MIP 153 Generál Armagedon hodlá vypálit na Ukrajinu 2000 raket za jediný den!

 

Určitě velmi dobře informovaný šéf běloruské KGB Ivan Tertel (foto) oznámil, že závěrečná ofenzíva proti Ukrajině bude provedena od listopadu do února. Generál Ivan Tertel je na sankčním seznamu mnoha zemí, a je věrnou oporou Rusů v Bělorusku. Jeho slova jen potvrzují očekávání analytiků, že současná ruská raketová ofenzíva proti ukrajinské energetické infrastruktuře má za cíl připravit podmínky pro rozsáhlý vpád zmobilizované ruské armády do hloubi ukrajinského území. Ruská mobilizace začala koncem září, a podle ruských mobilizačních předpisů, tak v listopadu mají být k dispozici mobilizovaná uskupení pro operační útočné operace (obklíčení měst jako je Slavjansk), a v prosinci úderná uskupení pro strategické operace (třeba obklíčení Charkova úderem podél Dněpru, nebo úder z Běloruska mezi Kyjev a Lvov, který by odříznul Ukrajinu od polského zásobování). Evidentním cílem ruského plánování, které prozradil Tertel, je využít rozvratu ukrajinské ekonomiky způsobeného raketovými údery na její infrastrukturu, a umocnit jeho výsledek demonstrativním úderem pozemních sil. Tato strategie se zjevně opírá o předpoklad, že se ukrajinská morálka a vůle lidí k odporu v důsledku zimy a ofenzívy zhroutí. Samotné ruské mobilizované síly nebudou mít stále dostatek vojáků, aby území Ukrajiny ovládli celé. (V listopadu ovšem Putin chystá zatím odloženou zářiovou vlnu nástupu branců, která mu může poskytnout dalších 150 tisíc vojáků pro pomocné úkoly v časovém horizontu únor/březen. Při zapojení Běloruských sil by celková ruská síla nasazená proti Ukrajině mohla představovat až 600 tisíc vojáků, čímž by Ukrajinci přišli o svoji početní výhodu.)

V prostoru polských Katovic byly včera zaznamenány pohyby posil na Ukrajinu. (Foto) Podle Rusů se jedná o přesun 3 kusů německých protiletadlových komplexů Iris-T na Ukrajinu. Němci původně plánovali dodat 4 kusy do konce roku, ale včera v důsledku ruských útoků na ukrajinská města ministryně Lambrechtová přiznala, že dodávky budou urychleny. Podle Němců dokáže tento systém ubránit jedno město před útoky. Teoretický dosah systému je 40 km. Jak bude Iris-T proti ruským raketám efektivní se teprve ukáže, protože od roku 2014 disponuje Saudská Arábie 1400 raketami Iris-T, a ty nedokázaly nedávno efektivně ochránit její ropné rafinerie ani před jemenskými útoky pomocí iránských dronů, které nyní Rusko také používá. (Další odkaz na další útok)

Ruské raketové útoky na ukrajinskou infrastrukturu včera v úterý 11. října pokračovaly neztenčenou mírou. Nově Rusko zahájilo na města palbu zápalnými raketami. Terčem tohoto typu útoku se včera stal přístav Nikopol. (Videa z hromadného útoku zápalnými raketami: 1, 2, 3,) Starosta ukrajinského Lvova zveřejnil fotografie (níže) města bez elektřiny a oznámil, že ukrajinská správa nakoupí tisíce “polních kamínek na dříví”, a bude v nich topit na ulicích a chodnících, aby se lidé kolem nich mohli ohřát, a uvařit si jídlo. Také starosta plánuje umístit polní kamna do sklepů v domech, prorazit zdi domů, a průrazy protáhnout roury na odvod kouře z polních kamen. Lidé se potom mají ve sklepech ohřívat, protože v bytech přes se přes zimu nebude topit, a nepůjde v nich elektřina, ani plyn, ani voda. Lvov je na tom na rozdíl od stepních měst dobře, protože v Karpatech jsou lesy. Starosta Lvova věří, že Ukrajinci zimu bez elektřiny, plynu a vody vydrží.

Guvernér Dněpropetrovska Valentyn Rezničenko vyhlásil ve městě regulace přídělu elektřiny. V Kyjevě bylo vyhlášeno období, kdy se budou vypínat světla v různých částech města, a to od 6:00 do 10:00; od 14:00 do 18:00; od 22:00 do 02:00. V ostatních částech města – od 10:00 do 14:00; od 18:00 do 22:00; od 02:00 do 06:00. (Úplný regulační seznam zde)Ukrajinská vláda včera nařídila opevnit betonovými deskami všechny rozvody elektřiny. Nejvyšší ukrajinští pohlaváři se včera předháněli v ujišťováních, že zima, ani strádání Ukrajince nezlomí. Všem je jasné, že Rusko, jak jsme od léta předpokládali, vsadí na to, že se Ukrajina v zimě zhroutí.

Včerejší satelitní snímek Kyjeva ukazuje mohutné požáry ve dvou zasažených elektrárnách. (Zdroj a další informace k útoku na Kyjev) (Mimořádná velikost požáru v Kyjevské tepelné elektrárně je k vidění na tomto videu) Podle ukrajinského ministra energetiky Germana Galuščenka Rusko za poslední dva dny vyřadilo 30% ukrajinské energetické infrastruktury. (Foto: Hořící Kyjevská teplárna)

Americké obrněné transportéry M-113 ze šedesátých let minulého století, které Ukrajina dostala na Rusy, vybuchují na bojišti jako cisterny benzínu, a stávají se hroby celých 14 členných osádek – video. Opět se ukazuje, že staré zbraně nemají na bojišti takřka žádnou cenu. Obdobně ukrajinské protiletadlové rakety 2K12 KUB zavedené do výzbroje SSSR v roce 1967 páchají více škody než užitku. Podle typických kovových kostiček, které raketa KUB po tisících při svém výbuchu rozmetá do prostoru, aby zničila nepřátelské letadlo, Rusové tvrdí, že výbuch v budově Samsung v Kyjevě nemají na svědomí ruské rakety, ale ukrajinské antirakety KUB, které se při útoku na ruské rakety vymkly kontrole svým operátorům. (Viz fotky) Na fotce Samsung vidíte právě typické poškození budovy ne výbuchem trhavinové nálože (raketa proto pozemním cílům), ale vymetanými kovovými kostičkami (protiletadlová raketa). Jak kostičky vypadají na spodním obrázku.

V posledních dnech se objevili různí vojenští analytici, kteří začali české veřejnosti cosi tvrdit o ruských taktických jaderných zbraních, aniž by vůbec tušili, kolik Rusko a USA taktických jaderných zbraní vlastní, a k čemu jsou určeny. Pro pobavení doporučuji tento článek analytika Kofroně. Protože Kofroň ani netuší kolik má Rusko jakých jaderných zbraní, zde jsou přehledná čísla:

Jak vidíte Rusko vlastní 1830 taktických jaderných zbraní a USA 230. Taktické jaderné zbraně se mají používat k útokům na bodové cíle a mají různou sílu. Pokud jde o nálože: 1 kilotuna TNT při výbuchu zničí moderní tank maximálně do vzdálenosti 90m. Nálož o síle 5 kilotun vypálená proti útočícímu tankovému pluku (90 tanků) zničí asi 13 tanků. Taktická nálož 100 kilotun (typicky Iskander) při explozi ve vzduchu vytvoří ohnivou kouli o poloměru 1100 metrů a nekrytá osoba ve vzdálenosti 8 km od epicentra výbuchu utrpí zanedbatelná zranění. Při pozemním výbuchu se vytvoří poloměr hřibu 5,6 km, a značně vzroste jaderné zamoření. Proto se předpokládá používání explozí nad zemí. A to proto, aby do oblasti výbuchu mohli velmi rychle být přemístěni výsadkáři, či obrněná pěchota, a zajistili jej. Jaderným úderem se takto vytváří průlom v nepřátelské obraně, přes který se vlastní vojska rychle přesunují do hloubi nepřátelského území. Předpokládá se, že Rusko tuto taktiku hodlá použít v případě útoku přes z Běloruska přes Suvalki na Kaliningrad, aby odřízlo severní křídlo NATO.

Rusko má podle západních analytiků 1830 odpalovacích prostředků konvenčních, a nebo taktických jaderných raket. Podle stejných analytiků jsou ruské raketové zásoby dostatečné, aby Rusko půl roku pálilo na Ukrajinu 100 taktických raket denně, bez započtení probíhající výroby. Při úderech 10 a 11 září Rusko použilo 70 až 80 raket. Z uvedeného je zřejmé, že Rusko může vést dlouhodobou kampaň proti Ukrajinské energetice.

Generál Surovkin má ze Sýrie přezdívku Armagedon. Nyní se očekává, že provede proti Ukrajině úder dvěma tisíci raketami za jediný den! Včetně termobarických hlavic, které používal s takovým úspěchem v Sýrii.

Jsou 02.52 po půlnoci a přeji všem krásnou středu  12.října. Všem moc děkuji za pomoc a dary. Naše analýzy vznikají právě díky Vám a Vaší pomoci.

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář