MIP 137 Eskalace!? 4 bojová letadla USA včera nízko nad zemí vletěla do Ukrajinské bojové zóny!

Jak víte z českých médií, přednesl včera pirátský podnáčelník Jan Lipavský v OSN oslnivý projev, ve kterém to nandal Putinovi, až se celý svět na chvilku v úžasu zastavil. Po třiceti letech v radě bezpečnosti vystoupil Čech, a to stálo nejen podle českých médií za to. Zkušení světoví diplomaté z různých zemí usazení v Bruselu zhodnotili projev i Lipavského těmito diplomatickými slovy: Slova různých ministrů zahraničí zněla jako by byla vygenerovaná z nějaké mobilní aplikace. Termíny jako „diplomacie“, „lidskost“ a „mezinárodní právo“ se odpalovala jako nějaké badmintonové košíčky v extra zpomaleném záběru kamery. Bylo to, jako by všichni diplomaté už chtěli mít celé zasedání za sebou, protože věděli, že z něj zase stejně nic smysluplného nevzejde. A protože se jedná o řeč diplomatů, která bývá plná chytrých narážek, je díky použití slovíčka tossed v anglickém textu, skutečný významový překlad věty nejspíš tento: S termíny jako „diplomacie“, „lidskost“ a „mezinárodní právo“ se včera v OSN zbytečně hromadně masturbovalo, aby se zakrylo, že celé jednání je k ničemu. (tossed = hodit, mrštit, přehazovat, a masturbovat! V prvním překladu jsem změnil přehazovat košíček, na odpalovat košíček, tak se to řekne česky.) A když už jsme u toho odpalování, ve volbách máte možnost o odpálit Lipavského Piráty do Karibiku, tam jim bude určitě líp. Budou to mít blízko do Kolumbie, a ta ve stejné době, kdy tam masturboval i Lipavský, v OSN vyzvala k legalizaci kokainu. (Viz video mé oblíbené pirátské europoslankyně.) 

Přiměřené bezpečnostní obavy všech zemí by měly být brány vážně, řekl v jednom okamžiku včera v OSN čínský ministr zahraničí Wang Yi, a tím diplomaticky vyjádřil, co napsali včera čínští vojenští analytici: USA včera zmanipulovaly se svými několika spojenci celé jednání OSN, aby osočovaly Rusko. Udělaly to protože, vědí, že když nedokáží uchránit svůj vliv Kyjevu, nedokáží uchránit Evropu, a když nedokáží uchránit Tchaj-wan, nedokáží uchránit svůj vliv v Tichomoří. Z hlediska vyvažování moci hraje Rusko, jako významný člen OSN nezastupitelnou roli v zajištění světové bezpečnosti, v energetice a dodavatelských řetězcích. Západ, který pod vedením USA potlačuje Rusko v OSN, poškozuje celkovou efektivitu systému OSN. Pokud Rusko použilo právo Veta v případě Ukrajiny, Čína připomíná, že USA použili stejné právo Veta v případě Iráku, a Francie v případě Mali.

(Zdroj vtipu)

Že se situace, podle čínských předpokladů, jen zhoršuje je jasné ze včerejších ruských hlášení. Podle nich včera tři vrtulníky USA Black Hawk, doprovázené letadlem elektronického boje a špionáže EP-3E Aries II (ELINT) v nízkém letu z Rumunska mířily do prostoru ukrajinské Oděsy. Ruská mobilizace děsí západní pro-kyjevské politiky. Válka s jadernou mocností v okamžiku příchodu světové hospodářské krize může mít rychlý důsledek, konec těch západních politiků, kteří si včas nedokázali sednout k diplomatickému stolu, a zabránit horké fázi konfliktu. A to je jistě lepší řešení, než jaderná apokalypsa. Včera se v OSN mělo jednat, jenže naši politici potřebovali, aby média a televize přenášeli jejich rádoby odvážné a zásadové projevy. Kdyby takhle jednali Reagan a Thatcherová koncem minulého století, možná bychom už nebyli. A proto v příští analýze důkladně rozebereme současné bojové možnosti Ruska po mobilizaci. Mějte se a držte míru palce. A pořádně si letos rozmyslete, koho budete volit. 

Jsou 01.34 a já Vám přeji krásný den 23. září 2022 a moc děkuji všem za pomoc, dary i podporu.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář