MAP 1760 Obrovský šok v Německu po zveřejnění dat globálních bankéřů! Důsledek sankcí na Rusko: Němec = Žebrák! Naštvané Německo už oznámilo dramatické snížení vojenských výdajů! Když jsou Němci Žebráci, co jsou potom Češi a Slováci!? Neúprosná data globalistů ukazují, kam nás zavedla fialová politika!

Včera jsem byl na každoročním vlasteneckém setkání v Příčovech. Akce to byla úspěšná, ale na dnešní dobu až nečekaně poklidná. Mnohem důležitější setkání se událo až v noci v Praze. Tam se skupina významných, úspěšných a profesionálně zdatných občanů ČR domluvila, že založí novou politickou stranu, či hnutí, a postaví se už příští rok ve volbách fialové destrukci Čech, Moravy a Slezska. Tito noví politikové, podle svých slov, navíc nehodlají svou organizaci budovat jako uzavřenou sektu pro pár set vyvolených jedinců, ale jako otevřenou platformu pro nové a schopné politiky i v těch nezapadlejších koutech republiky. Zdá se tak jisté, že na politické mapě ČR začne brzy operovat nový a dravý politický subjekt. A že stávající vládní i opoziční politikové se budou muset probrat ze své lenivé letargie, nebo je čeká rychlý sešup do propadliště dějin!

Od září nás tak čeká napínavý politický thriller! A to je jen dobře, protože nejnovější data globálních bankéřů dokazují nelítostný sešup ještě nedávno sebejistých a nafoukaných Germánů až na 27 příčku průměrné světové životní úrovně! Jestli Němci od války na Ukrajině takto dramaticky zchudli, je jasné, že Češi i Slováci na tom musí být mnohem hůře. Je nejvyšší čas se na tato data globálních bankéřů podívat podrobně!

Bohaté Německo vyvolalo poprask v NATO, když neoficiálně před pár dny oznámilo, že nezvýší své vojenské výdaje z 1.7 HDP na 2.0 HDP, jak NATO nařídilo, a Fiala vykonal! Podle aktuálního odhadu HDP ČR pro rok 2024 samotného ministra financí Stanjury z ODS, kdyby se ČR zachovala stejně jako Německo, ušetřila by 23.2 miliardy korun ročně! Vládní úspora při posledním jarním ožebračení důchodců představuje 20 miliard korun! Neboli 7 200 korun na průměrného důchodce! A to je pouze jedna z možností, jak se miliardy určené Fialou na army schopping madam Černochové daly využít!

Německo oznámilo, že 2% HDP na vojenské výdaje bude vydávat až v roce 2028. ČR by tak, kdyby na vojenské výdaje vydávala poměrně stejně jako Německo, ušetřila za 5 let 125 miliard korun! Pro srovnání:  300 miliard korun zaplatí Maďarsko Rusku za výstavbu 2 bloků jaderných reaktorů o výkonu 2500 MW, celý výkon JE Dukovany je 2040 MW. Pokud by se fialová vláda chovala jako Německo měla by tak na výstavbu celého jednoho bloku jaderné elektrárny, a ta by mohla stát, podle Maďarských zkušeností, už v roce 2035. Místo toho Fiala raději nakoupí stíhačky F-35. Že obyvatelé ČR nebudou mít elektřinu, je mu fuk! 

Němci zuří, protože před pár dny se z dat globálních bankéřů dozvěděli, že průměrný Němec je 1.6x chudší než průměrný Ital! A přitom Italové dostávají z Bruselu 25% všech evropských dotací. Celkem 191.5 miliardy EUR, nebo 4.8 bilionu korun! A staví si za ně fotbalové stadiony, a řadu dalších nesmyslů. Nejsou ani schopni dodat do Bruselu vyúčtování, kam všechny ty miliardy už zašantročili, a nebo, kam se je ještě chystají zašantročit, a jejich nová ducita Melloni neprovádí žádné reformy, krom zvyšování vojenských výdajů a škrtání sociálních dávek, a jen křičí, že Brusel vykořisťuje Itálii! Melloni je podle globálních bankéřů zoufalá, protože inflace zvýšila úroky z astronomických italských dluhů na děsivou úroveň, a hospodářství se začalo hroutit! Němci jsou vzteky bez sebe, protože platí Italům desítky miliard ze svých daní, a už si přitom v Itálii na dovolené připadají jako chudáci. Teď když se dozvěděli, že průměrný Ital je 1.6 krát bohatší, než průměrný Němec, mají toho dost!

Podle dat globálních bankéřů se Němci už ani nedostanou do první skupiny 20 nejbohatších zemí světa, podle výše majetku průměrného občana – tzv. medián bohatství představuje součet všeho movitého a nemovitého majetku přesně průměrného občana. Tabulka,  do níž se ani žádný východoevropský národ pro chudobu svých obyvatel nezapočítával, ukazuje, že Italové, Belgičané, Španělé a Francouzi, kteří jsou nepochopitelně největší příjemci dotací EU, kteří mají největší dluhy, jsou ovšem mnohem bohatší něž Němci a Rakušané, kteří jim přispívají, stejně jako Češi a Slováci, na jejich životní úroveň! Nejbohatší národ světa Belgičané jsou samozřejmě také příjemci obrovských dotací z EU, které jsou mnohem vyšší než dotace pro chudé ČR a SR! V EU tak jednoznačně platí – chudým brát a bohatým dávat!!! Zdrojem dat je švýcarská globální banka UBS, jedna z desítky největších bank světa! Všechna data ke stažení zde v PDF.

 1. Belgie                    249 940   USD
 2. Austrálie               247 450   USD
 3. Hong Kong           202 410   USD
 4. Nový Zéland        193 060    USD
 5. Dánsko                 186 040    USD
 6. Švýcarsko             167 350    USD
 7. Velká Británie     151 820    USD
 8. Norsko                  143 890   USD
 9. Kanada                 137 630    USD
 10. Francie                 133 140    USD
 11. Holandsko           112 450    USD
 12. Tchajwan             108 250   USD
 13. Spojené státy      107 350    USD
 14. Španělsko            107 510     USD
 15. Itálie                     107 320     USD
 16. Japonsko             103 680    USD
 17. Singapur                99 490    USD
 18. Korea                      92 720    USD
 19. Irsko                       90 740    USD
 20. Katar                      90 260    USD

Pokud se má ČR někdy dostat mezi bohaté země světa, nezbývá, než současné neschopné politiky nahradit novými a schopnými politiky. Proto vstupujte do politiky, a staňte se politiky, jinak na svém osudu nic nezměníte! K tomu Vám přeji hodně štěstí a pevných nervů! A děkuji všem, koho jsem včera potkal. 

Je neděle 20. srpen 03.25! Pokud by nás někdo chtěl finančně podpořit, budeme velmi rádi, a naše analýzy budou moci pokračovat i v dnešní těžké době.  Mail na mne kpv0249@gmail.com . Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj. 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář