MIP 118 Síkelizace Čechů začala! Stotisíc Ukrajinců padlo – šokující přiznání elitního ukrajinského generála Krivonose!

Přeji krásné dobré ráno, 5. září 2022. Je 04.48. Já jdu do hajan. A vy vítejte u nejnovější Gargamelovy nelítostné analýzy, našich nelítostných životů. Dnes rozebereme nejnovější tristní události na východní frontě. Vysvětlíme, proč si Evropa podle významných kapitánů průmyslu a politiků nemůže vůbec dovolit nedovážet levný ruský plyn. A co je to tzv. “síkelizace” Čechů, a jak bude v budoucnu život “síkelizovaného” Čecha vypadat.

V Česku média asi zase ne náhodou tají pár dní staré přiznání elitního ukrajinského generála Krivonose. Ten minulý týden oznámil, že při obraně Ukrajiny už padli stotisíce ukrajinských vojáků. Podle Krivonose jsou jejich smrtí vinni Zelenský a jeho klika. Podle Kyjevské kliky je zase generál Krivonos zloděj, který rozkradl, na co přišel. Dokonce prý, generál Krivonos, když velel hrdinné obraně Kyjevského letiště Zhulyani proti Ruským výsadkářům, a odrazil je a vyhnal je, učinil tak nezákonně, protože se zmocnil velení nad letištěm jako svévolný důchodce, kterého všichni vojáci, bůh ví proč poslouchali. Náčelník Ukrajinského generálního štábu Zaluzhnyi sice potvrdil, že Krivonose velitelem obrany letiště jmenoval, což Kyjevská klika popírá, ale Zaluzhnyi dodal, že jen jako civilistu. Letiště Krivonos ubránil, ale jen proto, aby ho mohl rozkrást, tvrdí dále Kyjevská klika. Generál Krivonos se brání jejím nařčením, že on první kyjevské letiště Zhulyani ubránil, ač na něj Rusové útočili, a bankomaty na něm zůstaly po boji nevyrabované. Kdežto ONI bránili druhé kyjevské letiště Borispol, na které Rusové neútočili, a bankomaty na něm byly vyrabovány. Z toho je podle generála Krivonose jasné, kdo je tady zloděj! Generál Krivonos není na Ukrajině jen tak někdo, ale zakladatel speciálních jednotek, zapřisáhlý nepřítel Rusů, citovaný dokonce Forrem24, a hrdina. Jeho přiznání o stotisícových nevratných ztrátách (mrtví a invalidé) ukrajinské armády je pro Kyjevskou kliku určitě zdrcující, protože Kyjevské tamtamy dennodenně vřeští do světa, že už Ukrajina pod velením geniálního vojevůdce Zelenského pozabíjela na stotisíc Rusů, a sama přišla jen o deset tisíc Ukrajinců. 

O tom, že Kyjevská klika disponuje opravdu skvělými vojevůdci, svědčí prozatímní výsledek minulý týden zahájené velké ofenzívy Kyjeva na Cherson. Ta zatím o tomto víkendu skončila neslavnou  “Krvavou řeží Chocholů na Inhulci”.

Ruské letectvo se o víkendu pochlubilo, že  ukrajinské “Chocholy” i s polským T-72, holandskými M-113, a US-artilerií, kteří překročili před týdnem po třech pontonech řeku Inhulec, “rozprášilo na molekuly”. Skutečnost, že těmi samými ruskými bombami byli “rozprášeni na molekuly” také všichni obyvatelé těch vesnic, které Ukrajinci po svém překročení Inhulce osvobodili z ruské okupace, označili Rusové za smutný a nešťastný osud. Tečka, ruského myšlení.

Jak vypadá “rozprašování na molekuly” v podání ruského letectva si můžete prohlédnout na tomto videu. Na videu jste viděli výsledek výbuchu jediné “rozprašovací” bomby uprostřed obrněné sestavy útočících Ukrajinců. Jen na malou vesnici Bezymenoe, ve které se Ukrajinci po jejím osvobození schovali, naházela ruská SU-34 o tomto víkendu okolo 60-ti těchto “rozprašovacích” bomb. Jedna takováto ruská bomba vytvoří kráter o poloměru 8 metrů, a hloubce 5 metrů. Rusové výsledek náletu podle sebe “vtipně” nazvali “rozprašováním Ukrajinců na molekuly”. Ukrajinci musí být stateční vojáci, když tohle vydrží. Ale útok přes Inhulec je zatím z vojenského hlediska jen zbytečným mrháním životů vojáků. 

Celou týdenní historii Krvavé řeže na Inhulci si můžete prohlédnout na těchto mapách:

30. srpna v poledne. V noci na 30. srpna obrněné jednotky Ukrajiny překročili překvapivě Inhulec a zahnaly Rusy o pár kilometrů zpět k Chersonu. Několika denní krvaví řež na Inhulci začala.

31. srpna v poledne.

31. srpen večer

  1. září dopoledne

2. září odpoledne, kulminace Ukrajinského útoku.

 

2. září večer – povšimněte si, Ukrajinci obsadili úplně na hrotu vlomu vesnici Bezymenoe.

3. září večer po úderech ruského letectva.

4. září 2022 večer Rusové uzavřeli Kotel a provádějí začistku na východním břehu Inhulce. Rusové sami v důsledku oslabení ukrajinské obrany jižně od místa ukrajinské ofenzívy poprvé překročili Inhulec a vybudovali předmostí na západním břehu.

V důsledku bojových ztrát při krvavé řeži na Inhulci vyhlásili na Zakarpatské Ukrajině dokonce den státního smutku. Podle Ukrajinců, na počest několika málo padlých hrdinů. Podle Rusů, v důsledku tisíců mrtvých. Kolik lidí na Inhulci skutečně zahynulo obě strany důsledně tají. Z videí a velikosti intenzivních bojů o několik vesnic si snadno uděláte představu, že krev tady tekla potokem. Všechny mapy jsou převzaty z kanálu Rybar, který běžně jako zdroj používá i US-ISW. Podle ISW Nejvyšší vojenské velení Ukrajiny včera oznámilo, že cílem ofenzívy na Cherson bylo spíše, než osvobodit nějaké území, poškodit ruskou logistiku a zásobování. Průběh řeže na Inhulci svědčí o opaku. Kyjevská klika a její vojevůdci se neustále snaží vést s Ruskem opotřebovávací válku podle standartních vojenských doktrín a předpisů. Taková válka se vede ovšem pouze proti stejně silnému, a nebo slabšímu nepříteli, a pouze když vojevůdci a generálové útočící strany jsou obzvláště zkostnatělí, neinvenční, a za každou cenu se úzkostlivě drží všech vojenských nařízení a předpisů. To co pochopil generál Krivonos, že na Rusy se musí asymetricky, nepochopila Kyjevská klika, a bohužel ani její našeptávači z NATO. 

Kyjev dennodenně vytrubuje fantastické plány na vyhnání Rusů a dobytí Krymu.  Že žádné konečné vítězství Ukrajiny nebude, se šíří Evropou rychleji, než se jí ve třináctém století šířil mor. Nejnověji se ke stále početnějším zastáncům uzavření míru s Ruskem přidala významná francouzská socialistická politička Ségolène Royal. Ta na twitteru oznámila, že : Zavedení sankcí proti Rusku, bylo špatně vyhodnocené,  a před jejich zavedením nebyly zváženy jejich důsledky. Proto se sankce obrátily proti Evropě. Smysl pro odpovědnost proto nyní vyžaduje zahájení vyváženého  mírového procesu, který by ukončil utrpení ukrajinského lidu a zahájil obnovu Ukrajiny. Ségolène Royal je bývalá ministryně, ex francouzského prezidenta Françoise Hollanda, její otec, bratranec i dědeček zastávali ve Francii vysoké vojenské posty, a Ségolène se neúspěšně pokoušela stát se prezidentkou. Před pár dny Ségolène dokonce zpochybnila ruské zločiny při masakru v Buči, a ruské ostřelování civilních ukrajinských cílů. 

Včera 4.září na konferenci italských politiků na jezeře Como vystoupil vůdce Ligy Severu Matteo Salvini a oznámil, že Západ musí okamžitě přehodnotit sankce proti Rusku, protože trestají Západ a ne Rusko! Podle Salviniho Putin už na sankcích jen do konce července vydělal 140 miliard USD (3,5 bilionu CZK, 2 státní rozpočty Česka). Vůdce ještě pár dnů vládnoucí Demokratické strany Itálie Enricco Letta (25. září budou předčasné volby!) obvinil Salviniho okamžitě z toho, že je ruský šváb, a že ani Putin by ruskou politiku proti sankcím neobhajoval lépe. 

Na tom samém fóru, ale vystoupil také italský ministr hospodářství Daniele Franco, a ten oznámil, že Itálie si už v žádném případě nemůže dovolit dovážet drahý “neruský” plyn. A to z velice prostého důvodu. Podle Franca Itálie spotřebuje každý rok na dovoz všech energií z celého světa včetně Ruska 41 miliard EUR. Jenže po zavedení sankcí a současném zdražování nestačí Itálii na dovoz všech energií ani 100 miliard EUR. Výsledný deficit obchodní bilance Itálie – 59 miliard EUR – nemá Itálie z čeho zaplatit, protože už nedokáže vyrobit zboží a služby za dalších 59 miliard EUR, a prodat je do světa. A tak nebude mít z čeho budoucí dovoz energií v příštích letech zaplatit!

V Česku nazývá premiér Fiala odpůrce ruských sankcí – malou menšinou, která podlehla ruské propagandě. V Rakousku, kde ještě existují nezávislé průzkumy veřejného mínění, by si to nedovolil, bez toho, aby se totálně zesměšnil. Podle DerStandart je 46% Rakušanů pro sankce a 40% proti nim. Ovšem už podle DieWelt v není jasná většina občanů v Rakousku pro sankce proti Rusku, a dokonce se tam v důsledku sankcí očekává pád vlády.

Před pár hodinami česká vláda uklidňovala Čechy, že už od 8. září bude zajištěno zásobování plynu přes holandský terminál LNG, který si česká vláda pronajala. Podle profesora Badrula Imama, experta na zásobování plynem z Bangladéšské univerzity v Dháce ovšem problém současného zajištění dodávek plynu LNG spočívá v nemožnosti získat plyn LNG na dlouhodobé smluvní kontrakty za rozumné ceny. Podle profesora Imama byla cena plynu na dlouhodobé kontrakty ze zemí Arabského zálivu před zavedením ruských sankcí 11 USD za tzv. milion britských tepelných jednotek. Leč od zavedení ruských sankcí nikdo z Arabů už takovou to smlouvu nepodepíše, a všichni dodávají plyn pouze za jeho cenu na spotovém trhu: 36 USD a více. Bangladéš si, stejně jako Itálie, tuto cenu nemůže dovolit, protože nedokáže prodat ve světě tolik dalšího bangladéšského zboží, aby měla čím za tento plyn zaplatit. 

Bangladéš, Česko i Itálie stojí před stejným problémem – čím zaplatit několikanásobné zvýšení cen plynu po ruských sankcích, když ani jedna ekonomika není schopná už vyvážet více zboží, a utržit tak více peněz. Naopak v Česku dokonce v důsledku drahého plynu padají významné exportní firmy jako houby po dešti. Firma Juta, která vyvážela české textilní výrobky a republice tak vydělávala valuty na dovoz energií, musí zavřít, protože z 50EUR za MWh se jí faktury za elektřinu zvedli o 700% na 350EUR! Takových to firem přibývá! A co dělá Síkela?

Česká vláda na návrh Síkely půjčila minulý týden v pátek miliardářům desítky miliard, a dokonce tají občanům, kolik miliard, a na kolik procent, a s jakou zárukou je českým miliardářům půjčila! Čeští miliardáři nemají vlastní miliardy, aby mohli složit kauce na elektřinu na lipské burze! Síkelizace Čechů tak začala.

Fiala, Stanjura, Rakušan, Síkela a spol. vedou státní rozpočet České republiky do bankrotu. Půjčují si ve velkém stovky miliard na dluhopisy, a tyto miliardy, které jsou navíc zatížené úrokem, pak půjčují za nejasných podmínek českým miliardářům a ČEZU, s bizardním odůvodněním,  aby mohli obchodovat na lipské burze elektřiny!

Výsledkem síkelizace bude jen totální zadlužení Česka a v jeho důsledku ztráta schopnosti vyplácet důchody, a nutnost prodat český státní majetek – třeba ČEZ! V důsledku síkelizace české ekonomiky stejně nebude Česko schopné dlouhodobě nakupovat energie ve světě, protože nedokáže vyrobit dostatečné množství zboží. Tento zdánlivě začarovaný kruh má překvapivě jednoduché řešení – zahájit import ruských energií, a nebo donutit USA, aby nám dodávaly svůj plyn za předchozí ruské ceny. Pro první řešení je třeba z vlády vyhodit Síkelu, a v případě druhého řešení bude Síkela z vlády zcela určitě kýmsi rychle odstraněn. Obě řešení jsou však lepší než totální krach české ekonomiky a masová nezaměstnanost. Není možné nakupovat více plynu a energií, než dokážeme zaplatit z výsledků práce českých zaměstnanců. Tato prostá rovnice, je tak prostá, že je s podivem, že ji nikdo v české vládě ani v Bruselu nechápe. Jediní, kdo ji pochopili jsou demonstranti ze 3. září z Václaváku a jejich příznivci. A proto jim všem děkuji. Možná jste zachránili Česko před totálním krachem. Tak to nevzdávejte, a přijděte i příště. Vaše důchody jsou v sázce. Jestli nás Síkela s Fialou budou i dále zadlužovat, jen proto, aby čeští miliardáři mohli spekulovat na lipské burze elektřiny, místo toho, aby nařídili, že Česko lipskou burzu opustí, tak nám už nic nezůstane, a dopadneme stejně jako Ukrajinci, kterým oligarchové rozkradli Ukrajinu, a pak to už znáte, co s nimi udělali. 

O tom jak česká vláda Petra Fialy kašle na obyčejné Čechy se v Česku vyprávějí anekdoty. Realita je mnohem děsivější. Fiala se Síkelou si půjčili desítky miliard do české státní kasy, a místo aby z nich pomohli obyčejným lidem, půjčili z nich Danielu Křetínskému na jeho kšefty na lipské elektrické burze, kterou odmítají Fiala se Síkelou za Česko opustit. A to ve stejný týden, kdy si Křetínský koupil ve Francii luxusní zámek za 43 milionů liber, aby jej přestavěl na luxusní hotel, a ve stejný týden, kdy britská vláda zahájila neočekávanou národní bezpečnostní prověrku Křetínského podnikání v Anglii. Podle britských informací má Křetínský příliš silné vazby na Gazprom, aby se jeho podnikání v Anglii jen tak přešlo bez kontroly. Jak vidíte, vazby miliardářů na Gazprom Fialovi nevadí, levný plyn Gazpromu pro Čechy ano! Vláda ODS Petra Fialy kašle na obyčejné lidi, ale státními miliardami podporuje miliardáře, který už neví, jaký zámek by si ve Francii koupil. Obyčejní lidé, kteří mají strach z čeho zaplatí lipské faktury, jsou potom nazývání spodinou, ruskými šváby a národními zrádci. Miliardáři s vazbami na Gazprom jsou ovšem ve vládní Strakově akademii vítáni a státní miliardy jím tečou potokem. Nedej bože, že by zkrachovali. Ať raději zbankrotuje Česko! Ať raději zmrznou Čechové! Taková je politika Petra Fialy! 

 

Termín Chochol je ruské pejorativní označení Ukrajinského vojáka. Použil jsem je, abych demonstroval jazyk ruských informačních kanálů. Obdobné pejorativní výrazy na ruské vojáky používají i Ukrajinci na svých kanálech. Oba národy se začínají bytostně nenávidět, a bude hůř.

Tak se mějte a držte se. A děkuji Vám, za pomoc i dary. Je 5. září 2022 – já Vám přeji dobré ráno, a jdu konečně po náročné noci do peřin! Dnešní analýzu jsem si nestihl ani přečíst, tak mi když tak pošlete mail, ať ji opravím o nejhorší chyby. 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář