemství – USA prohrávají v bitvě o africké suroviny s Ruskem a Čínou. Tím přicházejí o obchodní trh a zisky. Obdobná situace je i v Jižní Americe, ale tu nehodlají USA opustit bez boje. V ropném segmentu, se tak odehrává zajímavá situace – USA uzavírají těžební pole ropy v Rovníkové Africe, odkud se ropa dovážela výlučně do Evropy! Co tím USA sledují! Dále vyvolávají nedostatek ropy na světovém trhu, který nadejde po zahájení ruského embarga! Proč? Protože potřebují do EU dodávat vlastní ropu a nechtějí, aby EU ji v Africe těžila, jak se chystá! Byznys nade vše! EU ať platí americké zisky! (Odchod z Ghany.)

Pro úspěch své politiky, podřízení Evropy USA, musí být nejprve zničen evropský průmysl a moc evropských průmyslníků, a také musí dojít k demografické proměně evropských zemí, tak aby prostřednictvím změny složení obyvatelstva o pár procent došlo ke snížení vlivu evropských národních stran na formování evropských vlád! 

Současná situace v Sýrii – viz tato mapa zachycující boje za poslední rok – ukazuje, že USA strategickou bitvu o Sýrii a Irák už prohrály, a nyní se snaží zachránit alespoň zbytky svého vlivu v Libyi. Proto, ředitel CIA  William Burns (viz. foto z jednání) jednal ve čtvrtek 12. ledna jako první vysoký člen Bidenovy administrativy jednal v Tripolisu. V Libyi je jedna z hlavních základen Wágnerovy armády, a tu nyní považují USA za hlavní hrozbu pro svou politiku v Africe. Lze tedy předpokládat, že při pokusu o vyhnání Prigožina z Libye dojde k dalšímu růstu napětí v Libyi, odkud do EU proudí značné množství uprchlíků. Vždy zatím platila jednoduchá rovnice – Růst napětí v Libyi = růst počtu afrických uprchlíků směřujících na lodích do Itálie!

Na syrské analýze ještě pracuji. Prosím o strpení.

Je 05.04 pátek 13. leden. Děkuji za dary, pomoc i podporu, a doufám, že i letošní rok všichni přežijeme ve zdraví a v pohodě. Gargamel. 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář