MAP 1688 Politika vlády ČR! A nedostatek Penicilinu v ČR! Mají zajímavou souvislost! Posuďte sami!

V ČR není k sehnání obyčejný základní lék – Penicilín! A Fialova vláda ČR ho nedokáže českým pacientům stejně jako jiná základní antibiotika zajistit! Ministr zdravotnictví ČR už přiznal, že Penicilin, který je výhradně na lékařský předpis, se pro všechny pacienty přes veškeré vládní úsilí nepodařilo zajistit, a že jeho nedostatek snad vyřeší příchod letního počasí! Ponechme stranou, že v čele Fialova ministerstva zdravotnictví asi stojí nějaký novodobý Dr.voštěp z Čapkovy pohádkové komedie O princezně Solimánské, který léčil Sluncem, když už nebyl lékař, aby mohl předepisovat medikamenty. A podívejme se, kde pak ten penicilin ve světě mají, a proč ho naše vláda nedokáže pacientům sehnat v potřebném množství, a musí se uchylovat k praktikám lidového léčitelství ze středověku, a doufat v horké léto, slunný podzim a žádnou zimu.

Ještě před pár lety, kdy byl na Hradě Prezident, a ve Strakově akademii místo Fialových úřadovali Marťani, by zřejmě stačilo, aby Paroubek povolal Birkeho, a řekl – Vytoč číslo, potřebujeme nutně sehnat lidem Penicilin! Dnes je situace jiná. Fiala už jednak nemá na rozdíl od Paroubka pobočníka, který má soukromý telefon na vládce Číny. Ale hlavně, ani z Hradu, ani ze Strakovy akademie, volat do Číny o pomoc nebudou! Čína, takřka monopolní světový dodavatel Penicilinu a dalších antibiotik, a látek, bez kterých se antibiotika vyrobit nedají, je v Česku vyhlášena současnou fialovou vládou za největšího světového vyvrhele. A senátní parta Vystrčilových Tchajwanců, Pekarová Adamová, i smečka diplomatů kolem Piráta Lipavského, dělají dnes a denně, co mohou, jen aby Číně škodili.   

Podívejme se na fakta:

  1. Čína kontroluje 90% světové produkce výchozích látek, bez kterých se antibiotika nedají vyrobit! Indie, druhý největší producent antibiotik na světě, je z 25% závislá na čínských výchozích látkách. Čína svou dominanci získala za posledních 20 let, kdy USA i EU, zavíraly vlastní firmy produkující antibiotika a látky nutné k jejich výrobě, protože levnější bylo vše vyrábět v Číně, kde vláda tuto výrobu dotovala! Nyní se karta obrátila, a Čína přestala výrobu dotovat a zdražila. V EU i v USA vypukl nedostatek antibiotik, o kterém všichni politici věděli, že k němu dojde už od roku 2020. Přesto za celé roky, nikdo do obnovení výroby antibiotik neinvestoval, protože se všechny dostupné finance nasměrovaly do výroby očkování proti COVID-19, Green Dealu, a nebo na válku na Ukrajině. USA jsou na tom, tak bídně, že nemají skoro žádnou kapacitu na výrobu antibiotik, protože všechny své továrny nedávno zavřely!
  2. Včera 26. května oznámila komise EU, že se domluvila s dodavateli očkování proti COVID-19 BioNTech-Pfizer, a že smlouva na dodávky dalších vakcín, kterou Komise EU uzavřela v minulosti, se nebude rušit, jak navrhlo Polsko a všechny východoevropské země EU s výjimkou ČR, ale že vakcíny se budou dodávat nově ne jen letos, jak bylo podepsáno, ale až do roku 2027, a budou se modernizovat a vylepšovat! 
  3. Polsko s podporou Bulharska, Chorvatska, Estonska, Maďarska, Lotyšska, Litvy, Rumunska, Slovenska a Slovinska požadovaly, aby se kontrakt zrušil, protože změněná situace vyžaduje, aby se za desítky miliard nevyráběly zbytečné vakcíny, které jsou k ničemu, a nikdo je nechce a nepotřebuje, a místo toho, aby se ušetřené miliardy použily jinak. Komise požadavek ignorovala. ČR pod vedením Fialy se k akci nepřipojilo. Fiala tak opět raději vyhazuje peníze z okna, místo toho aby za ně nakoupil antibiotika a další léky, které v Česku chybí.
  4. ČR je díky politice ODS a jejích fialových kumpánů závislá na dovozu základních léků i antibiotik. Hlavním světovým dodavatelem těchto léků je nyní Čína. Čeští politici místo toho, aby s Čínou udržovali aspoň neutrální vztahy, se jí snaží škodit. Lipavský se dokonce chlubí, že zabrání všem čínským investicím v ČR. Obnova zašlé slávy výroby léků a antibiotik v ČSSR by se přitom nyní v ČR náramně hodila. Ostatně, jak ukazují údaje z Irska, které bylo v době sametové revoluce oproti ČR chudou a zaostalou zemí, Irsko je nyní velkým producentem léků, a Irové už mají vyšší životní úroveň než Češi, a místo montoven je zaměstnávají mozkovny, třeba farmaceutické. Fialová vláda místo toho jen přemýšlí odkud ze světa by do montoven dovezla další statisíce zahraničních dělníků. S takovou vládou nebude mít brzy žádný Čech peníze na žádná antibiotika, protože i ta zdražují, zatímco mzdy v montovnách ne!
  5. Lipavský je vůbec komická figurka. Nejprve se západním médiím 4. května vychloubá, že pod vedením Washingtonu zasadil potenciálně zničující ránu 11 let staré takzvané iniciativě 14+1, o níž Peking kdysi doufal, že oživí vztahy s východoevropskými státy. A potom 24. května slavnostně oznamuje v čínském tisku, že Fialova vláda nesouhlasí s plánem Pražského Hradu, který se domáhá po vládě provedení Washingtonu slíbené zničující rány proti čínské iniciativě 14 + 1. A že vláda i Lipavský osobně nevidí potřebu na iniciativě 14+1 nic měnit! Inu koho chléb jíš, toho píseň zpívej, je staré heslo všech českých politiků. Možná tedy nějaký ten penicilín Čína do Čech pošle, když už jej v USA neumějí vyrobit!

 

Je sobota 27. květen 05.20. Děkuji Vám za pomoc, dary i za nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vám, a my vám za to s pokorou děkujeme a doufáme, že tomu tak bude i v těchto zlých časech.  Mail na mne kpv0249@gmail.com. Poslední video pořady jsem natočil  16. května, a najdete ho zde, 8. dubna, a najdete ho zde, a 11. dubna, a najdete ho zde. Mějte se krásně a staňte se politiky. Jinak ty prohnilé nikdo nenahradí! Pokud někdo naše analýzy publikuje, prosím o uvedení jejich zdroje.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář