MAP 1512 NATO Šok! Nacista má velet alianci! Hrozí rozpad aliance!?

Před pár hodinami NATO tamtamy vybubnovaly do světa tuto zprávu, že: nejvážnější kandidátkou na funkci šéfa aliance, kterou opouští Jens Stoltenberg, je Chrystia Freelandová, místopředsedkyně vlády a ministryně financí Kanady. Freelandová je kanadsko-ukrajinského původu, a to by Ukrajině vyslalo poselství solidarity. I když Ukrajina není ještě součástí NATO, zajistilo by to zohlednění jejích zájmů. Pokud jde o Rusko, vyslalo by to Putinovi jasnou zprávu, že za Ukrajinou stojí síla NATO. Freelandová  hovoří anglicky, francouzsky, italsky, ukrajinsky a rusky, řídila složitá ministerstva a dobře zvládá tiskové konference

Co velení NATO zapomnělo do světa vybubnovat, je že dědeček Freelandové Michael Chomiak byl nacista, válečný zločinec, blízký spolupracovník Josepha Goebbelse, a že pod ochranou nacistického arci-zločince SS- Obergruppenführera Hanse Franka, který celou válku řídil vyhlazování Poláků a Židů v tzv. Generálním gouvernementu (Území Polska a Západní Ukrajiny), vydával ukrajinské noviny Krakiwśki Wisti, které vycházeli v desetitisícových nákladech, a které celou válku šířily mezi Ukrajinci nacistickou propagandu a nenávist k Židům a Rusům, a ospravedlňovali pogromy na Židy! Tiskárnu pro noviny získal Chomiak zabavením majetku Žida, který byl následně v koncentračním táboře zplynován i s celou rodinou. 

Po válce Chomiak uprchnul s pomocí USA do Kanady, kde svoji minulost až do své smrti tajil! Kandidátka na nejvyšší představitelku NATO Freelandová nikdy veřejně nepřiznala minulost svého dědečka, který ji vychovával. Obviňování z nacistické minulosti dědečka vytrvale popírá, a tvrdí že jde o ruskou propagandu. Přitom bylo řadou západních novinářů a historiků jasně zadokumentováno, že její dědeček Chomiak řídil nacistické noviny nejhrubšího zrna od roku 1939 do roku 1945! (Viz níže, zadokumentované foto Chomiaka – v kroužku – na prominentním nacistickém večírku.) Bylo zadokumentováno, že Chomiak tisknul za války články, které vyjadřovaly souhlas s tím, co nacisté dělají Židům! Profesor Himka, strýc Freelandové dokonce řekl: Že Chomiak udržoval během války ukrajinskou inteligenci naživu tím, že jí platil odměny nejen za antisemitské články! A že: Chomiak nebyl žádný velký antisemita, ale byl to antisemita, a to na Ukrajině za druhé světové války bylo normální!

(zadokumentované foto Chomiaka – v kroužku – na prominentním nacistickém večírku)

Freelandová je nelítostnou kritikou ruské anexe Krymu, a v roce 2014 jí bylo zakázáno cestovat do Ruska, spolu s 12 dalšími Kanaďany, kteří obhajovali západní sankce proti Putinovu režimu. Freelandová je zavilá nepřítelkyně Ruska, a naposledy navrhla, aby Rusko bylo vyloučeno z G-20, která se právě sešla na Bali. Freelandová se svou snahou neuspěla. Naopak Čínský prezident Xi na jednání G-20 udělil diplomatickou lekci kanadskému premiérovi.

Bude-li Freelandová zvolena za šéfku NATO, mám takové obavy, že madam Černochová a americký ministr Lloyd Austin  obrany, budou už na příští návštěvě v kryptě kostela, kde padli čeští výsadkáři, místo kladení věnců bojovníkům s nacismem, hajlovat. Neodvedu si představit, že České Armádě bude velet osoba, která se není schopna omluvit za nacistickou minulost svého dědečka, a svádí ji na Putinovy dezinformace! Dnes je 17. listopad, den, kdy si také připomínáme smrt studentů Opletala a Sedláčka, které zavraždili v roce 1939 nacisté. Příště si už asi budeme připomínat 15. březen 1939, kdy nás nacisté obsadili. Pardon vlastně osvobodili, že paní Černochová!

Jsou 02.14 čtvrtek 17. listopadu a Gargamelova analýza je hotova. Připomínám, že před Všem moc děkuji za pomoc i dary. Analýzy vznikají právě díky Vám, a snad tomu bude tak i nadále, i přes současnou krizi.

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář