MAP 1947 ŠOK! Kyjev najal a vyzbrojil džihádisty, aby rozvraceli Rusko, vyvraceli v něm křesťanství a všude na dobytém území zřizovali pravověrné kalifáty! Kdo vlastně nyní tahá za nitky světového terorismu!?

Teroristický útok na největší ruské obchodní a nákupní středisko Crocus je zajímavý z řady aspektů, a ty všechny ukazují, že se nejspíš jedná o velice dalekosáhlou tajnou operaci, uskutečněnou islamistickými teroristy ISIL přesně v době, kdy kyjevský režim hromadně najal a vyzbrojil islamistické džihádisty ISIL, a jejich vůdcům udělil ukrajinskou státní příslušnost, a jmenoval je plukovníky, a vyslal je i s jejich tlupami na hranice s Ruskem. A nějakou náhodou zrovna poblíž místa, kudy se chtěli z Ruska evakuovat teroristé z moskevského Crocusu. Těch náhod je až přespříliš, aby nebyly alarmující. A je tak načase, se na celou záležitost podívat blíže. 

Česká i západní mainstreamová média začala jedno přes druhé o víkendu hlasitě vřískat, že je jasné, že teroristický útok na moskevský Crocus provedli džihádisté ze skupiny ISIL-K, že zapojení Ukrajiny nebo Západu do útoků je vyloučeno, a dokonce, že se jedná o útok pod falešnou vlajkou spáchaný Putinem! Komediální Forum-24 dokonce tím, že obvinilo Putinovy bezpečnostní síly – že se na místo teroristického útoku dostavily podezřele až hodinu po jeho začátku, a tak daly najevo, kdo za útokem stojí – všem Čechům odhalilo, kdo stál za střelbou na pražské Filozofické fakultě, protože i tam se Rakušanovy bezpečností síly nějakou náhodou dostavily se značným zpožděním. 

Letos 7. března US generál Michael Kurilla na slyšení v Kongresu přiznal, že Pentagon nyní dělá vše proto, aby zajatí teroristé ISIS pocházející ze zemí Střední Asie byli, co nejrychleji propuštěni ze zadržovacích táborů v americké okupační zóně v Sýrii a Iráku, a odeslání do Tádžikistánu, Kyrgyzstánu, Uzbekistánu a Kazachstánu! Generál Kurilla se na slyšení pochválil, že se jen v táboře Al-Hawl v obsazené části Sýrie už podařilo snížit počet zadržených stoupenců ISIT ze 70 tisíc na aktuálních 43 tisíc. Tábor Al-Hawl spravují Kurdové sloužící USA. V táboře platí přísné vynucování pravidel šaríi, a každý, kdo by chtěl pravidla porušovat je ihned zavražděn. Generál Kurilla, hlavní expert Pentagonu na slyšení řekl, že ISIS se opět chystá dobíjet svět, že představuje hrozbu hlavně USA u Západu, a že do 6 měsíců na nás zaútočí. Podrobnější informace o chystaném útoku teroristů ISIS, ale odmítl kongresmanům sdělit! Slyšení se účastnil i generál Michael Langley, hlavní expert Pentagonu na zadržování Rusů a Číňanů v Africe, a ten přiznal, že obě mocnosti i Irán těží z toho, že USA nyní prohrávají svůj boj teroristy ISIS, a aktuálně Rusko deklasuje USA v Severní Africe 12 ku 1, a hrozí, že celý region jim padne do rukou. Oba generálové se shodli, že teroristé ISIS nyní pro Západ představují hrozbu, a hodlají na nás opět útočit, stejně jako v letech 2015 – 2018, ale že Rusko a Čína představují větší hrozbu, protože mohou ovládnout Severní Afriku a Blízký východ.

Hlavní expert na teroristickou skupinu ISIS-K, která měla podle Západu útok na moskevský Crocus spáchat, dr. Dr. Uran Botobekov , CEO Modern Diplomacy EU, ve své podrobné analýze posledního vývoje skupiny ISIS-K doložil, že skupina v posledních měsících značně změnila svoji rétoriku, a místo všeobecného “boje proti Židům a nevěřícím” začala hlásit hlavně konkrétní nenávist vůči USA. Podle Botobekovy analýzy se ISIS-K důrazně zaměřila na vykreslování selhání Joe Bidena, porážek USA, a na další velmi konkrétní americká a evropská témata, která šíří pomocí svých mediálních platforem. Botobekov tvrdí, že se ISIS-K začal takřka výhradně zaměřovat na získávání stoupenců mezi vzdělanými občany středoasijských republik, zejména mezi těmi, kteří mají schopnost žít nepozorovaně na Západě, a nebo tam už žijí. Podle Botobekova ISIS-K soustřeďuje nyní hlavní úsilí proti USA a Západu, kdežto činnost proti Rusku a Turecku a Iránu utlumuje. Dokonce ISIS-K začal rozšiřovat, že modloslužebníky Bidena čeká nový 11-9

Pokud srovnáme slova experta Botobekova, a obou US generálů, je na první pohled nelogické, proč všichni tři shodně varují, že ISIS-K je západu nebezpečný, ohrožuje ho a chystá se opakovat velké teroristické útoky, kterými se v minulosti proslavil! Ale současně generál Kurilla dokládá kongresmanům, jak se mu nyní daří tisíce bojovníků ISIS-K úspěšně propouštět ze zadržovacích táborů na svobodu!! Odpověď dává generál Langley – USA prohrávají hybridní válku s Ruskem a s Čínou, a někteří propuštění bojovníci proti Rusům v minulosti bojovali. V hybridní válce, je každá zbraň dobrá, že?  

Jsem islamista. Mým cílem je v celém světě zavést náboženství Alláha, aby se podle předpisů Alláha žilo všude.“, přiznal šokovaným americkým novinářům na tajné schůzce konané v okrajové istanbulské čtvrti Basaksehir, která je považovaná za hlavní útočiště islamistických teroristů v Turecku,  jeden z hlavních vůdců teroristické organizace ISIS, známý jako Abdul Hakim, který po porážce od Rusů opustil Sýrii, a potvrdil, že právě v úkrytu na bezpečném místě chystá i se svými stoupenci nové plány na odvetu proti nevěřícím. 9. ledna 2023 televize France 24 oznámila, že terorista Abdul Hakim byl spatřen v Kyjevu, a dal se i se svými bojovníky do služeb Ukrajiny. Od Ukrajiny dokonce obdržel občanství. 14. března 2024 byl Abdul Hakim vyfotografován v ukrajinské vojenské uniformě, jak ve společnosti islamistů s nápisy “Ansar” na uniformách řídí útoky proti ruským vesnicím v belgorodské oblasti.  V Sýrii byl přitom Abdul Hakim jedním z hlavních vůdců tzv. Armády dobyvatelů – Jaish al-Fatah – která dobyla syrské město Idlib, a spáchala na jeho obyvatelích ty nejohavnější zločiny jaké si lze představit. Abdul Hakim osobně řídil dobytí města, a je známo, že jeho bojovnici v průběhu bitvy se syrskými jednotkami používali americkou raketovou výzbroj. Vzhledem k hrůzám a vraždění civilistů i zajatců, které bojovníci Abdula Hakima páchali, byli označeni za jasné teroristy.

Není tak asi žádnou náhodou, že nyní jeden z vůdců teroristické organizace ISIS – Abdul Hakim, a jeho teroristé opět útočí na Rusko, tentokráte sice v ukrajinských uniformách, ale opět s americkými a západními zbraněmi! Vyzbrojit teroristy, kteří vraždili civilisty v Sýrii na potkání, a jejichž vůdce sní, že po celém světě pomocí zbraní rozšíří Islám, jako jediné náboženství, mohou jenom naprosto šílení politici a generálové. A když potom ruské bezpečnostní síly zadrží teroristy ISIS na jejich útěku z Moskvy, přímo na dálnici, vedoucí na ukrajinskou hranici, a do míst, odkud zrovna jiní teroristé ISIS útočí na ruské vesnice a města, je na průšvih zaděláno! A média to nepřekřičí! 

V každém případě je však okamžitě, podle varování generála Kurilly, naprosto nutné zatarasit hranice, a přestat přes ně pouštět uprchlíky. To je jediná cesta, jak zabránit podobným teroristickým útokům i v Evropě! Řadu z těchto útoků, jak máme na paměti spáchali právě teroristé zamíchaní mezi uprchlíky. Orbán se poučil, a zatarasil hranice. Nezbývá než i v Česku a na Slovensku volit do funkcí pouze naše Orbány! (Pokračování zítra)

Je pondělí 25. březen 2024, 04.55. Poslední pořady – V sobotu 16. března – diskuse Svatoš-Skála na TV Bureš zdeV úterý 5. března  pořad s Petrem Hájkem na Protiproudu

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář