MAP 1554 Rusko zaútočí na Rakousko! Oznámila včera ministryně obrany a nařídila vybudování nové Alpské pevnosti!

Dnešní analýzu začneme jednou perličkou!

(1) Francouzský ministr obrany Sebastian Lecornu přiznal včera na návštěvě v Kyjevě, že francouzské houfnice Caesar 155mm, které nakoupila loni česká vláda za 8,5 miliardy korun, nejsou vyrobeny pro válku, ve které se příliš často střílí! Podle ministra Lecornu z 18 houfnic, které Francie dodala Ukrajině, už nestřílí ani jedna. Všechny houfnice, které nebyly zničeny ruskými drony, jsou už nepojízdné. Také se u nich musí vyměnit otočná nástavba s lafetou, a hlaveň, protože častou střelbou po Rusech se děla rozbila. Opravy jsou prý tak náročné, že zbylé Rusy nezničené houfnice se musí z Ukrajiny odvést do specializovaných opraven NATO!

Francouzské houfnice Caesar, tak dokázaly ve válce na Ukrajině vydržet střílet pouhých 6 měsíců, než se úplně rozbily. Francie dodala Ukrajině 18 houfnic z celkového počtu 76, které měla ve výzbroji. Česká ministryně obrany Černochová chce nakoupit k 52 houfnicím Caesar, které už Babišova vláda nakoupila loni, ještě dalších 10 kousků. Další zbytečně vyhozené miliardy! Konflikt na Ukrajině ukázal, že se houfnice Caesar hodí pouze na strašení domorodců někde v Africe; přesně, jak jsme předpověděli už v analýze MAP 992 z 18. září 2021! Je na čase, jak jsme tenkráte doporučovali, spojit se Slováky, a začít zase vyrábět kvalitní česko-slovenská děla! 

Jak vypadají česko-slovenské mediální zprávy o návštěvě ministra Lecornu na Ukrajině? – Přiznání ministra Lecornu o houfnicích se ve zprávách pro Čechy a Slováky vynechá, a místo toho se houfnice Caesar oslavují. Sami Francouzi už houfnice Caesar nebudou pro svoji armádu vyrábět, a rychle připravují místo nich výrobu modernizovaných a hlavně obrněných houfnic Caesar NG. Proč obrněných? Protože jak ukazuje toto ruské video – úderné drony Lancet nedávají houfnici Caesar, ani její obsluze žádnou šanci na přežití!  Francie už oznámila, že nejpozději do začátku roku 2026 nahradí ve své výzbroji houfnice Caesar, které jsou k ničemu, novými houfnicemi Caesar NG (obrněné), a Česko zase oznámilo, že na konci roku 2026 obdrží v roce 2021 nakoupených 56 francouzských houfnic Caesar, které jsou k ničemu! A Černochová si chce ještě nějaké přikoupit! Musíme uznat, že ministři obrany Česka jsou opravdu odborníci na svém místě, a nejspíš je sem musel poslal Putin, aby tu škodili, a nebo utekli Chocholouškovi ze sanatoria!  Jinak si tenhle nákup už vysvětlit nedovedu.     

(2) Rakouská ministryně obrany Klaudia Tannerová (foto) včera (29.12) oznámila, že už není otázka, zda Putin zaútočí, ale, kdy Putin zaútočí. A ihned vydala rozkazy, aby se rakouská armáda začala opevňovat ve 100 soběstačných kasárnách (self-sufficient barracks), ve kterých by vojáci se zásobami vydrželi vzdorovat následkům útoku nejméně dva týdny. A dalších 12 kasáren nařídila ihned přebudovat na bezpečné úkryty (Sicherheitsinseln) pro civilní pomocníky (Helfer), a příslušníky pořádkových sil (Ordungkräfte)!

(Rakouská ministryně obrany včera 29.12 oznámila, že Putin zaútočí na Evropu, a nařídila vojáků připravit soběstačné a bezpečné úkryty pro pořádkové síly a civilní “Helfery”. Putin má podle ministryně provést hybridní útok, a způsobit jím výpadky elektřiny po celé Evropě!)

Všechny rozkazy ministryně Tannerové musí být co nejrychleji splněny, protože ministryně vážně očekává, že v nejbližší době dojde v celé Evropě k masivnímu výpadku elektřiny (blackout), který je podle ministryně nevyhnutelný (inevitable), a bude způsoben Putinovým hybridním útokem na Evropu! Tannerová také zdůraznila, že nejpozději čtvrtý den útoku, který způsobí blackout, nebude 1/3 obyvatel Rakouska se vůbec schopná se zásobovat (asi potravinami, a dalšími základními potřebami). Proto se ministryně rozhodla na tuto situaci připravit. 

V Rakousku nařídila ministryně obrany zásobit kasárna a bezpečná útočiště elektrocentrálami a dalšími prostředky, které dokáží samostatně generovat elektřinu a teplo, a která vydrží 14 dní bez dodávek energií a dalších zásob pomáhat v přežití občanům!

V Česku nařídil primátor Prahy Hříb (Pirát!), elektrocentrály a další podobný materiál, který byl už v minulosti pro podobnou krizi nakoupen a připraven, vyndat z míst uložení a ihned odvézt na Ukrajinu! Opět je tak vidět, kdo se stará především o své občany, a kdo ne! 

Je 03.38  pátek 30. prosince. Přeji Vám krásné ráno a ještě krásnější rok 2023! Naše analýzy vznikají díky Vám. Děkuji za dary, nápady i za pomoc. Hodně štěstí a zdraví v novém roce 2023.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář