MAP 1521 Nová Bruselská Manipulace! Proč pravda nesmí vyjít najevo?

O tomto víkendu musela policie v Belgii a Holandsku uzavřít 6 stanic metra. V centrech měst hořely obchody i auta, a policie vyzývala občany, aby se vyhnuli městským centrům, kde se bojuje. Pouliční válku rozpoutali Maročané, aby oslavili vítězství svého fotbalového týmu, nad Belgií, do které imigrovali. V Česku médium Seznam informovalo, že: Někteří fotbaloví „fanoušci“ v Belgii nezvládli emoce po porážce belgického národního týmu na mistrovství světa ve fotbale v Kataru, a že: Desítky fotbalových chuligánů po utkání začaly v centru Bruselu rozbíjet okna obchodů, pouštět pyrotechniku a podpalovat auta nebo elektrické koloběžky.

Jakmile si položíte otázku, proč Seznam takto dezinformoval v Česku své čtenáře, odpověď najdete velmi rychle. Češi si nemají spojit tyto dvě události dohromady.

  • 27. listopadu stovky imigrantů z Maroka vypalovali Brusel a další města
  • 25. listopadu se pod řízením českého ministra Rakušana (STAN) sešla v Bruselu velká porada o tom, jak celé Evropě nařídit povinné rozdělování a přijímání imigrantů.

A tak je v dnešní analýze spojíme, ostatně proto jsme díky Vaší pomoci tady. 

Jak vypadaly víkendové nepokoje si prohlédněte na fotkách i videích zde u anglického bulváru, aby bylo jasno. 

Důležitější je, co se 25. listopadu pod Rakušanovou taktovkou v Bruselu projednávalo. 

Fiala, Rakušan a spol. si prostě nedají pokoj. Nestačí jim, že ve Švédsku už imigranti páchají takové násilí, že švédští záchranáři už oznámili, že již nebudou jezdit zachraňovat pacienty v nebezpečí života do tzv. městských NO-GO zón, protože je imigranti v těchto oblastech fyzicky napadají a ohrožují je na životě. Švédská pošta do těchto oblastí už poštu od roku 2017 nedoručuje, protože to pro pošťáky bylo nebezpečné! Mimochodem, proč vláda chce omezovat poštovní služby!? Že by příprava?

Včera 28. listopadu večer došlo jen v Belgii ke třem dalším útokům nožem! O víkendu byla prozrazena identita pachatele, který vnikl do francouzské nemocnice, a tam znásilnil 34-letou, po úraze hlavy v kómatu hospitalizovanou 22-letou Francouzsku. Pachatelem znásilnění byl 22-letý Jordánec, známý policii pod 13-cti falešnými identitami, 3 krát odsouzený k deportaci z Evropy! (Mnohem více ve starších analýzách!)

A bychom byli pozitivní na konec! Rakousko má nového hrdinu – stal se jím starosta města St. Georg Ferdinand Aigner, který nechal ve svém městě zbourat státní tábor připravený pro uprchlíky. Je to hrdina, kéž by jich bylo víc!

Jsou 02.36  úterý 29. listopadu. Naše analýzy vznikají díky Vaší pomoci. Děkujeme. Aktuálně připravujeme opět video pořady, ty najdete od 1.prosince na tomto kanále: MAP analýzy.

 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář