MAP 1533 Svržení budoucího českého prezidenta?! Připravuje snad německá nadace působící v Praze svůj další úspěšný státní převrat?

Dnešní analýza dala hodně práce, proto nebylo video. Slováci Pozor německá Nadace Fridricha Naumana je aktivní i na Slovensku, a v listopadu tam soustředila své úsilí hlavně proti Robertu Ficovi, Marianu Uhrikovi, Milanu Mazurekovi, a samozřejmě Marianu Kotlebovi. Nadaci Naumana se nelíbí jejich postoj k uprchlíkům, k Ukrajině a k USA. Více ve druhé části analýzy, kde bude přesně popsáno zapojení nadace Naumana do státního převratu.

Část první: Podivná konference den před převratem? Máme se už začít bát o demokracii v Česku i na Slovensku?

Dita Charanzová (hnutí ANO, místopředsedkyně parlamentu EU) vystoupila 7.12. na konferenci německé Nadace Fridricha Naumana, která je peruánským tiskem viněna, že se podílela na organizaci 8. prosince 2022 provedeného  proamerického státního převratu v Peru, (podrobně je popsáno v druhé části analýzy) a mimo jiné Charanzová, ve svém proslovu shromážděným nadačníkům, oznámila, že Česká republika je bohužel (v originále unfortunately, video záznam 21.20+) jednou z nejvíce EURO-skeptických zemí EU! Protože Nadace Fridricha Naumana také sídlí v Praze a organizuje zde nejrůznější akce, celý rozhovor Dity Charanzové pro Nadaci  Fridricha Naumana, konaný v Bruselu, dále rozebereme. Před nadacemi, které organizují státní převraty a svržení prezidentů, (Důkaz ze 14. února 2022!), a osobami na ně napojenými, je třeba se mít neustále na pozoru, neboť právě tak začíná nástup fašismu, a nebo nějakého diktátora, či oligarchy! V závěru analýzy, potom rozebereme činnost nadace Fridricha Naumana a převrat v Peru.

Snad největší perlička na začátek: (ČAS +14.00) Charanzová 7.12. chválí pořadatele konference v Bruselu, že mají místnost dobře vytopenou, protože Češi mají také v bytech rádi teplo, ale teď se už snaží na teple šetřit! Na kolik byla místnost vytopená si můžete učinit představu z teploty, na kterou se vytápí kanceláře umístěné v hlavní budově EU Berlaymont (foto). 6. prosince se provalilo, že hlavní EUROKRATI si tuto budovu vytápějí na 23,4 stupňů Celsia! zatímco nižší úředníci po Evropě musí mrznout v budovách vytápěných na 19 a nebo 16 stupňů! V Česku vláda připravuje vyhlášku, že se smí vytápět byty jen na 18 stupňů, a v Praze se už budovy smí vytápět jen na 22 stupňů a školy na 19 stupňů! Hlavně, že je v Bruxelae úředníkům teplo!

(Hlavní budova EU pro tisíce nejvyšších úředníků se podle oznámení úředníka EU ze 6.12.2022 vytápí na 23,6 stupňů Celsia! Hlavně, že v Česku se mohou školy vytápět jen na 19 stupňů, a byty se mají, jak vláda chystá vytápět jen na 18 stupňů. Podrobnosti v MAP 1533!)

Dita Charanzová v rozhovoru tvrdě zaútočila na Viktora Orbána, (+43.00)  který podle ní brání jednotné frontě EU proti Rusku, a pochlubila se, že ona hlasovala pro podrobení Maďarska článku 7 EU, a že je proti další existenci Visegrádské skupiny. Toto načasování je velmi zvláštní, protože 23. listopadu oznámil brigádní generál Zoltan Andras Kovacs, ředitel maďarská tajné služby NIK, že se Maďarsko stalo terčem rozsáhlých podvratných akcí ze strany zahraničních politických nadací, jejichž cílem bylo ovlivnit maďarské volby v neprospěch Viktora Orbána.

Těsně před útokem na Orbána v rozhovoru Charanzová projevovala radost nad novým požadavkem EU zřídit tzv. Evropskou agenturu pro zdraví, která bude mít nařizovací pravomoci, pomocí kterých bude moci nařizovat zemím EU tzv. závazná pandemická zdravotní opatření! To je cesta jak vyřadit české soudy z dozoru nad zákonností nouzových a pandemických stavů, jak nařídit očkování, karantény, zákazy. Směšné je, že krátce před tím (27.11), kdy (7.12) Charanzová nad tímto zavedením Zdravotní diktatury jásala, se ukázalo, na základě posledních prestižních lékařských výzkumů, že očkování mRNA proti COVID, které Bruxelae celé EU vnutilo, je pravděpodobným viníkem mnoha úmrtí na akutní zánět srdce, a že neočkované země Jižní Ameriky i Afriky, nemají větší problém s COVID než očkovaná EU. Podobně vyšlo už najevo pochybné hospodaření samotné předsedkyně EU Leyenové při centrálním nákupu očkování, který Charanzová vítá a chce rozšířit! (Závěr studie: Myokarditida tedy může být potenciálně smrtelnou komplikací po očkování proti SARS-CoV-2 na bázi mRNA.) (Leyen-očkovací skandál: Vyšetřování prokurátorem je pro von der Leyenovou potenciálně toxické vzhledem k jejímu zapojení do podobného skandálu, když byla německou ministryní obrany! Hlásily už 19. října vysoké diplomatické zdroje z Bruxelae.)

Dita Charanzová (ANO, ASPEN) se na konferenci pochlubila (16.30 +), že se Českému předsednictví EU (Fiala ODS) podařilo “zařídit” 8.balíček sankcí na Rusko a na Putina. V rámci tohoto 8. balíčku byl do EU zakázán dovoz ruské ropy a ruských chemikálií. 8. balíček sankcí ihned vyvolal děsivý propad vývozu průmyslových výrobků z EU do Číny, (viz. graf níže), jejichž výroba je závislá jak na ruských energiích, tak na ropě, tak na ruských chemikáliích. Až se budete divit, proč dále potraviny v obchodech zdraží, odpověď je právě v 8.balíčku. Hnojiva a další chemikálie v EU zdraží, protože se místo jejich výroby z ruských surovin v Evropě, a místo jejich vývozu z Evropy do světa, musí nyní chemikálie do Evropy dovážet, a to z Číny!

(Graf ukazuje výsledek společného díla Petra Fialy (ODS) a Dity Charanzové (ANO) – tzv. 8 balíček sankcí proti Rusku. Výsledkem 8. balíčku je zesílení efektu politiky Green Deal v dramatickém obratu evropského obchodu s chemikáliemi s Čínou. Místo evropských vývozních zisků, začala vydělávat miliardy EUR měsíčně Čína. V důsledku obratu v obchodu s Čínou nejprve v Evropě zdraží chemikálie a hnojiva, a to potom ještě více zdraží potraviny! Vidíte tak, jak v praxi dopadá Babišovo heslo ANO – Bude líp při spolupráci s Fialou. Podrobně v MAP 1533. Zdroj grafu zde. )

Dita Charanzová (19.30+) se pochlubila, že přes skeptický postoj některých členů vlády Česka (ODS?) k politice Green Deal, se podařilo českým diplomatům (šéf Lipavský, Piráti, ASPEN) posunout v EU agendu FitFor55 směrem k jejímu uzákonění! Podstatou agendy FitFor55 je zavedení dalších emisních povolenek, se kterými se bude dát kšeftovat, a to konkrétně na dopravu (jízdu autem, autobusem, vlakem, traktorem, kombajnem, kamionem), na stavebnictví (emisní povolenka z bydlení), na zemědělství (poplatky LULUCF podrobně MAP 1508). Po zdražení energií v důsledku emisních povolenek, se kterými energo-šmejdi spekulují, se tak připravují další emisní povolenky, které zdraží dopravu do práce, dojíždění do školy, bydlení, a hlavně mají za cíl zničit české zemědělství a zdražit potraviny. Opět jak vidíte – zavedení FitFor55 podporují společně ANO (Charanzová) a Piráti (Lipavský), nějakou náhodou oba ASPEN! Co na to prezidentský kandidát Babiš? Chce snad vyhrát prezidentské volby se zdražovací bruselskou agendou? A nebo snad jde o počátek puče proti Babišovi, organizovaný podobně jako v Peru?

Cílem zavedení nových emisních poplatků FitiFor55 podle samotné Bruxelae, (v originále: qui permet d’éliminer le surplus de quotas), je odstranit přebytek povolenek z trhu – odstraněním přebytku povolenek dojde k jejich zdražení – a tedy k dalšímu zdražení energií, potravin, dopravy a bydlení! 

Celý rozhovor Charanzové pro nadačníky je velmi zmatený, protože Charanzová se vyjadřuje velmi obecně, nekonkrétně, protismyslně, či až zavádějícím způsobem. Typicky: (Po +29.00)  Oznámí, že ani mír na Ukrajině, nesmí znamenat návrat k levným ruským energiím, a současně tvrdí, že levné energie se někde a nějak musí sehnat, jinak rodiny zmrznou, a jinak prohrajeme konkurenční boj s Čínou. Ale jako vysokou političku, místopředsedkyni parlamentu EU, ji přitom vůbec nezajímá, kde je sežene, když nikde nejsou, a nemá ani žádný plán, na jejich sehnání. Oznámí, že USA zneužívají energetické krize k vlastnímu obohacení na úkor EU, zneužívají monopolu na technologie, a i jinak okrádají Evropu, a dokonce přitom skanduje, že Biden převzal Trumpovu politiku America First a povýšil ji na základ vztahů USA s EU, ale současně ihned tvrdí, že my musíme zůstat věrnými spojenci USA, a vydržet jejich příkoří! Chlubí se, že to bylo české prezidentství EU, které zakázalo od roku 2035 spalovací motory, a ihned přiznává, že Češi nebudou mít peníze na koupi elektro-aut, že Evropa přijde o svá pracovní místa; a že když se auta na spalovací motor nebudou vyrábět, tak Evropa přijde o své exportní trhy v Africe, Jižní Americe a Asii, a tím Evropané zchudnou.  Dokonce se vyjadřuje, že trvání EU na zákazu odlesňování jihoamerického pralesa, jako podmínky pro uzavření obchodní dohody EU s Jižní Amerikou je zbytečná bariera! Tedy na jedné straně Charanzová podporuje Green Deal, drahé energie a potraviny pro Čechy, emisní povolenky a všechny eco-bruxelae nesmysly na záchranu planety, ale na druhé straně jí nevadí vykácení brazilského pralesa! Nestačí tedy, že  LULUCF politika EU prosazená za Českého předsednictví EU zlikviduje české lesnictví, respektive zlevní jihoamerické dřevo oproti českému i slovenskému! Ještě je třeba odstranit celní bariery na dovoz vykáceného pralesního dřeva!  Hlavně, že bude kšeft, a ještě větší dovoz levného, a neproclívaného zboží do EU! Její politika je politikou, která ruinuje každého obyčejného pracujícího, a prospívá pouze energo-šmejdům, politickým nadačníkům a vysokým úředníkům! Ne nadarmo Henry Kissinger nedávno nazval současné vysoké politiky nevzdělanými hlupáky bez jakékoli uskutečnitelné vize budoucnosti. Tato politika je přímo namířena proti největšímu a takřka poslednímu českému státnímu majetku – Lesům ČR. Má snad za cíl, vyvolat ekonomický kolaps českého lesnictví, aby bylo možné Lesy ČR privatizovat?! (Tento konečný osud všeho státního majetku slíbil bankéř Draghi na jachtě Jejího Veličenstva před svým povýšením do čela ECB. Podrobně zde.) Jak podobné osudu českých bank, oceláren, dolů a továren!

Část Druhá: Převrat v Peru organizovala Nadace Fridricha Naumana. Co organizuje v Česku a na Slovensku? Místopředsedkyně EU na kafíčku s fašisty?

V Peru byl včera 8. prosince 2022 proveden státní převrat proti prezidentovi Pedru Castillovi. Pedro Castillo byl zatčen, když se pokusil prchnout na mexickou ambasádu. Mexický prezident Manuel Obrador oznámil, že jejich telefonát, kterým mu dal svolení k azylu na ambasádě musel být policií a vojáky odposloucháván, protože byl zatčen na cestě na ambasádu. Manuel Obrador také z převratu obvinil politické a ekonomické elity Peru, které využily situace (drahota), aby demokratického, řádně zvoleného levicového prezidenta zbavily úřadu. Podle zpráv z Peru, levicoví aktivisté vyhrožují vzpourou proti režimu. Peru je chudá země, kde léta vládla proamerická diktatura, a pro-prezidentští stoupenci se prý nenechají jen tak zbavit moci.

Prezident Castillo byl trnem v oku EU i USA. Jeho politika byla: proti zavedení genderové politiky do školního vyučování, proti manželství osob stejného pohlaví, proti eutanázii a proti potratům. Dále slíbil, že 70% zisků z těžby peruánského nerostného bohatství bude muset zůstat v Peru! Peru je 2. největší světový producent mědi, a našla se v něm naleziště lithia. 29. září 2022 oznámila administrativa prezidenta Castilla, že kdo bude v Peru chtít těžit lithium a měď, bude muset část vytěžených surovin zpracovat v Peru na baterie. Tím zřejmě přetekla trpělivost globalistů s odbojným prezidentem, protože v Peru má na průzkum těžby lithia monopol American Lithium Corp! V celé Jižní Americe žádný stát nezpracovává lithium a měď na baterie a další pokročilé výrobky. Příklad Peru by mohl inspirovat další země, zdá se být evidentní!

Podle peruánského tisku, se svržení prezidenta Castilla začalo plánovat už v únoru 2022, a v čele příprav stál ředitel Nadace Fridricha Naumana v Peru Němec Jörg Dehner. Jörg Dehner je manželem Berthy María Carrillo,(oba na foto), a ta byla v prezidentských volbách, které svržený prezident Castillo vyhrál, členkou vedení kampaně poražené kandidátky Keiko Fujimori. Její otec diktátor Fujimori vládnul v Peru s podporou neoliberálů (viz Nadace Naumana) v letech 1990-2000. Za jeho vlády byly prováděny etnické čistky, nucené sterilizace, mimosoudní popravy a rozkradl celé Peru. Později uprchl, byl dopaden a odsouzen za krádeže i vraždy na 25 let. (Nejvyšší možný trest v Peru) Neoliberálové se několikrát marně snažili pomocí různých milostí a soudních triků dostat Fujimoriho z vězení. 

Jörgu Dehnerovi a Nadaci Naumana bylo peruánskými novináři prokázáno, že zaplatili a zorganizovali konferenci, na které se řešilo, jak prezidenta Castillo s celou vládou sesadit, a na které se už rozdělovaly státní funkce pučistům! Je zajímavé, že členka demokratického hnutí ANO, Charanzová, která je v Parlamentu EU zodpovědná za politiku celé EU vůči Jižní Americe, studovala vysokou školu ve Španělsku, a umí tedy Španělsky, (snad lépe než Anglicky doufám), se neštítí vystupovat na konferencích Nadace Naumana, která podporuje v Jižní Americe politiky, kteří jsou napojeni na čistokrevné fašisty a diktátory, neštítící se etnických čistek, politických vražd a dalších zločinů proti lidskosti! A přitom z těch samých zločinů na konferenci nadace Naumana obviňuje Rusko a Putina. Zase dvojí metr, že!

Slovákům doporučuji si přečíst tento článek. Nadace Naumana v něm obviňuje Fica, Uhríka, Mazureka, Kotlebu a další, že na Slovensku šíří proti-uprchlické a proruské dezinformace, které mají za cíl očernit humanitární politiku EU a Slovenských elit! Nadace Naumana tak současně podporuje fašistické státní převraty v Jižní Americe, a současně v Evropě káže o morálce Slovákům! V případě Kotleby se tak zdařil úžasný fór – Německá Nadace Naumana, která organizuje fašistický státní převrat v Jižní Americe obviňuje Kotlebu z propagace myšlenek krajní-pravice na Slovensku! A co na to paní Čaputová? Pozve Nadaci Naumana na své sídlo, aby také na Slovensku zorganizovala nějaký státní převrat?

Proti činnosti Nandace Fridricha Naumana protestovala i dokonce hlavní Německo-Peruánská partnerská společnost pro rozvoj vzájemných vztahů se sídlem v německém  Freiburgu. Podle peruánských novinářů se Nadace Naumana zapojila i do ovlivňování výsledků voleb v Ekvádoru a snaží se i ve Venezuele.

Jsou 04.52  pátek 9.prosince. Přeji Vám Vánoce bez státních převratů a děkuji Vám za pomoc i za dary. Snad budeme moci v našich analýzách díky Vám pokračovat i nadále. Mějte se krásně, Vám přeje Gargamel.

P.S. Na videa zatím nebyl čas. Tahle analýza zabrala celý den a noc. Snad tedy v sobotu.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář