MAP 1940 Prezident Lotyšska bude viset! Rusko včera vydalo dosud nejostřejší prohlášení od začátku války, a varovalo, že všechny své nepřátele podrobí tzv. Charkovskému procesu z prosince 1943 – tedy veřejné popravě!

Místopředseda Rady bezpečnosti Ruské federace Dmitrij Medveděv vydal včera dosud nejostřejší ruské prohlášení od začátku války na Ukrajině. Prohlášení je zřejmou reakcí na současné útoky ukrajinských vojsk proti ruským vesnicím v okolí Bělgorodu, a na pár hodin staré vyhlášení lotyšského prezidenta Edgarse Rinkēvičs: “Russia delenda est!”, kterým vyzval ke zničení Ruska, použitím známé římské formulace “Carthago delenda est” – “Kartágo musí být zničeno”. Rinkēvičs včera použil známý výrok, který v římském Senátu pravidelně pronášel Cato Starší, v období těsně před III. punskou válkou, a ta skončila porážkou Kartága, a celé město bylo rozbořeno a zasypáno solí, aby se už nikdy nedalo obnovit, a všichni jeho obyvatelé byli buď povražděni, a nebo prodáni do otroctví. 

Medveděv odpověděl prezidentovi Rinkēvičs latinským výrazem “Memento Mori“, který varoval ve středověku křesťany před nevyhnutelným příchodem “Posledního Božího soudu” se všemi důsledky pro všechny hříšníky. V prohlášení Medveděv použil slavnou fotografii z veřejné popravy 3 nacistů a 1 ruského kolaboranta, kteří byli v prosinci 1943 v ukrajinském Charkově odsouzeni k oběšení za válečné zločiny a masové vyvražďování Rusů pomocí pojízdných plynových komor. Tzv. Charkovský proces, ze kterého Medveděv včera použil fotografii, byl prvním soudem nad válečnými zločinci v dějinách lidstva, byl zaznamenán na filmový pás, a byl tehdejšími americkými právníky i soudci považován za natolik důležitý milník světové justice, že se stal vzorem pro samotný Norimberský proces. (Zde najdete 49 minut trvající dobový dokument o Charkovském soudu. Upozorňuji, že obsahuje drastické záběry nacistických válečných zločinů, které byly odhaleny po osvobození Charkova, včetně popravovaných kojenců! Dole je fotografie, kterou včera Medveděv použil. Je z filmu.)

V prohlášení pod fotografii Medveděv umístil následující text: Představuji svým západním přátelům, (na základě fotografických materiálů z Charkovského procesu v roce 1943), alternativní způsob řešení (ukrajinského konfliktu), který postihne kyjevskou nacistickou smečku, (pokud nebude uzavřen mír podle ruských podmínek). Při tomto alternativním řešení konfliktu, se v Charkově budou opět na šibenicích houpat nejen všichni bastardi střílející do mírumilovných obyvatel našich měst, ale s nimi i netvor jménem Rinkevičs, bez žádné důležitosti vydávající se za prezidenta neexistující země Lotyšska, který si přeje smrt Ruska. Pamatujte na smrt – Memento mori! 

Originální text v ruštině: Представляю западным друзьям альтернативный фотовариант формулы мира для киевской нацистской своры (по материалам процесса в Харькове в 1943 г.). И там же будут болтаться ублюдки, обстреливающие мирных жителей наших городов, и с ними изображающий из себя президента несуществующей страны латвии ничтожество по фамилии ринкевичс, пожелавший смерти России. Memento mori!

Plný text prezidenta Rinkevičs:  Plně podporuji Emmanuela Macrona: neměli bychom kreslit červené čáry pro sebe, musíme nakreslit červené čáry pro Rusko a neměli bychom se bát je prosadit. Ukrajina musí vyhrát, Rusko musí být poraženo. Rusko delenda est! Rusko musí být zničeno! 

Originální text v angličtině: I fully support Emmanuel Macron: we should not draw red lines for ourselves, we must draw red lines for Russia and we should not be afraid to enforce them. Ukraine must win, Russia must be defeated. Russia delenda est!

Co dodat závěrem – politici by se měli rychle uklidnit, jinak nám hrozí, že nás všechny opravdu vyhubí! Ve volbách je tak třeba volit klidné a rozvážné politiky, hlavně ne žádné fanatiky. Snad zvolíte dobře. Dnes v sobotu 16. března ve 20 hodin budeme nejnovější vývoj i zda Česku hrozí válka a mobilizace rozebírat s Josefem Skálou na TV Bureš pořad najdete na tomto odkaze. Jdu se na to vyspat. Mějte se krásně! 

Je sobota 16. březen 2024, 03.49.  V úterý 5. března jsme diskutovali s Petrem Hájkem na Protiproudu. Poslední pořady: 21. února s Josefem Skálou najdete zde. 15. února s Josefem Skálou na TV Bureš najdete zde. 7.2. s Petrem Hájkem na Protiproudu najdete zde. 20.1. s Josefem Skálou na TV Bureš najdete zde.  4. ledna u Hájka na Protiproudu najdete zde

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář