MAP 1753 Z policejních statistik vyplývá, že průměrný Ukrajinec 296 krát častěji zaútočí na ženu, než průměrný Čech! Podle diplomatů hrozí, že se miliony Afričanů vydají na pochod do EU, protože prý brzy vypukne válka o Niger! ČR i SR budou muset desetitisíce těchto imigrantů povinně odebírat od EU, protože Rakušan podepsal s Bruselem takovou smlouvu!

Vraždy Evropanů a Evropanek imigranty v jejich domovině Evropě jsou takřka na denním pořádku. Krom tradičních zemí, kde jsou takto hlavně Evropanky znásilňovány a vražděny, často mimořádně sadistickým způsobem – Švédska, Francie, Belgie, Rakouska a Německa, se nám toto vraždění nyní rozmohlo i ve Střední Evropě.

V noci z úterý na středu 10. srpna byl Ukrajincem brutálně ubit muž v Budapešti, který nechtěl dvojici Ukrajinců dobrovolně vydat veškerou svoji hotovost 12 EUR. Jeden Ukrajinec nešťastníka ubil a zatímco druhý hlídal, zda někdo nejde okolo. Oba Ukrajinci si potom za 12 uloupených EUR nakoupili víno, a popíjeli do rána, než je policie zadržela. (video)

Ve stejnou noc z úterý na středu 10. srpna v Plzni 18-letý Ukrajinec, který již několik let žije v ČR, a který již měl oplétačky s českou policí kvůli předchozím krádežím, vylákal 15-letou dívku k procházce do parku, a tam ji svázal, brutálně znásilnil, pořezal nožem, polil benzínem, zabalil do igelitového pytle, a přesvědčen, že ji dokonale zavraždil, svalil bezvládnou ze stráně!

Polskem zase mimo ubíjení Poláků Ukrajinci, o kterých tamní média ráda informují a často i přehánějí, k nelibosti místních fialových, cloumá nevídaný letní skandál. Ukrajinec žijící v Polsku, který měl dvojnásobný soudní zákaz řízení, totálně opilý, srazil ve městě, kde byla povolena rychlost 30 km/h, Fordem řítícím se osmdesátkou, 21-letou ženu. Ta nepřežila. Poláci k tomu poznamenávají, že jen za leden až květen bylo v Polsku jen za trestné činy už obviněno 2 288 Ukrajinců! Čechů 55! Z polských údajů jednoznačně vyplývá, že polská policie nemá žádný problém zveřejňovat podrobnou statistiku trestných činů cizinců, a národnost jejich pachatelů! 

V Česku je tomu naopak. Ministr vnitra Rakušan před třemi týdny tvrdil, že nezáleží na tom, jestli trestný čin v Brně spáchal Ukrajinec, Čech, nebo Rom. Důležité je zločin vyšetřit, politici by neměli přilévat olej do ohně.

Jakmile se Okamura začal na Rakušanovi dožadovat zveřejňování národnosti pachatelů, Rakušan okamžitě varoval před nebezpečím takových úvah! Rakušana proti Okamurovi ihned podpořilo médium Seznam, které tvrdilo, že zveřejnění osobních údajů pachatelů, včetně národnosti, může mít závažné dopady na sociální dynamiku a veřejné vnímání určitých skupin obyvatel. Zveřejnění národnosti pachatele může vést ke škatulkování a posilování stereotypů, což je škodlivé pro společnost jako celek. Když jsou určité národnosti nebo skupiny obyvatel více spojovány s trestnou činností na základě jednotlivých případů, může to vést ke generalizaci a nepatřičným předsudkům. Tento proces může dále způsobit sociální napětí, nepřátelství a v některých případech dokonce i k násilí vůči členům těchto skupin.

Tvrzení Rakušana i Seznamu jsou v souladu s politikou organizace EU ECRI, která zakazuje zveřejňovat národnost pachatelů, s odůvodněním, že to vyvolává protiimigrační nálady! Podrobně o cenzurních nařízeních EU ECRI, krerými se řídí Rakušan, v MAP 1071.

Rakušan je zavilým stoupencem cenzury informací, a neustále se ohání tvrzením, že informovaní veřejnosti vyvolává nenávistné nálady! A jeho policie místo poskytování informací o pachatelích trestné činnosti, jak to dělá polská policie, raději vyhrožuje občanům a snaží se je zastrašit, aby se neshromažďovali k protestům. Viz včerejší vyjádření policejní mluvčí k případu znásilnění v Plzni: Stále platí, že názory jsou jedna věc, šíření nenávisti věc druhá. Nikomu to nepomůže. Nenávist je nepřijatelná a naší povinností je prošetřit všechny trestné činy

Rakušan svým chováním dokazuje, že je stoupenec totalitních způsobů řízení společnosti, a používá policii k zastrašování občanů. Základním principem demokracie je výběr politiků občany ve volbách podle jejich programů, slibů a pověsti. Aby se občané dokázali svobodně rozhodnout, koho s politiků mají zvolit, musí mít především věrohodné informace o stavu společnosti a plánech politiků, a jejich důsledcích. Proto nesmí žádný demokratický politik nikdy zabraňovat, aby občané dostávali od státu veškeré věrohodné informace, včetně podílu jednotlivých do státu imigrujících národností na trestné činnosti. Skutečný důvod, proč Rakušan a jeho političtí kumpáni zatajují tyto informace, je prostý – bojí se, že občané si uvědomí, že neřízená imigrace představuje značná kriminální, sociální a ekonomická rizika, a budou volit protiimigrační politiky jako jsou Rajchl, Okamura a Babiš, a Rakušan a jeho partajníci přijdou o svá tučná koryta!

Zveřejňování národnosti pachatelů trestné činnosti v Polsku žádnou masovou nenávist proti Ukrajincům nevyvolalo, ovšem zřejmě pomohlo protiimigrační polské straně PiS, aby zvítězila ve volbách, a ubránila tak Polsko před masovou imigrací neevropských imigrantů, kterou naopak svým podpisem smlouvy o povinném placení miliardového výpalného za odmítání imigrantů, a nebo jejich přijímání po desetitisících ročně, stvrdil Bruselu před pár týdny Rakušan! Rakušan, který se ohání dnes a denně demokracií, by se určitě lépe uplatnil v Číně, která před pár dny rozjela celonárodní kampaň, při které učí děti, jak odhalovat nepřátele Číny, a špiony. Podle manuálu čínské komunistické strany se všichni Číňané mají naučit bdělosti, a ihned hlásit úřadům podezřelé osoby, které často telefonují, nahrávají videa, a fotí, protože to jsou nepřátelé Číny! Rakušan by tak jistě v komunistické Číně mohl udělat velkou kariéru, a nemusel by v Česku škodit lidem!

Rakušanova nedávná dohoda o imigraci neevropských uprchlíků do ČR s Bruselem, před kterou jsme často varovali, nyní hrozí národní katastrofou pro ČR i SR. Podle diplomatických zdrojů bezprostředně hrozí vypuknutí války západem podporovaných několika afrických režimů s nigerskou chuntou a jejími spojenci. Egypt už chuntě před pár dny dodal 30 ruských obrněných transportérů, 20 ruských houfnic, a k nim desetitisíce nábojů. Alžír, který je stejně jako Egypt spojencem Ruska, které vyhlásilo nad chuntou ochranou ruku, stejně jako nad pučisty v Mali a Burkině Faso, sice vyhlásil  neutralitu, ale na jeho území, se stejně jako v Egyptě, už cvičí další tisíce vojáků pro vzbouřené africké generály, kteří už mají dost francouzského, bruselského a washingtonského drancování přírodních zdrojů chudých afrických států Sahelu. (Video Wagner Group v Egyptě.) Podle samotných vojenských expertů prozápadního uskupení ECOWAS, které vyhrožuje rebelům válkou, existují jednotky ECOWAS pouze na papírech, které se posílají do Pentagonu k proplacení. Ve skutečnosti prý žádní vojáci, zbraně ani technika už dávno neexistují, a potrvá nejméně 6 měsíců, a bude stát spoustu miliard, aby se papírové jednotky proměnily ve skutečnost. Pokud ovšem válka vypukne, bude celý tento nejchudší region Afriky, ve kterém žije 40 milionů obyvatel, zcela rozvrácen, a miliony hladových uprchlíků se podle západních diplomatů vydají ke Středozemnímu moři plout do Evropy! K davům uprchlíků se přidají další Afričané ze zemí ECOWAS, a Severoafričané z Libye a Tunisu. Tato nová vlna uprchlíků by mohla být ještě větší, než vlna vyvolaná válkou v Sýrii! Na rozdíl od minulosti ovšem jsme nyní díky podpisu Rakušana povinni, buď Bruselu platit za uprchlíky obrovské výpalné, a nebo od něj uprchlíky přijmout! Afričtí imigranti jsou přitom mnohem častějšími pachateli trestných činů než Ukrajinci!

Na Ukrajině došlo jen letos od ledna do května k neuvěřitelné explozi násilných trestných činů proti ženám, která vyděsila samotné kyjevské vedení! A není možné, aby česká vláda tuto varující skutečnost nevěděla, protože alarmující informace o brutálním napadání ukrajinských žen Ukrajinci zveřejnila samotná ukrajinská zmocněnkyně pro rovnost žen a mužů Kateryna Levčenková!  A ta se letos 1.6. v Praze setkala se zmocněnkyní pro lidská práva Fialovy vlády Klárou Šimáčkovou Laurenčíkovou!

Podle Levčenkové zaznamenala Ukrajina jen letos od ledna do května celkem 349 355 násilných trestných činů zahrnutých do kategorie domácí násilí! Pro srovnání, za stejné období roku 2021 bylo těchto trestných činů jen 190 277! Tento dramatický nárůst je dáván za vinu válce s Putinem. Protože na Ukrajině žilo letos podle CIA jen 20 milionů osob, připadá na 10 milionů Ukrajinců 174 677 těchto trestných činů! Podle české policejní statistiky bylo na území ČR v roce 2022 spácháno celkem 1 418 trestných činů domácího násilí, Čechů je přitom 10 milionů! Po přepočtení těchto údajů tak snadno zjistíte, že Ukrajinci páchají útoky na ženy 296 krát častěji než Češi! Trestné činy domácího násilí páchají v Česku z 95% muži, a Levčenková přiznala, že obdobně tomu je i na Ukrajině!

Z tohoto základního statistického údaje je jasné, že útoky Ukrajinců na ženy na území ČR musí zákonitě narůstat, a Ukrajinci je budou páchat častěji než Češi. Místo vyhrožování občanům, že budou stíháni za šíření nenávisti, a špinění politiků, kteří chtějí přijímat opatření, aby Češi, i Češky, byli před očekávatelnou ukrajinskou kriminalitou lépe chráněni, je na čase, aby ministr Rakušan představil opatření, jak bude této trestné činnosti preventivně, a organizačně bránit. Na kecy typu, že spravedlnosti bude učiněno zadost, nejsou oběti, jejich příbuzní a ani voliči zvědaví. Obětem vražd a znásilnění jejich šťastný život odsouzení pachatele nevrátí. Je na čase donutit Rakušana, aby začal vykonávat základní povinnost ministra vnitra, chránit občany ČR před růstem násilné trestné činností, která je jednoznačně v Evropě spojená s imigrací! Jinak dopadneme jako Švédsko a nebo Francie!

Pokud se týče vehemence s jakou se v poslední době ozývá Jindřich Rajchl, je jen dobře, že se ve stojatém a zapáchajícím politickém rybníku Česka, kde se líně v parlamentním bahně převalují nenažraní političtí kapři a kapřice, znenadále objevil hladový krokodýl Jindra. A chystá se je všechny, buď donutit začít rychle plavat v nově rozčeřených politických vodách, a nebo je rovnou sežrat, a z parlamentního výkrmného rybníka ve volbách odstranit! Do každého rybníka patří pořádná štika, aby kapři stejně jako politici nezlenivěli! A čím víc štik se v politice objeví, tím hůř se bude kaprům manipulovat! Proto podporujte nové politiky, a hlavně staňte se novými štikami české politiky. To je ta nejlepší cesta k české prosperitě i bezpečnosti! 

Je sobota 12. srpen 05.08!  Všem přeji všem krásné léto! Pokud by nás někdo chtěl finančně podpořit, budeme velmi rádi, a naše analýzy budou moci pokračovat i v dnešní těžké době.  Mail na mne kpv0249@gmail.com . Kdo naše analýzy publikuje, prosím, ať uvede jejich zdroj. 

 

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář