MAP 1858 ŠOK! Fiala a Fico včera nadělovali stovky miliard Turecku, Imigrantům a Ukrajině! Češi a Slováci nedostali nic! Oficiální dokument EU!

Šokující zprávu zveřejnilo včera 15. prosince bruselské ústředí EU – a podle ní, vláda Petra Fialy schválila vyplacení:

  • 48 miliard CZK na podporu nové imigrace do EU,
  • 190 miliard CZK Turecku a africkým zemím na podporu imigrantů,
  • 37 miliard CZK na další zvýšení vojenských výdajů EU,
  • 425 miliard CZK na nevratnou pomoc Ukrajině,
  • 825 miliard CZK na půjčky Ukrajině,
  • další desítky miliard CZK na úhrady úroků bankéřům ze společných půjček,
  • vše suma sumárum 1 615 miliard CZK! (Podíl ČR na celé sumě představuje 2% = 33.5 miliardy CZK. Podíl Slovenska 1% = 16.75 miliardy CZK. Slováci se Čechům nesmějí, Fico schválil taky!!
  • Vyplacení celé sumy schválilo podle washingtonských médií 26 z 27 zemí EU. (Budgets – is firmly supported by 26 Heads of State or Governments – píše se v oficiálním dokumentu EU!) Jediný Orbán byl podle zpráv proti.

Premiér Fiala, jak dokazuje dokument EU z 15.prosince 2023, nemá sebemenší problém nadělovat stovky miliard CZK Turkům, Syřanům, Afričanům, Ukrajincům i všelikým Imigrantům do EU! Jediný problém premiér Fiala má, když má pomáhat Čechům! Díky letité šílené politice neschopných českých politiků panuje v ČR nevídaná drahota, a po sklárnách, krachují už i hutě a dodavatelé energií! V Ostravě už krachuje jeden podnik za druhým!  Tisíce zaměstnanců tam možná přijdou o práci, a dokonce vážně hrozí, že jejich domovy nebude mít letošní zimu, kdo vytápět a dodávat do nich energie energie! 

Celá katastrofa, která se nyní řítí na Ostravu, je podle hypotézy probíhajícího britského vyšetřování úřadu pro vážné podvody důsledkem rozsáhlých finančních machinací podle Ponziho schématu, a praní stovek špinavých miliard, ve kterých důležitou roli hrála nedávno zkrachovalá švýcarská banka Credit Suisse! Celý finanční podvod, který byl francouzskými médii poprvé rozkryt už v roce 2020, byl od počátku maskován jako vytvoření nového světového hutního obra, který bude  produkovat zelenou uhlíkově neutrální ocel a další kovy!! Politici jásali, a hlasitá varování bankéřů, a odborářů i zaměstnanců skupovaných hutí, že je všude okamžitě zaváděno neprůhledné účetnictví, že neexistují žádné reálné výrobní plány, a vše doprovází podivné přelévání miliard na podivné účty, žádný politik nechtěl ani slyšet, natož vyšetřovat! Ve jménu Green Deal se tak zrodila ostravská katastrofa!

Pád ostravské huti Liberty bude úchvatné kriminální divadlo krásně ukazující, jak čeští politici hospodaří se svěřenými miliardami!

ČR musela před pár měsíci vyplatit německému insolvenčnímu správci 1.5 miliardy CZK, protože se státní pojišťovna EGAP zaručila v roce 2020 za úvěr hutě Liberty, a ta úvěr nesplácela! Státní pojišťovna EGAP musí být zřejmě plná géniů, dosazených našimi  ještě geniálnějšími politiky! EGAP se totiž nejen ještě koncem září 2023 chlubil, když už bylo všem jasné, že Liberty zkrachuje, že záruka za dluh Liberty je kvalitně zajištěná pohledávka, a EGAP ji vymůže!  Ale státní pojišťovna EGAP se hlavně v roce 2020 zaručila za úvěry Liberty, ačkoli už v roce 2016 všichni hlavní bankéři světa dali veřejně od Liberty a jejího majitele Saanjeva Gupty ruce pryč, a přestali jejich podnikání financovat, protože je veřejně podezírali z podvodů, neprůhledných finančních machinací, a praní špinavých peněz! Tehdejší britský ministr obchodu Kwasi Kwarteng, ostřílený bankéř z JP Morgan a absolvent ekonomie na elitních univerzitách v Británii i USA, se chvilku po té, co se český EGAP zaručil za dluhy Saanjeva Gupty, vyjádřil v britském parlamentu takto: Poskytnout pomoc daňových poplatníků ve výši 170 milionů liber ocelářskému magnátovi Sanjeevu Guptovi by bylo naprosto nezodpovědné! Existují obavy, že by vládní peníze mohly být přesunuty z Velké Británie do zámoří! Když se podíváte na Gupta Family Group, není to nejtransparentnější organizace na světě! Je povinností ministrů Jejího veličenstva, aby si byli jisti, aby měli určitý stupeň záruky, že peníze zůstanou ve Spojeném království a nebudou jednoduše někam rozptýleny! 

Gupta koupil ostravskou huť Liberty v roce 2019, a už v roce 2020 mu státní EGAP za vlády manažera Babiše poskytl státní záruku ve výši 1.5 miliardy CZK, kterou teď budeme platit! Stačí letmý pohled do životopisů geniálních Babišových ekonomických místopředsedů vlády Karla Havlíčka a tetky Schillerové, která se cpe do ekonomiky, ač neumí ani anglicky, a každý pochopí, že nejsou Kwasi Kwarteng, aby disponovali špičkovými informacemi z elitních bankovních kruhů, které si už v roce 2016 šeptali, že Saanjeev Gupta byl divizí pro financování obchodů s komoditami Credit Suisse zařazen na černou listinu pro podezření z organizování obrovských finančních podvodů, a v roce 2017 divizí pro správu aktiv té samé banky povýšen na elitního klienta! Znalost jemné nuance mezi posláním dvou divizí zkrachovalé banky Credit Suisse možná Kwartengovi stačila, aby britskou státní půjčku Guptovi zarazil. Proč, ale zahraniční veřejné mediální zprávy o pochybném panu Guptovi nestačily Babišovým ministrům, aby českou státní záruku Guptovi zarazili, je na pováženou! Když jde o 1.5 miliardy CZK, nikdo si v české vládě ani nepřečte, co internet o tom Guptovi píše?! Z toho třeba vyvodit vůči odpovědným politikům důsledky – jak trvale prosazuje Okamura!

Z událostí v Ostravě i v Bruselu koncem tohoto týdne tak jednoznačně vyplývá, že v české politice v poslední době existují pouze dvě možnosti – S Fialou do louže! A nebo s Babišem pod okap! Vyberte si, a nebo se raději sami staňte politiky! 

Je sobota, 16. prosince, 03.30 hodin ráno. Záznam z konference v Ústí nad Labem, na které jsem 11. prosince vystupoval, najdete zde.  Mějte se krásně! Moje poslední pořady: Konference v Roudnici nad Labem 2.prosince.  U Hájka na Protiproudu  22. listopadu, a na Petr Bureš TV  17. listopadu najdete zde  Naše analýzy čte odhadem nejméně 10 tisíc lidí denně. Kdyby každý přispěl na vánoce nebo desetikorunou měsíčně, nebyly by starosti. Protože tomu tak není, a doba je fialově zlá, o to víc děkuji od srdce čtenářům, kdo nás i v dnešní těžké době podporují, aby naše analýzy mohly i nadále pokračovat! 

Mail na mne kpv0249@gmail.com 

Přeji všem krásné vánoce. Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj a nemění jejich obsah! 

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2902739284 / 2010, IBAN CZ79 2010 0000 0029 0273 9284, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář