MAP 1903 “Bruselská justice” v sobotu nařídila propuštění nelegálních imigrantů ze zadržovacích vazeb! Důvod – nemohou dostatečně telefonovat svým blízkým!

Sobotní absurdní rozsudek Bruselské justice – Nelegální imigranti, kteří v zadržovací vazbě zničí telefony, musí být ihned propuštěni na svobodu!

Evropská pro-imigrační justice se o tomto víkendu opět nechvalně proslavila, když v sobotu nařídil francouzský soudce propustit z vyšetřovací vazby 7 ilegálních imigrantů, (4 Alžířany, Súdánce, Maročana a Gruzínce), kteří měli být neprodleně vyhoštěni z EU. Důvod propuštění všech 7 ilegálních imigrantů ze zadržovací vazby je naprosto absurdní – vychytralí advokáti emigrantů, a zástupci neziskovky SOS Solidarités, všichni samozřejmě placení z veřejných prostředků, soudci oznámil, že podle evropského práva musí mít každý vazebně zadržený imigrant nepřetržitý přístup k telefonu, aby mohl nerušeně rozmlouvat se svými blízkými. A toto zaručené právo zadržených bylo porušeno, protože imigranti v zadržovacím středisku v pátek rozmlátili všechny telefonní přístroje, a tak nemohou z vazby telefonovat, a proto musí být ihned propuštěni! Prokurátor marně protestoval, že telefony už byly opraveny, a imigranti je už mohou používat. Soudce rozhodnul, že pouhá možnost, že by telefony mohly být opět rozbity, je dostatečným důvodem, aby z všichni zadržení imigranti byli ihned z vazby propuštěni, protože nejsou zaručena jejich základní imigrantská práva garantovaná Evropskou úmluvou o imigraci! 

Podle francouzských médií stojí za absurdním rozsudkem francouzského soudu zejména mamutí neziskovka SOS Solidarités, která disponuje ročním rozpočtem 1.5 miliard EUR. Neziskovka Solidarités je financována buď přímo z Bruselu, nebo převodními finančními pákami z úrovně národních vlád, místních samospráv, a dalších veřejných fondů. Solidarités řídí celou síť různých politických neziskovek, a její chapadla zasahují i na Ukrajinu. Solidarités jsou kromě EU činní hlavně ve státech, které produkují značná množství imigrantů

Prokurátor se proti rozsudku odvolal, a kritizoval, že rozsudek bude znamenat propuštění všech zadržovaných ilegálních imigrantů, protože ti začali ihned ve všech zadržovacích střediscích ničit všechny veřejné telefonní přístroje! Zástupci neziskovek rozhodnutí přivítali jako další krok uznání základních práv imigrantů! Jak bude kauza pokračovat se teprve uvidí. 

Páteční zabijácký útok nožem v Paříži byl dalším v řadě uskutečněným podle tzv. “italského” scénáře! Francouzská média už začala bít na poplach! 

Česká mainstreamová média o útoku opět informovala v souladu se směrnicí EU ECRI, (viz MAP 1709, MAP 646),  která požaduje, aby se informace o trestných činech a útocích imigrantů co nejvíce  zamlžovaly. Podle českých médií byl pachatelem duševně nemocný muž a ani jeden z pobodaných není v nebezpečí života. Podle francouzských mainstreamových médií už důvěryhodné zdroje z justice i policie potvrdily, že pachatelův motiv byl určitě náboženský, a že jedna z obětí je ve stavu ohrožujícím život. 

Významný francouzský politik Eric Zemmour, (7% = 2.5 milionu hlasů v posledních prezidentských volbách), v souvislosti s pátečním útokem na lyonském nádraží v Paříži už požadoval okamžité ukončení Schengenských dohod, a obnovení ostrahy na všech vnitřních hranicích všech zemí EU. Ve svém apelu nebyl sám. Opět bylo zjištěno, že atentátník – ilegální imigrant do Francie pronikl na legální italské státní dokumenty, které mu byly Římem vydány s podmínkou, že odvandruje do jiné evropské země.

Na podzim 2023 zastřelil v Bruselu dva Švédy terorista Abdessalem Lassoueda. Při vyšetřování se zjistilo, (podrobně v MAP 1709),  že Lassoueda imigroval v roce 2011 do Itálie, kde spáchal řadu brutálních trestných činů, za které byl ve vazbě, a měl být odsouzen k dlouhodobému vězení, a k vyhoštění do Tunisu, odkud utekl z vězení za vraždu.  Místo soudu, vězení a vyhoštění, italská justice raději Lassouedu vybavila legálními doklady k pobytu v jakékoli zemi EU, což je nejrychlejší způsob, jak se problémového imigranta zbavit, a vypustila ho na svobodu s podmínkou, aby Itálii opustil dřív, než bude úředně předvolán k soudu. Lassoueda stejnou “italskou” proceduru zopakoval i v Norsku a ve Švédsku. Vždy, po odsouzení za trestné činy spáchané v těchto zemích, byl odeslán zpět do Itálie, kde ho opět ihned propustili a vybavili doklady pro volný pohyb po EU. Celý absurdní kolotoč skončil vraždou dvou Švédů. Podobných případů, kdy se italské úřady takto rychle a rafinovaně zbavují problematických imigrantů přibývá, a vždy končí stejně – vražedným útokem! 

Obdobně útočil tento pátek na lyonském nádraží nelegální imigrant propuštěný z italské deportační vazby a  vybavený italskými doklady, aby z Itálie urychleně zmizel. Útočník Kassogue S., 32 let. země původu Mali, přicestoval do Itálie v roce 2016. V roce 2019 obdržel doklady pro volný pohyb po EU. Z policejních zdrojů uniklo, že Kassouue S. byl celou dobu hodnocen jako “napůl bezdomovec, napůl osoba s psychickými potížemi, a jako možný náboženský pomatenec, ovšem bez vazeb na radikály”. Opět se tak ukázalo, že imigrace produkuje násilnou kriminalitu, a opět je zajímavý dvojí metr všech fialových eurokratů. Zatímco v případě střelce z filozofické fakulty se vyzývá k rázným, hlavně nesmyslným, opatřením, aby se dalším útokům zamezilo. V případě opakovaných vražedných útoků nelegálních imigrantů vypouštěných Itálií do EU se nic podobného nechystá!

Že imigrace produkuje kriminalitu je jasné i z nedávných ruských vládních údajů. Putinova potřeba pracovních sil ve zbrojním a stavební průmyslu vyvolala imigrační vlnu, a ta vlnu násilí. 

 

Nárůst kriminality imigrantů v Rusku. Horní křivka – zvlášť těžké zločiny, Dolní – zločiny. Dole – Pachatelé podle států odkud imigrovali do Ruska. 

Rusko nezbytně potřebuje další zaměstnance do svých zbrojovek. Strategické firmy se je tak snaží přilákat celou řadou benefitů a náborových kampaní, a ani špatná zkušenost s imigranty z Uzbekistánu je v tom neodrazuje. Nedávno výrobce granátů a střeliva Муромский приборостроительный завод  šokoval ruské vlastence touto svou náborovou kampaní:

A nebylo by to Rusko, aby se ihned neobjevily proti-putinovské dezinformace. Po ruském internetu se okamžitě po zveřejnění oficiálních údajů prokuratury o růstu trestné činnosti imigrantů, a po zveřejnění informací o náborové kampani zbrojovek zaměřené na imigranty, jako na povel začaly šířit zaručené zprávy, že Uzbek ve vesnici u Nižního Novgorodu právě vyvraždil celou ruskou rodinu i s malými dětmi. Celá náhlá kampaň proti Putinovi byla postavena na 3 roky staré skutečnosti, její pachatel byl nejen brzy po loupežné vraždě polapen, ale už i odsouzen.

Do boje proti nelegálním imigrantům nasadila letos v lednu ruská policie dokonce i drony. Ty je vyhledávají v uralských městech, zejména na stavbách a na tržištích. Oficiální video čeljabinské policie zde.

Putin už v listopadu nařídil přijmout tato rázná opatření proti nelegálním imigrantům:  

  1. Zákaz být registrován jako podnikatel, nebo vlastník právnické osoby.
  2. Zákaz nakupovat nemovitosti, automobily a stroje.
  3. Zákaz registrovat a řídit motorové vozidlo. Zákaz složit řidičskou zkoušku.
  4. Zákaz uzavřít manželství.
  5. Zákonná možnost odepřít otevření bankovního účtu v Rusku. Zákonná možnost nedovolit odesílat peníze z Ruska. 

Putin za nelegální imigranty považuje:

  1. Všechny, kdo nelegálně překročili ruskou státní hranici.
  2. Všechny, komu vypršelo legální povolení k pobytu v Rusku a nebylo včas obnoveno. 
  3. Všechny, komu bylo odebráno postavení uprchlíka, povolení k pobytu, a nebo občanství Ruska.

V Rusku se nyní podobně jako v Evropě dramaticky zvyšuje kriminalita cizinců, zejména rostou vážné útoky na život a majetek. Na rozdíl od zavedené evropské praxe, imigranty-kriminálníky, a další imigranty-nechtěné existence, přesunovat v rámci nestřeženého schengenského prostoru z jednoho státu EU do druhého, a doufat, že imigrant bude vraždit na území sousedů, je Putinův přístup opět technokratický, a rozhodně bude mnohem účinnější než tzv. Rakušanův pakt o dobrovolné přerozdělování nadbytečných imigrantů. 

V České politice lze strany rozdělit na příznivce imigrace – Piráti, STAN, TOP-09 a ČSSD, a na odpůrce imigrace ANO, SPD, KSČM, Rajchlovo PRO, a několik stran v euro-volbách společně kandidujících pod generálem Blaškem. Zda někdo z nich bude schopen prosadit aspoň  nějakou formu “přísných Putinových opatření proti nelegálním imigrantům” záleží na Vás. (Strany seřazeny podle výsledků volebního průzkumu.) 

Je pondělí 5. únor 2024, 03.12 ráno. V úterý 6. února budu zas hostem u Petra Hájka na Protiproudu. Pořad najdete na tomto kanále. Poslední pořady: 20.1. s Josefem Skálou na TV Bureš. Pořad najdete zde.  4. ledna u Hájka na Protiproudu. Pořad najdete zde

Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah!

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář