MAP 1867 Pentagon očekává “obrovskou ruskou ofenzívu”! Tisíce letadel a obrněných vozidel smetou do týdne celou ukrajinskou armádu! Generál Barrons bědoval, že Putina už nic nezastaví!

Česká mainstreamová média a fialoví politici si budou muset opravit svůj pohled na dezinformátory. Tento týden totiž pronikly na veřejnost tajné analýzy Washingtonu i Londýna, a podle nich, příští rok na jaře, Putin zahájí ofenzívu s velkou leteckou podporou, které se dosud vyhýbal. Sám Putin měl už oznámit, že Ukrajina bude mít „týden života“! Washington i Londýn proto očekávají příští rok zdrcující porážku Ukrajiny.

Čím déle bude Kyjev válku protahovat, tím hrozivější porážku utrpí, přiznali už diplomaté obou mocností nejprestižnějším západním médiím. Kyjev musí okamžitě zahájit mírová jednání a odstoupit Rusku značné části svého území, a přijmout další Putinovy podmínky, jinak jej čeká bezpodmínečná kapitulace, a úplný konec Ukrajiny, sdělili diplomaté médiím. Administrativa Bílého domu, prý už poslala do Kyjeva příslušné demarše, podle kterých Washington z vnitropolitických důvodů spojených s volbami, už nemůže Kyjev ani dostatečně podporovat, aby se Putinovi ubránil, ani veřejně Kyjev vyzvat k uzavření míru, protože obojí by Bidena odsoudilo k definitivní porážce v souboji s Trumpem. Navíc se Washington i Pentagon obávají, že Putinovi spojenci v Africe a na Blízkém a Středním východě zahájí proti Američanům příští rok rozsáhlé útoky, aby odlehčili Putinovi, a zabránili USA vojensky podporovat Kyjevskou soldatesku a válečnou výpravu Izraele proti Gaze. Washington si prý už uvědomuje, že už nebude schopen současně podporovat válku na Ukrajině, válku v Izraeli, a ještě ke všemu odvracet útoky Putinových spojenců po celém světě. Obětována podle amerických diplomatů má být Ukrajina. 

Nejvyšší britský generál Sir Barrons včera bědoval, že vítězství Putina na Ukrajině už nic nezastaví

Bývalý nejvyšší britský generál (2013-16) Sir Richard Barrons včera v anglickém tisku bědoval nad neschopností západních politiků ve srovnání s Putinem. Podle Sira Richarda neschopní západní politici letos způsobili, že v roce 2024 bude vyrobeno v USA jen 600 tisíc granátů 155mm, v Evropě jen 300 tisíc, a v Británii jen 100 tisíc. Naproti tomu samotný Putin vyrobí 2 miliony, dostane od korejského Kima 1 milion, a další stovky tisíc mu pošlou Iránci. Navíc je podle čínských médií, v případě, že by Putin potřeboval, kdyby severokorejské dodávky nestačily, k dispozici obrovský zbrojní arzenál Číny s miliardou nábojů! 

Putin si bude příští rok vesele mnout ruce nad odváděním pozornosti válkou v Gaze, dělostřelecká munice, která měla směřovat na Ukrajinu, a se bude střílet na Palestince, a to Putin poráží v její výrobě sám celý Západ 2 ku 1. To bude znamenat, že Ukrajinská armáda bude příští rok vystavena masivnímu ruskému bombardování, a sama nebude mít čím střílet!  Bědoval včera generál Barrons a dodal, že ukrajinská armáda po krachu své ofenzívy nemá vůbec nic, čím by Rusy mohla zastavit, (has got nothing left in the locker right now, after its gruelling summer counter-offensive). A že je třeba si konečně čestně přiznat, jak stav války, tak možnosti jejího dalšího vývoje, ačkoli takový stav a vývoj války nikdo ze západních  politiků ještě letos na jaře neočekával. Putin nezadržitelně míří k vítězství, uzavřel svou analýzu Barrons. 

George Beebe šéf operací CIA proti Rusku včera oznámil, že čím déle bude Ukrajina pokračovat ve válce s Putinem, tím více území a ústupků jí to bude stát!

Ještě otevřenější byl včera ve svých závěrech o nevyhnutelné ukrajinské porážce, a o nutnosti rychle uzavřít mír s Putinem mír, George Beebe, bývalý šéf operací CIA proti Rusku, a hlavní poradce v “ruských otázkách” viceprezidenta USA Dicka Cheneyho, známého hlavně vyvoláním 2. války v Zálivu pomocí falešných důkazů. Podle nejvyššího anti-ruského experta CIA  Beebe: Čím déle bude odpor Ukrajiny trvat, tím víc budou USA muset ustoupit, jen aby dostaly Putina k jednacímu stolu! Čas se stal pro Západ velkou nevýhodou, pokud jde o ukrajinskou lidskou sílu a průmyslovou kapacitu. A to platí, i když Západ bude pokračovat ve své podpoře Ukrajiny! 

V důsledku washingtonských tajných demarší a vzkazů ultimativně nařizujících rozsáhlé mírové ústupky Putinovi se tento týden mezi jednotlivými klikami kyjevské soldatesky naplno rozhořel dosud doutnající bratrovražedný boj. Generál Zalužnyj nejprve 26. prosince veřejně napadl prezidenta Zelenského, že armáda nepožadovala tak drakonické mobilizační zákony, jaké nyní parlament schvaluje a slíbil boj do konečného vítězství. Na Zalužného na oplátku 28. prosince zaútočil ukrajinský ministr financí Serhiy Marchenko, a oznámil, že Ukrajinská ekonomika absolutně postrádá zdroje, aby mohla financovat mobilizaci dalších 500 tisíc vojáků, jak požaduje Zalužnyj! A vicepremiérka Julia Sviridenko začala 27. prosince prostřednictvím médií šířit, že 10 milionů ukrajinských důchodců, milion učitelů a půlmilionu státních úředníků nedostane žádné peníze, pokud je Západ okamžitě Ukrajině nepošle, protože ve státní kase už není ani hřivna! Sviridenko přiznala, že Ukrajina potřebuje jen na výplaty a důchody na příští rok finanční pomoc ze Západu 37 miliard dolarů, (814 miliard CZK), jinak je nebude z čeho vyplácet!

Nové drakonické mobilizační zákony schvalované ukrajinským parlamentem, které zakazují osobám,  které se vzpírají odeslání na frontu – řídit a vlastnit motorová vozidla, dostávat výplatu a důchod, vlastnit pas, a nakládat se svým movitým a nemovitým majetkem, – vyvolaly na celé Ukrajině masovou paniku, a všichni muži nyní u notářů přepisují veškerý majetek a účty v bankách na své matky, ženy a dokonce i milenky! Před úřady notářů se začaly tvořit fronty, a tak je jasné, že mobilizace a válka s Putinem se zbylým ukrajinským mužům pranic nelíbí! Bývalý ukrajinský generální prokurátor Svyatoslav Piskun, který byl dvakrát nezákonně odvolán z nejvyšší funkce, protože nebyl dostatečně proruský, označil tyto drakonické mobilizační zákony za nezákonné, za hanbu Ukrajiny, a varoval, že je Brusel, ani Benátská komise, která o záležitostech EU v konečném stádiu rozhoduje, nepřijmou, a Ukrajina se nestane členem EU!

Ukrajinská nacionalistická média a tzv. nezávislý Washingtonský institut pro studium válek začaly včera jako na povel napadat ta západní média a politiky, kteří začali hovořit o potřebě uzavřít mír na Ukrajině. Pod útok se dostal i premiér německého Saska, který podobně jako Orbán vyzval k mírovým jednáním, protože válka nikam nevede. 

Maršál Žukov kdysi šokoval západní novináře odpovědí na otázku, co dělá sovětská armáda, když narazí na minové pole, odpovědí – útočí, jako by tam minové pole nebylo! Žukov proslul mezi všemi ruskými veliteli frontů nejvyšší mírou úmrtí mezi vojáky, a Stalin mu svěřil velení frontu opět až v roce 1945, a z čistě politických důvodů, protože dobyvatele Berlína už nemohl nikdo dehonestovat za selhání v roce 1941, a Stalina tak, že ho do funkce náčelníka generálního štábu jmenoval.

Generál Zalužnyj letos nejen útočil stejně jako Žukov přes minová pole, jako by tam nebyla, ale zřejmě se rozhodl mobilizací 500 tisíc nešťastníků, na kterou nejsou peníze, napodobit i taktiku dalšího proslulého sovětského maršála Jeremenka, který v bitvě o Stalingrad, v apogeu její obranné fáze v důsledku vyčerpání všech ostatních možností, posílal čerstvě mobilizované vojáky do boje beze zbraní s příkazem, aby si nějakou na bojišti opatřili! Generál Zalužnyj, jak bylo včera oznámeno, obhájil disertační práci, a získal titul doktora filosofie. Práce je sice státním tajemstvím Ukrajiny, ale podle klíčových slov z její veřejné části vyvodili novináři, že se týká nadělování trestů. Zdá se tak, že se v poslední době stále více prosazuje nový dějinný trend – potkat filozofa, bývá životu nebezpečné. Přeji proto hodně štěstí v novém roce, a žádnou kolizi s filosofem! 

Pozor změn účtu pro dary a podporu. Děkuji za pochopení.  

Mnohem podrobněji jsem předevčírem rozebíral situaci kolem dotací, imigrace a možné války mezi Čínou, Ruskem a USA na Bureš TV, na tomto odkazu

Je čtvrtek 28. prosince, 03.53 ráno. Přeji všem krásné svátky, vše nej v roce 24 a děkuji všem za přání i dary.  Záznam z konference v Ústí nad Labem, na které jsem 11. prosince vystupoval, najdete zde.  Mějte se krásně! Poslední pořady: Konference v Roudnici nad Labem 2.prosince.  U Hájka na Protiproudu  22. listopadu, a na Petr Bureš TV  17. listopadu najdete zde  Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah!

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář