MIP 97 Šarlatánská klinika, kde nevratně přešívali tisíce dětí na opačné pohlaví! Bruselská realita překonává nejdivočejší představy Orwella

JK Rowlingová, slavná autorka Harryho Pottera, projevila veřejnou solidaritu s neméně slavným autorem Satanských veršů, Salmanem Rushdiem, který se stal před pár dny terčem teroristického útoku nožem!

A co se nestalo! Muslimové začali na Twitteru vyhrožovat JK Rowlingové, že je další na řadě! Twitter výhružky ubodání Rowlingové nechtěl smazat! Šéfka britského svazu spisovatelů – Joane Harrisová – začala dokonce veřejně na twitteru Rowlingovou zesměšňovat, a zlehčovat výhružky muslimů, že ji ubodají! 

Útok na Salama Rushdieho, a výhružky Rowlingové, tak odhalily Bruselské levičáky do morku kostí! Tito bojovníci za lepší bruselský zítřek vymazávají z veřejného života každého, kdo nesílí jejich názor! A zdůvodňují to bojem proti šíření nenávisti! Ale když k projevům  skutečné nenávisti – a Rowlingové je veřejně muslimy vyhrožováno ubodáním – levičáci se pustí místo do teroristů do Rowlingové!

Proč? Protože ji nesnášejí! Protože nesdílí jejich názory o LGBTQ! 

Na Rowlingovou mají totiž bruselští levičáci obzvláště spadeno! Díky ní, a její neúnavné snaze, před pár dny vláda Jejího Veličenstva nařídila, že se okamžitě uzavře klinika genderové medicíny Tavistok! Rozsáhlé vládní vyšetřování zjistilo, že levičáčtí aktivisté LGBTQ nahnali do kliniky v posledních letech tisíce dětí a nevratně jim změnili pohlaví! Děti, které se dostaly do spárů neziskovek okolo genderové kliniky Tavistok, byly nevybíravě přesvědčeny ke změně pohlaví! Jejich kliničtí lékaři, kteří proti aktivistům protestovali a varovali před jejich šarlatánským přístupem, byli umlčováni. Nyní čelí klinika Tavistok tisícovkám žalob zneužitých dětí, kterým bylo ve jménu bruselské ideologie nevratně změněno pohlaví! A byla to právě Rowlingová, která se váhou své popularity zasloužila velkou měrou o uzavření tohoto zrůdného projektu vzešlého z Bruselské ideologie Nových pořádků!

V EU je situace daleko nebezpečnější než v Anglii, kde po skandálu Tavistok, zahájila vláda tažení proti trans-genderovým aktivistům, kteří se snaží za každou cenu donutit děti, aby se přešili na opačné pohlaví!  V Německu vláda před pár dny předložila ke schválení návrh zákona, aby si každé dítě starší 14 let mohlo bez souhlasu rodičů, a bez lékařského vyšetření, samo rozhodnout o změně pohlaví! Ve Španělsku vláda dokonce ignoruje ústavní soudce, kteří ji upozorňují, že připravovaným zákonem o změně pohlaví dětí porušuje španělskou ústavu a zavádí diskriminaci obyčejných dětí! Tlak Bruselu na nevratné změny pohlaví dětí je evidentní! 

České děti mají zatím jistotu českého práva, které je před šarlatánskými experimenty, jaké se prováděly na klinice Tavistok, chrání! Jenže – jakmile současná Fialova vláda souhlasí se zánikem práva VETO v EU – ochrana českého práva skončí – a přednost bude mít Bruselské právo! Šarlatánské kliniky Tavistok, tak budou moci pomocí neziskových aktivistů přesvědčovat proti vůli rodičů české i slovenské děti, aby se nevratně přešily! Rodiče, ani lékaři je neochrání! Ostatně, co byste chtěli – bruselskou genderovou politiku začala minulý měsíc šířit v Česku i samotná Akademie věd – a podle nových nařízení – nejste-li genderově aktivní – nemáte šanci na vědeckou kariéru, ani na vědecké granty!

Ostatně, právě proto soudím, že Bruxelae musí být zničeno ještě dřív, než nám nevratně přešije naše děti i vnoučata! A vřele doporučuji k přečtení také komentář na toto téma od Petra Hájka na Protiproudu – zde se přesměrujete!

Jsou 02.00 a já Vám přeji Krásné a Hezký Den!  Děkuji všem za dary, podporu a pomoc. Analýza současného dění na Ukrajině bude zveřejněna dnes večer  – mějte se zatím krásně! Michael Gargamel.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář