MAP 2020 Nejnovější Sorosovy výpočty: V příštích 10 letech bude k dispozici 800 milionů uprchlíků! Jen na splnění základních opatření Green Deal bude Evropa potřebovat miliony nových dělníků a techniků! Byznys tisíciletí na obzoru!

Náklady na splnění nejnovějších Bruselských nařízení Green Deal, a na plánovaný transfer desítek milionů nových dělníků z Afriky do EU, aby zde levně pracovali, budou astronomické, a proto se už i v ČR začalo intenzivně pracovat na opatřeních, jak dramaticky snížit osobní spotřebu obyčejných Evropanů, aby se na jejich výživě, ubytování i reprodukci ušetřilo. Když jsme na podzim 2020 v analýze MAP 466 oznámili, že Brusel schválil sérii opatření, která mají nahradit maso ve stravě Evropanů hmyzem, byli jsme označeni za dezinformátory. Včera přitom vyšlo najevo, že Univerzita Danuše Nerudové už námi citované opatření z roku 2020 vědecky rozpracovává. Ba co víc, podle brněnsko-bruselských plánů se má jíst nejen hmyz, ale dokonce i jeho výkaly! Stojí za to připomenout, že v roce 2020 vystoupil proti těmto šíleným plánům Bruselu i poslanec europarlamentu za ODS Jan Zahradil, a že letos už nová fialová ODS Jana Zahradila na své kandidátce do europarlamentu neměla. A že naopak úspěšně kandidovala za Rakušanovu partu STAN bývalá rektorka brněnské UNI, kde se nová bruselská hmyz-výkalová strava vědecky zkoumá.  

Podle nejnovější maltské studie nařízení Green Deal zvýší cenu výstavby bytu o 3 pokojích v jižní EU o 750 000 CZK, a místní odborníci varují, že si tyto nové byty už nebude moci většina Malťanů ani pořizovat.  Ve střední Evropě se z důvodu značně chladnějšího podnebí očekává ještě vyšší růst cen nových bytů stavěných podle nařízení Green Deal. Podle německých odborníků se komerční stavební cena za 1m2 průměrného bytu zvýšila díky inflaci a opatřením Green Deal od roku 2009 ze 63 000 na 125 000 CZK. ( V ČR aktuálně 117 400 CZK.) Podle výpočtů ČNB se cena průměrné nemovitosti v ČR bude zvedat ročně o 450 tisíc CZK, jen v důsledku nedostatku nových bytů na trhu. Po technické stránce tak průměrně vydělávající zaměstnanec v ČR, který nemá vlastní byt, vydělá za celý rok pouze tolik, o kolik se zvedne cena bytu. A nikdy tak nebude schopen si na své vlastní bydlení vydělat dostatek peněz. Podle prestižní britské studie přitom právě vlastnictví vlastního bytu má blahodárný vliv, jak na délku lidského života, tak na celkové lidské zdraví, tak na lidské štěstí i spokojenost. 

V ČR nejsou k dispozici byty a jsou předražené, protože se jich podle ČNB staví málo! Zajímavé na tom je, jak se chová vláda. Až 30% všech nových bytů totiž v některých lokalitách ČR skupují cizinci, a to ne pro své vlastní bydlení, ale jako investici, a doslova po celých nově postavených mnohoposchoďových domech!! Ve vyspělém západním světě je přitom nákup bytů cizinci nově přísně zakazován. Tato nová západní praxe byla ovšem odborníky Fialovy vlády v roce 2023 důrazně odmítnuta! A tito odborníci dokonce ve svém zdůvodnění lhali české veřejnosti, že ji v EU nelze aplikovat. Jaké překvapení, co jde v Kanadě, na Novém Zélandu, jde i v EU. Příkladem může být zmíněná Malta. Na Maltě je prodej bytů cizincům přísně regulován a omezen na jediný byt! Na Maltě si smí cizinec mimo země EU koupit nemovitost pouze na vládní povolení a pouze jednu a ke svému vlastnímu bydlení. A občan EU sice povolení nepotřebuje, ale také pouze jednu a pro své vlastní trvalé bydlení. Hromadný nákup nemovitostí cizinci a nemovitostí na investice je na Maltě povolen pouze ve “zvláštních zónách”, vyhlašovaných vládou. Výsledek Maltských zákazů nákupů bytů cizinci je fantastický. Současná průměrná cena na Maltě činí 75 000 CZK za m2, a podle statistiky EU ceny nemovitostní na Maltě zdražily jen o 75% za deset let, kdežto v ČR o 125%. Opět se tak ukazuje, co jsou Piráti, kteří mají výstavbu bytů v ČR ve vládní gesci, za tupouny a lháře. Nejen že před volbami slibovali lidem dostatek levných bytů, ale po volbách se snaží, aby bytů na Čechy zbylo, co nejmíň, a byly jen za co nejvyšší cenu.

V Praze je tak v důsledku posledních vlád už 20 až 30% bytových domů ve vlastnictví cizinců. Jednou z příčin současného rychlého pádu francouzské západní Afriky do Putinova náručí bylo i takřka monopolní vlastnictví nigerské vodovodní infrastruktury a zdrojů pitné vody, stejně jako vlastnění řady městských nemovitostí v Nigerii. Vláda Putinových rebelů jednala rychle, a nigerskou vodu i nemovitosti Francouzům znárodnila, a nebo je od nich po letošním útěku levně odkoupila. Stačilo půl roku a vše už je v rukou Nigeru. Nigerská chunta v tom má jasno, zisky z vody i z bydlení musí zůstat v Nigeru. V sousední Burkině Faso zase Francouzům zabavili “cukrové plantáže i s cukrovary”,  a to pod heslem: Co bylo před lety levně, podivně a nekale zprivatizováno, musí být ihned vráceno lidu. 

Jak jsou všichni fialoví politici obzvláště dutí i nadutí dokazují i nejnovější propočty Sorose. Podle nich EU stojí na dějinné křižovatce, a aby uskutečnila nařízený přechod na Green Deal Ekonomiku, nutně potřebuje miliony nových zaměstnanců, kteří vybudují celou novou Green Deal infrastrukturu. Tito dělníci nové budoucnosti ovšem v Evropě nejsou fyzicky přítomni. Chybí ze dvou důvodů – nenarodili se, – a nebyli patřičně vzděláni. Jen Německo podle těchto Sorosových propočtů nyní naléhavě potřebuje 90 000 techniků – elektrikářů, jak odborného tak vysokoškolského vzdělání. Brusel a jeho zemští nohsledi ovšem preferují humanitní a akademické vzdělání! Výcvik základního technika nové budoucnosti potrvá nejméně 3 roky, spočítali Sorosovi experti. A vlády EU to stále nechtějí pochopit. Ministr Bek z Rakušanovy party STAN možná i čte Sorosovy analýzy šířené z USA, protože si prý před pár dny postavil hlavu a dožaduje se po profesorovi Fialovi razantního zvýšení výdajů na školství. STAN bezvýhradně podporuje Green Deal, a konečně už asi i někteří jeho představitelé pochopili, že bez nových vzdělaných českých techniků vyškolených v českých školách nebude nejen žádný Green Deal, ale nebude ani žádná jiná rozumnější forma moderní ekonomiky. Profesor Fiala, se ovšem stále zdá být čertem posedlý ukrajinskou válkou, a není tak ochoten ani nechat vyškolit české děti, aby se jednou měly dobře, protože by musel 37 miliard korun, které chce Bek na děti a učitele, sebrat českým zbrojířům a ukrajinským korupčníkům. Pravověrní příznivci Sorose by tak měli zpozornět, protože Soros nyní požaduje okamžitý rozvoj učňovského a středního technického školství, a přesměrování toku financí od humanitních vysokoškolských oborů k oborům technickým. A jeví se tak zřejmé, když Soros na stará kolena dostal konečně i rozum, že už i v Čechách by bylo na čase, vystrnadit z politiky ty politiky, kteří rozum ještě stále ve své hlavě kontaktovat nedokázali. 

Druhá Sorosova červnová výpočetní prognóza je ovšem mnohem děsivější. Podle ní v příštích 10 letech dospěje hlavně v Africe 1.2 miliardy mladých lidí, a bude pro ně pouze 400 milionů pracovních míst. Z toho logicky plyne, že 800 milionů hlavně Afričanů brzy vyrazí do Evropy sehnat si práci, a nebo nějaké sociální dávky. Ve světle Rakušanova imigračního paktu to může znamenat, že pár milionů imigrantů může být brzy přiděleno Bruselem k výživě i ubytování do Čech, na Moravu i do Slezska. Kde bude tou dobou Rakušan je otázka. Většina Vašich dětí i Vy však budete žít zde – Doma. Proto na to pamatujte, další volby budou už na podzim. Krom Turka Motoristy, musíme rychle najít i Turka Stavitele Bytů, Turka Ochránce Hranic, Turka Profesora Techniky, a další nové Turky Politiky. 

Všechny maily vyřízeny. Děkuji za ně.  Kdo analýzy čte, prosím zvažte možnost darem podpořit jejich pokračování. Těm, kdo přispěli, moc děkuji. Na konci textu každé analýzy je zveřejněn účet pro dary. Mějte se krásně. 

Je pondělí 17. červen 05.01 ráno. Poslední pořady: S Petrem Hájkem na Protiproudu  ke shlédnutí zde.  S Petrem Burešem na TV Bureš najdete zde.

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář