MAP 1646 Příprava na jadernou válku s Ruskem nabrala 4. dubna nečekané obrátky! Návrh šíleného českého generála bude realizován!

Letadla F-35 byla Pentagonem koncipována jako jaderný nosič, který bude zejména z území Finska, Polska a dalších zemí střední Evropy schopen zasáhnout jadernými bombami velmi hluboko do území Ruska. Tato schopnost provedení jaderného úderu proti Rusku má být dosažena těmito třemi postupnými kroky, přičemž kroky 1 a 2 lze v pořadí obrátit.

  1. Země, která bude vybrána, aby jaderný útok provedla, musí být členem NATO!
  2. Země, která bude vybrána, aby jaderný útok provedla, musí nakoupit letadla F-35!
  3. Země, která bude vybrána, aby jaderný útok provedla, musí podepsat smlouvu o sdílení jaderných zbraní v rámci NATO s USA!

Podle předních amerických vojenských analytiků se předpokládá, že zejména Polsko a Finsko brzy splní všechny tři podmínky nutné k provedení ofenzivního jaderného útoku proti Rusku! Tito analytici očekávají, že na konci tohoto desetiletí, by NATO mohlo, po splnění všech tří podmínek, být už připraveno k ofenzivním jaderným akcím proti Rusku pomocí F-35! Má tak dojít ke změně dosavadní rovnováhy sil mezi Ruskem a NATO. Důležitou podmínkou ovšem ještě musí být odstranění všech současných chyb letadel F-35, které zatím neumožňují, aby úspěšně pronikly ruskou protivzdušnou obranou. Analytici očekávají, že k odstranění chyb dojde do konce tohoto desetiletí!

Na jaderném útoku proti Rusku se má podílet i německá Luftwaffe. Podle analytiků The Diplomat Německo v roce 2022 souhlasilo, že nakoupí letadla F-35 místo plánovaných evropských letadel, a to s odůvodněním, že žádná evropská letadla nejsou schopna provádět jaderné údery! Letadlo F-35 má plánovanou ničivou schopnost při jediném letu 25 násobek hirošimské bomby! Německo už má s USA uzavřenou smlouvu na tzv. sdílení jaderných zbraní! 

Polsko 2. dubna ústy šéfa polského Národního bezpečnostního úřadu Jacka Severy oznámilo, že chce na svém území rozmístit jaderné zbraně USA. Už před tím v říjnu 2022 proniklo na veřejnost, že Polsko jedná o přistoupení k dohodě několika zemí NATO o tzv. sdílení jaderných zbraní s USA. Polsko už má podepsaný kontrakt na nákup letadel F-35

Obdobná koncepce sdílení jaderných zbraní s USA a zakoupení nosičů F-35 má podle analytiků The Diplomat proběhnout i v Asii. Zřejmě Jižní Korea, Austrálie, Japonsko a Nový Zéland. 

Podle amerických analytiků se tak naplňuje scénář rozmístění jaderných zbraní a jejich nosičů v blízkosti Ruska, který navrhnul v v říjnu 2015 český generál Petr Pavel na jednání NATO. Celý scénář jsme podrobně vysvětlili v tomto diskusním pořadu. Došlo ovšem k významné změně. USA v roce 2015 tento jaderný scénář Petra Pavla odmítly. Nyní se ovšem ukazuje, že se pustily do jeho realizace. 

Cílem příprav NATO na jaderné údery proti Rusku pomocí letadel F-35 je podle analytiků, díky vstupu Finska a dalších zemí, (Ukrajina), přečíslit ruské obranné kapacity, zejména protivzdušné obrany a radarů včasné výstrahy. Počítá se, že s obrovským nárůstem délky společné hranice už Rusko nebude mít dostatek ekonomických a lidských zdrojů, aby celé své území zabezpečilo. Tím má koncem desetiletí NATO získat potřebnou převahu.

Podle ruských médií nyní Polsko a Ukrajina chystají vznik jednoho státu, aby se Ukrajina dostala do NATO zadními dvířky.

Tato strategie USA je velmi nebezpečná, protože jaderné údery z území Česka – z letišť Mošnov a Náměšť, Česko nakupuje nosiče F-35, by mohly dosáhnout linie Moskva – Volgograd – Sevastopol, údery z Polska linie Jaroslav, Nižní Novgorod, Samara, Rostov na Donu, a údery z Finska by pokryly celou oblast rozmístění a základen ruských jaderných ponorek, a mohly by proniknout až k předhůří Uralu! Taktické jaderné nosiče F-35 by se tak staly strategickými zbraněmi, protože by díky nim mohla být zničena většina Ruska. Vzhledem ke stovkám nosičů F-35, které mají být v EU rozmístěny, bude Rusko v trvalém nebezpečí náhlého a překvapivého jaderného úderu, stejně se tak stalo náletem Luftwaffe v první hodiny války 1941!

Rusko protože nemůže ekonomicky pokrýt celé své území PVO, stejně jako to nemohou ani USA, připravuje velmi nebezpečná protiopatření:

  1. Jaderné ponorky Bělgorod ponesou podmořská automatická torpéda, každé nově s náloží 100 megatun! Taková to jaderná nálož byla vyrobena a použita zatím pouze při jediném testu CAR BOMBY na Nové Zemi v době SSSR! Nyní ji Rusko osazuje na robotická torpéda. Cílem výbuchů bude úplně spláchnout USA i EU do moře a způsobit gigantický jaderný příliv a déšť!
  2. Rusko se chystá “preventivně” zaútočit na internetové kabely mezi EU a USA. Mohutný jaderný útok na optické kabely, těsně před očekávaným útokem letadel NATO F-35 na Rusko má za cíl, společně s útokem proti satelitům, vyřadit datovou komunikaci NATO, a tím vyřadit schopnost letadel F-35 při úderu sdílet datovou komunikaci, a zabránit jim, aby útočily koordinovaně. Tato strategie úderu před úderem je velmi nebezpečná, protože stačí špatné vyhodnocení pohybu několika českých, finských nebo polských F-35, a svět je v jaderné válce.

Dodatky:

V červených kružnicích jsou místa vedení optických kabelů, které mají být vyřazeny ruskými podvodními jadernými údery, buď v souvislosti válkou na Ukrajině, nebo zřejmě i v souvislosti se zabráněním budoucího možného náletu stovek jaderných bombardérů F-35 z Finska, Polska, Česka a Německa a dalších zemí NATO!

Podle polského tisku, pouhé 4 ponorky Bělgorod vybavené automatickými torpédy každé s největší jadernou náloží, která byla kdy vyrobena – tzv. CAR BOMBA – dokáží zničit celé USA i EU. První ponorka nyní prochází zkouškami a torpéda už jsou pro ni připravena. Další mají vstoupit do služby do roku 2026.

Pokud někdo tuto šílenou válku přežije, bude moci napsat: Největší katastrofa v lidských dějinách začala úplně nenápadně v sobotu 10. října 2015, když český generál Petr Pavel navrhnul velení NATO, aby se v Evropě opět začaly rozmisťovat taktické jaderné zbraně proti Rusku – viz. dokument NATO: 254 DSC 15 F!  Prezident USA Trump sice v letech 2017 až 2021 jaderné plány NATO pozdržel, ale ……

Je čtvrtek 6.duben 06.01. Děkuji za pomoc, dary i nápady. Naše analýzy vznikají jen díky Vaší podpoře. Snad tomu tak bude i nadále přes tuto finanční krizi a drahotu, která mě tíží stejně jako Vás.  Mail, na mne kpv0249@gmail.com.  Poslední mluvený pořad jsme zatím natočili 27. března a najdete jej na tomto odkaze. Další bude v pátek 7. dubna na tomto kanále, a zhodnotíme v něm právě změnu vztahů EU k Číně a Rusku, a tuhle jadernou šlamastiku!  Odkaz na US State Government zprávu o Česku, ze které jsem v posledním pořadu uváděl některé údaje. Mějte se krásně.

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář