MAP 1632 V Berlíně na Putina sesílali FUROR TEUTONICUS! Má Eurokraty zachránit před porážkou!

Střeste se světla, připravte se ve stínu!, nařídil před 50-ti lety tvůrce moderní Číny Deng Xiaoping, legendární šéf Vojenské komise KS Číny, která je považována za nervové centrum vší čínské moci, po té co svrhnul tzv. maoistický Gang čtyř, všem svým následovníkům, a myslel tím, aby se Číňané klaněli Západu a s pokorou mu sloužili, až to do té doby, dokud nebudou připraveni!

Odvážný Malý Číňan, jak Deng Xiaopinga přezíravě tituloval někdejší mocný washingtonský jestřáb a poradce pro národní bezpečnost Zbigniew Brzezinski, když Deng jezdil dodávat sebevědomí Brežněvem a ekonomickými krizemi vystresovaným US prezidentům, viz. níže foto s Fordem,  znal Západ jako málo kdo z čínských pohlavárů. Deng byl už ve dvacátých letech minulého století zakládajícím členem mnoha evropských komunistických organizací, dlouhá léta žil, studoval a pracoval ve Francii, třeba jako montér automobilů v továrně Renault. Znal také prezidenta Tchaj-wanu Chiang Ching-kuo, syna legendárního generalissima Čankajška, se kterým společně studoval v Moskvě. Všech svých znalostí a zkušeností později Deng využil, aby nastartoval čínský ekonomický zázrak. A protože Deng Západ dokonale znal, připravil mu také dokonalou past. A ta včera v Moskvě sklapla! Čína poprvé vystoupila ze stínu do světla, a v Moskvě jasně sdělila, že éra dominance Západu skončila, a že Rusko může počítat s její pomocí stejně jako Čína spoléhá na pomoc Ruska!

Ve stejný den, kdy v Moskvě deklarovaly Rusko a Čína společnou chuť ukončit arogantní dominanci USA a Západu nad celou planetou, a vyzvaly země Jihu Světa, aby se k nim připojily, nějakou shodou náhod vyzýval český generál-prezident v Berlíně Německo, aby se snad v duchu pověstného Furor Teutonicus, které je nyní podle německých médií politiky usilovně probouzeno, postavilo do čela jednotné evropské fronty proti Rusku a Číně. Pavel důrazně varoval před rozkolem západních zemí a před tím, aby se Evropa snažila konkurovat Spojeným státům a dalším západním zemím. Země, které vyznávají západní hodnoty, by se místo toho měly soustředit na spolupráci a utužení jednoty, a to i vzhledem k rostoucímu vlivu Číny

Zdá se tak, že Alea iacta est – Kostky jsou vrženy – prohlásily obě strany konfliktu. Nová studená válka začala, a nás nečeká nic dobrého. Západní politici jsou si toho vědomi, a proto se zaklínají slovy jednotnost, obětování a utužení. Zatím co východní politici nabízí zvýšení životní úrovně, budování infrastruktury, dialog a vzájemný respekt. Kdo žil za první studené války v osmdesátých letech si tak může uvědomit překvapivou změnu změnu rétoriky ve druhé studené válce. V ní Putin a Xi přejali Reaganův slovník a nyní nabízí celému světu rovné příležitosti, růst životní úrovně, budování infrastruktury a mezinárodní dialog. Zatímco západní politici přejali slovník Brežněva a Jakeše, a volají po jednotnosti, sebeobětování, utužování přátelství, odhalování vnitřních nepřátel, a k přípravě na spravedlivou válku! Zdá se tak už být jasné, kdo zákonitě tento nový souboj vyhraje. Proto by to chtělo sehnat nějaké chytřejší politiky, abychom aspoň nebyli poraženi.

Třeba nějaké takové najdete i v Ostravě 29. března na této demonstraci

Je středa 22. března 04.11. Všem Vám děkuji za pomoc, dary i nápady. Já mobilizaci finančních příspěvků vyhlásit nemůžu, ale můžu Vám poděkovat, že díky Vám stále ještě můžeme pokračovat v našich analýzách. A děkovat je myslím si vždy lepší, než mobilizovat, ale současní politici to bohužel vidí opačně. Tak se mějte a staňte se novými a lepšími politiky. Už je nejvyšší čas, na výměnu těch starých. Mail, kdyby se hodil: kpv0249@gmail.com. A připomínám, že jsem také absolventem VPA KG, tak si na mne dejte pozor!

 

 

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář