MAP 1539 EU – Poláci už mají vyšší mzdy než Češi! A levné potraviny! A lidojed Fiala radši financuje francouzskou koloniální politiku v Africe!

Asi nejzajímavější je závěr analýzy, v ní se dozvíte, že Česko je od 12. prosince jednou z pouhých 7 zemí EU, které Bruselu podepsaly, že dobrovolně zaplatí miliardu EUR na řízení imigrace Afričanů do Evropy! Tak poděkujte Fialovi! Vám nedá ani zlámanou grešli!

Před týdnem zveřejnila francouzská média s odkazem na pařížský Národní institut statistiky a ekonomických studií (INSEE) tento graf, a z něj jasně vyplývá, že se české mzdy propadly pod úroveň mezd v Polsku a Estonsku! Fialovi a Hegerovi se tak podařilo poprvé v moderních průmyslových dějinách srazit životní úroveň obyvatel Česka a obyvatel Slovenska, pod Poláky a Estonce! Heger prý dnes už raději sám podá demisi, se spekuluje. Započteme-li k francouzským údajům ceny potravin v Česku, Slovensku a Polsku, je na nejvyšší čas, poslat Fialu do politického důchodu za bývalým kumpánem Kalouskem!

 

V dnešní analýze Vám vysvětlíme, jak česká vláda pomocí vysokých cen elektřiny ožebračuje Čechy a tak nepřímo financuje francouzskou koloniální politiku v Africe. Ve Francii nyní domácnosti platí za elektřinu i s dodáním do domu a i s daní 0,174 EUR za kWh (4,2 CZK). V Česku díky Bruselu poslušnému oslíku Fialovi (ODS) platí pro domácnosti cena 6,05 CZK s daní, ale bez distribučních poplatků, které cenu ještě dramaticky zvýší! Jak na první pohled vidíte, Francouzi jejichž průměrná mzda nyní činí 81 875 CZK měsíčně, při práci pouze na 35 hodin týdně, zaplatí v případě naší modelové čtyřčlenné rodiny (podrobně viz MAP 1528) za elektřinu pouze 4 200 CZK měsíčně, kdežto Češi s průměrným platem 42 727 CZK za odpracovaných 40 hodin týdně zaplatí 6050 CZK měsíčně bez nákladů distribuce. (+ pár tisíc navíc pro energo-šmejdy.)! Z vysokých cen elektřiny v Česku se odvádějí poplatky do Bruselu, a odtud míří vybraná EURA do Francie, a z ní – světě div se, tzv. francouzským koloniálním místodržícím v Africe! Vše si podrobně vysvětlíme.

Na fotce pořízené minulý týden 6. prosince vidíte ruskou balerínu, která se připravuje k vystoupení při představení Louskáčka v Senegalském Dakaru. (Zdroj Foto!) Tuto inscenaci baletu Petra Iljiče Čajkovského vyhodnotily v Bruselu a v Paříži jako další důkaz tzv. Putinovy kampaně na ovládnutí Afriky, a rozhodly se rázně proti ruskému roztahování v Africe zakročit! 

Minulý měsíc vypukly ve Francouzském panství v Africe rozsáhlé protifrancouzské nepokoje vyvolané otrockou prací dětí pro francouzské těžební společnosti, o kterých jsme podrobně informovali v MAP 1514, a při kterých demonstranti požadovali, aby Putin zjednal pořádek.

Počátkem prosince se demonstrace rozšířily do Senegalu. Tam padla vláda, a do Paříže a Bruselu byl ihned povolán nový vybraný politik, který má udržet koloniální panství v Senegalu v chodu.

Vybraný senegalský politik, Amadou Ba, obdržel 11. prosince od francouzské premiérky Élisabeth Borneové balík 100 miliard koloniálních EUR, tzv. CFA, aby vypudil Putina a jeho baletky ze Senegalu. Dalších 908 milionů pravých EUR se rozhodlo 12. prosince poslat na řízení imigrace z Afriky pouhých 7 zemí EU. A pozor – Česko je mezi nimi! K tomu byla spuštěna mediální masáž představující Amadou Ba jako nového mesiáše, který miliardami z EU zachrání Afriku před bídou způsobenou sankcemi na Rusko!

CFA jsou francouzské koloniální peníze, kterými se platí na území 14-ti afrických států pod francouzskou dominancí, platí u nich pevný směnný kurz 1 EUR = 655,957 CFA. Tzv. Pevný kurz znemožňuje místním vládám jakoukoli měnovou politiku, a byl třeba typický pro vztah říšské marky a české koruny za protektorátu, kdy pomocí uměle nastavených směnných kurzů Němci tunelovali české hospodářství.

Z protokolu jednání Borneová – Ba vyplývá, že Ba dostal koloniální miliardy, aby je rozdal mezi své příznivce, a další Senegalce, protože tato oblast světa je závislá na dovozu ruských potravin, a protože díky sankcím EU na ruské potraviny došlo v Senegalu a okolních zemích k dramatickému nárůstu cen základních životních potřeb, a v důsledku toho, k protifrancouzským nepokojům, a projevům sympatií k Rusku! Pozice Ba však ani s těmito miliardami není jistá, protože se ani po návratu z Francie zatím neodvážil požádat parlament, aby hlasoval o důvěře pro jeho vládu.

Putinova popularita v Africe otřásá francouzským panstvím, krom baletek, Putin do Afriky vysílá i tzv. Wágnerovi symfoniky (žoldnéře) a postupně přebírá ochranu těžby zlata, uranu a dalších surovin. EU i Paříž se rozhodly proti Putinovi zakročit. O tom, že panství v Africe se hroutí svědčí, že Paříž věnovala Senegalu peníze CFA (vždy směnitelné za EURA) poprvé od roku 2012, a že francouzská premiérka Borneová slíbila Ba, že Francie zjednoduší podmínky vycestování Senegalců do Francie, tedy i EU.

12. prosince po jednáních Ba s Eurokraty oznámila náhle Bruxelae, že se dohodla se Senegalem, a i dalšími vybranými zeměmi Afriky na zavedení principu řízení imigrace z Afriky do Evropy. V rámci tohoto programu řízené imigrace z Afriky do Evropy, bylo v Bruselu 12. prosince oznámeno, že Belgie, Česká republika, Dánsko, Francie, Německo, Itálie, Nizozemsko, Španělsko a Švýcarsko společně složily 908 milionů EUR na podporu imigrace do EU, a že tyto miliony EUR dostanou Alžír, Mauretánie, Maroko, Senegal, Gambie, Burkina Faso, Ghana, Guinea, Pobřežím slonoviny, Mali, Nigerie a Niger.     

Jak vidíte Fiala rozhazuje českými penězi po světě jako by se nechumelilo, ale Čechům prodává nejdražší elektřinu v Evropě, dusí je nízkými platy, drahými potravinami, a ještě platí imigraci do Evropy! Takového vládce si Češi, Moravané a Slezané rozhodně nezaslouží. Je třeba mu zvolit pořádného prezidentského soka!

Je 03.03 čtvrtek 15. prosince. Předevčírem odpoledne jsem byl hostem u Petra Hájka na Protiproudu. Kompletní záznam našeho rozhovoru najdete zde: ProtiproudTV.   Přeji Vám šťastné a veselé vánoce, děkuji za dary i za pomoc, a omlouvám se za špatné zprávy. Je lepší se však na realitu, která přichází připravit. Naše analýzy budou snad díky Vaší podpoře vznikat i nadále.  Gargamel.

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář