MAP 1600 PUTIN: GAME OVER ZELENSKYJ! Ukrajině došla munice! NATO ji nedokáže vyrobit!

Dnes 14.února se v Bruselu sejdou členové tzv. Kontaktní skupiny pro obranu Ukrajiny pod vedením USA, aby vymysleli plán, jak rychle zachránit Kyjev před nečekanou katastrofální porážkou, která se už rýsuje na ruské frontě! Situace je vážná! A v dnešní analýze ji rozebereme.

 1. Prominentní ruský novinář, sankciovaný Ukrajinou i Západem za své reportáže z fronty, Alexander Kots, byl včera na návštěvě u ruských dělostřelců, a když se podivoval nad tím, že se ruští dělostřelci už nijak zvlášť nezakopávají pod zem, aby se chránili před smrtonosnou ukrajinskou palbou, odpověděli mu: Oni po nás už skoro nestřílejí! Došly jim náboje. (А у них советских уже не осталось, очень редко прилетает.) Ruští dělostřelci, tak Kotsovi opět potvrdili, co už 14 dní šíří ruské telegramové kanály – Ukrajincům došly dělostřelecké náboje, a šetří s nimi. 
 2. Alexandr Kots je na Západě považován za Putinova největšího lháře, asi proto, že nelže. Už v pondělí totiž naléhavě požadoval generální tajemník NATO Jens Stoltenberg, že se na Ukrajinu musí okamžitě dopravit munice, ještě dřív než Putin zaútočí, protože pak už bude pozdě. Estonská státní náčelnice Kaja Kallasová zase prozradila, že na všech seznamech svých potřeb, které Zelenskyj rozdával minulý týden na své návštěvě v EU, byla na prvním místě uvedena munice! A dodala: Bez munice je všechno, co jsme Kyjevu už dali, k ničemu!
 3. US generál Ben Hodges, bývalý velitel US Army v Evropě, řekl tuto neděli do telefonu: Nikdo z nás, včetně Spojených států, momentálně nevyrábí dostatek munice. A potom kritizoval západní politiky, že nedali průmyslníkům dost peněz na výrobu munice!
 4. Ještě v lednu hlásila česká média, asi aby posílila fialového kandidáta, že Rusům brzy dojde munice. 
 5. Západní sklady munice jsou přitom už teď poloprázdné, a jak včera odpoledne přiznala tisková mluvčí NATO Rehana Jonesová: Současná spotřeba munice na Ukrajině několikanásobně převyšuje naši produkci! Dnes objednané dělostřelecké granáty budou dodány za 2,5 roku!
 6. Ruská kombinace zásob munice a výroba munice umožňují Rusku vést válku současnou intenzitou až do konce roku 2026.
 7. Produkce munice v zemích NATO je závislá na každodenním příjezdu 15 nákladních vlaků z Ruska! Tyto vlaky jsou naloženy klíčovými minerály, jako je Wolfram, bez kterého se moderní munice nedá vyrábět! Ruské dodávky Wolframu evropskému zbrojnímu průmyslu se od začátku války zvýšily z 10 tisíc tun ročně, na 48 000 tun ročně! Celá produkce zbraní EU a USA je odkázaná na dovoz vzácných minerálů z Ruska a Číny! Nikdo hlavně v EU netuší, jak se budou zbraně a munice vyrábět, až Rusko přeruší zásobování pomocí 15 nákladních vlaků denně!
 8. Nejvyšší čínský diplomat Wang Yi zamíří za pár dní do Mnichova na každoroční bezpečnostní konferenci. Čína se netají úkolem, který má na konferenci Wang Yi splnit – vyjednat uzavření míru na Ukrajině. Wang Yi na konferenci cestuje přes Moskvu, se kterou má vylmi srdečné vztahy. Wang Yi je bývalý ministr zahraničí Číny, který byl povýšen v prosinci 2022 do Politbyra KS-Číny, a má v něm na starosti čínskou zahraniční politiku.
 9. Čína se nevzdaluje Rusku, jak tvrdí různá česká média, ale naopak. Wang Yi byl ve skutečnosti povýšen přechodem z pouhého ministra zahraničí na člena Politbyra. 
 10. Čína i Rusko mohou snadno zablokovat západní zbrojní průmysl na několik let, tím že zastaví dodávky strategických surovin, jako je Wolfram! Postižen by byl samozřejmě i civilní průmysl!
 11. Vzhledem k tomu, že se Čína, podle interních informací, právě rozhoduje, zda nenastal už čas, sesadit dolar, a tím USA z pozice světového hegemona, (podrobně v příští analýze), je možné, že embargo Západu na Wolfram, nebo dokonce na vzácné minerály, může být silnou pobídkou Bidenovi, aby prodal Ukrajinu Rusku za čínské miliardy, jak se údajně už vyjednávalo.
 12. V každém případě, kdo nemá dostatek munice, nemůže válku vyhrát. A Ukrajina, ani NATO munici nemají, jak přiznali!
 13. Že jsou Rusové při chuti, ukazuje trvaly postup v oblasti Bachmutu, ke kterému se včera přidal postup na severním křídle proti Charkovu!

Je úterý 14. února 02.43 ráno. Velice Vám děkuji za pomoc, dary i za nápady. Já mobilizaci finančních příspěvků vyhlásit nemůžu, ale můžu Vám poděkovat, že díky Vám stále ještě můžeme pokračovat v našich analýzách. A děkovat je myslím si vždy lepší, než mobilizovat, ale politici to bohužel vidí opačně. Tak se mějte a staňte se politiky. Už je nejvyšší čas, na jejich výměnu. Také pro jistotu zase připomínám, že jsem absolventem VPA KG, a tak si na mne, jako na ostatní absolventy dávejte pozor!

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář