MAP 1729 Obrovský masakr Ukrajinců na ruské frontě! Ztráty až 600 tisíc! Nepřímo přiznal ukrajinský expert! Biden nařídil mobilizaci záloh a jejich přesun do Evropy! Na ukrajinských vesnicích už nemá kdo pohřbívat padlé! Čeká české a slovenské muže stejný osud!?

V ukrajinských médiích se včera začaly šířit zprávy, že na některých vesnicích už nemá kdo pohřbívat padlé, protože všichni jsou už buď na frontě, a nebo mrtví. Maďarský a polský tisk včera publikoval děsivá videa, na kterých je vidět, jak kyjevští armádní komisaři pořádají ve městech hony na muže, zvěrsky je bijí, a potom je bezvládné, spoutané a otřesené odváží automobily k odvodu. V dnešní analýze vše rozebereme podrobněji. 

Poltavská vojenská zpráva včera na dotaz novinářů o náhlém červencovém zvýšení vojenských odvodů odpověděla, že má zakázáno uvádět jakákoli čísla. Nicméně může potvrdit, že z 1200 poltavských politiků, kteří vykonávají veřejné a státní funkce v oblasti Poltava jich 500 už uteklo, a nebo se někde skrývá, aby se vyhnulo mobilizaci! A že se nyní na frontu odvádí i 50% všech městských zaměstnanců, kteří měli dosud výjimku, jako třeba údržbáři vodovodů nebo elektrických sítí! Ruská média včera s odkazem na ukrajinské zdroje tvrdila, že v důsledku příšerných ztrát při své ofenzívě nařídil počátkem července Zelenskyj okamžitě pochytat a dopravit na frontu 200 tisíc nových mužů. Generál Zalužnyj prý už nechce vést sebevražedné útoky, a proto má být odstaven od skutečného řízení operací. 

Že na Ukrajině probíhají armádní hony na muže, potvrdila včera polská i maďarská média – na odkazech videa! Podle Poláků i Maďarů se mladí ukrajinští muži nyní bojí i jen vycházet ze svých bytů a úkrytů, aby nebyli na ulici zlapeni a posláni na jistou smrt. Na sítích Viber i Telegram se prý už vytvořily sociální sítě o mnoha tisících účtech, které monitorují pohyby vojenských odvodních komisařů a jejich band, aby se jim Ukrajinci dokázali včas vyhnout. Maďarská média svá videa nazvala – Nelidská a zkorumpovaná mobilizace na Ukrajině – a potvrdila, že Zelenského vojenští komisaři na válce nechutně vydělávají. Nejsurovější komisař Jevgenij Borisov z Oděsy, který se proslavil tím, že do armády dodal nejvíce mužů, si za své služby a za úplatky od bohatých odvedenců, které propouštěl, pořídil luxusní vilu ve Španělsku, a manželce tam koupil celou obchodní síť. (Fotky zde.) Po odhalení, co je to za gaunera, se od něj Zelenskyj distancoval, a slíbil nápravu, protože i jemu samotnému už jde o krk! Proti Kyjevu a jeho násilné mobilizaci totiž už začala buntovat i první významná ukrajinská média. 

Ta se pustila do Zelenského vedení mobilizace obzvláště nevybíravým způsobem a obvinila Zelenského bandu, že provádí na Ukrajině “divokou a nezákonnou mobilizaci”. Média shromáždila několik právníků a poctivých důstojníků, a ti potvrdili, že:

  1. Na vesnicích je už odvedeno 90% mužů a ti představují 80% všech mobilizovaných. Podle ukrajinských vládních materiálů žilo na ukrajinských vesnicích před válkou 5.6 milionu obyvatel ve věku 15 až 70 let. Z uvedeného přiznání ukrajinských odborníků tedy vyplývá, že z ukrajinských vesnic již bylo odvedeno 1.5 milionu mužů, a celkově z celé Ukrajiny tedy 1.875 milionu mužů. Zelenskyj se loni vychloubal, že má 1 milion vojáků, a letos se síla ukrajinské armády odhaduje na maximálně 1.2 milionu vojáků. 600 až 700 tisíc, kteří byli zmobilizováni a už nejsou v armádě, znamená že buď padli a nebo byli zraněni. Toto číslo ztrát za 16 měsíců bojů velmi přesně odpovídá našim odhadům, které jsme zveřejnili 12. května v MAP 1675 na základě počtů vojenských pohřbů na Volyni a v Poltavě. 
  2. Ve městech se Ukrajinci nemobilizují, protože podle ukrajinských odborníků je pro Zelenského komisaře pohodlnější  pochytat vesničany, kteří se nemají kde skrýt, než městské obyvatele.
  3. Podle experta Ukrajinského institutu budoucnosti a bývalého příslušníka SBU Ivana Stupaka se mobilizují pouze chudí obyvatelé, kteří se nemohou úplatky ve výši několika tisíc dolarů z mobilizace vykoupit. Stupak uvedl, že v Kyjevě běžně potkává mladé bohaté muže s tropickým opálením, kteří se chlubí, že se vrátili z dovolené. Přitom všichni vědí, že žádný muž nesmí opustit Ukrajinu, a že mladí a zdraví by měli být mobilizováni jako první. Obdobně se vyjádřil včera i Dmytro Snegiriov, vojenský expert  – Ti, kteří mají možnost – jsou vykoupeni, a ti, kteří ne – jsou posláni na frontu!
  4. Nejbrutálněji probíhaly odvody v Oděse, a tam byla zjištěna největší korupce. Jen letos bylo SBU odhaleno 6500 případů, kdy byl zadržen odvedenec, který se se speciální propustkou, za jejíž vydání se platí úplatek nejméně 15 000 USD, snažil přejít hranice a prchnout z Ukrajiny. Ale po kontrole celníků, byl odhalen, protože necestoval vozidlem, o kterém by bylo možné předpokládat, že na zpáteční cestě přiveze na Ukrajinu humanitární pomoc – což je podmínka propustky. 
  5. Podle expertů, je hanbou Ukrajiny, že v Kyjevě a dalších městech se tančí, chodí do restaurací, do fitness-center, a ulice jsou plné mladých bohatých mužů, kteří nemusí na frontu, protože je nikdo nemobilizuje, jako chudé Ukrajince. Další hanba je, že všichni vojenští komisaři, úředníci, celníci, a další státní zaměstnanci, kteří jen škodí Ukrajině, stále sedí ve svých kancelářích, místo toho, aby byli odvedeni na frontu, a místo nich jejich práci získali zranění a invalidé – hrdinové, pro které není práce! 
  6. Podle expertů je jasným důkazem selektivní mobilizace chudých Ukrajinců, že luxusní restaurace a kavárny v Kyjevě jsou přeplněny a nikdo z jejich návštěvníků se evidentně neobává, že bude násilím odveden, zatímco po celém území Ukrajiny se chudí muži skrývají a boji se pohybovat na veřejnosti.
  7. Podle expertů by celý tento korupční model mobilizace nebyl možný, kdyby nebyl chráněn z nejvyšších pater kyjevského aparátu, včetně Zelenského. Na Ukrajině už začíná na síle nabývat otázka, zač vlastně Ukrajinci bojují, za Ukrajinu, nebo za blahobyt a sladký korupční život její smetánky!?

Co dodat závěrem? Na Ukrajině začnou včera docházet muži, které by bylo možné poslat na frontu, a v ten samý čas nařídí Biden mobilizaci 3000 amerických záložníků, a jejich okamžitý přesun do Evropy! Je to náhoda, nebo předzvěst něčeho horšího? 

Šéf operačního oddělení Sboru náčelníků štábů USA generálporučík Douglas Sims k tomu poznamenal:  Tento Bidenův rozkaz k mobilizaci potvrzuje neochvějnou podporu a oddanost obraně východního křídla NATO na pozadí nezákonné a nevyprovokované války Ruska proti Ukrajině! Ale zdůraznil, že tyto síly nebudou znamenat zvýšení celkové americké vojenské přítomnosti v Evropě! Tedy opět zřejmě klasická Bidenova politika, aby se koza nažrala a vlk zůstal celý! Vypadá to, že máme zatím štěstí. Tak se mějte a užívejte si léta, dokud Vám ho nějaký Petr nebo Pavel nezkazí mobilizační vyhláškou!

Je sobota 15. červenec  03.17.   Video z 27.6. s Hájkem najdete zdeVideo z 24.6. se Skálou najdete zde! Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Aktuálně připravujeme na příští týden opět nové pořady. Poslední video pořady jsem natočil  16. května, a najdete ho zde, 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje. 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář