MAP 120 Nová strategie USA – Krev za likvidaci Ruska mají dodat výlučně Evropané a Asiaté!

Dnes mám pro Vás na začátek lahůdku. Dvě videa s pěknou muzikou. Na prvním, Ukrajinském, se ženou vojáci za zvuků “oslavných famfár” na obrněncích NATO do bitvy o Cherson. Na druhém, Ruském, za pěkné americké rockové muziky Vás čeká to, jak ti nešťastní vojáci a jejich obrněnce NATO, smutně cestou na Cherson skončili.

Obě videa jsem zveřejnil, v reakci na poslední vývoj událostí.

  • Nejprve bývalý velitel US-Armády v Evropě generál Ben Hodges, který nyní podporuje administrativu Joe Bidena, vytroubil 3. září do světa, že válečné plány USA pro současnou válku na Ukrajině by měly v každém případě zahrnovat cíl “de-imperializace” Ruska. Generál Hodges dokonce přiznal, že: se mu zdá,  že už nastává konec Ruské Federace, a požadoval, aby se tentokrát USA na Rusy dobře připravily, protože na předchozí rozpad SSSR, nebyly připraveny, a nedokázaly ho využít!
  • Po té hlavní 6. září úřadující hlavní stratég USA, generál Clinton Hinote, vyhrožoval Číně, že ji vybombarduje, a požadoval, aby se Tchaj-wan po vzoru Ukrajiny na Číňany po zuby ozbrojil. A oznámil, že nově získané americké zkušenosti z války na Ukrajině ukazují, že cestou k americkému vítězství bude hlavně úplné vybombardování logistických cílů nepřátel! 
  • Generál Clinton Hinote definoval 6. září novou strategii USA, jako dosažení takové ničivé schopnosti letectva USA, která by Rusko a Čínu dokázala zničit i v oblastech jako je Ukrajina a Tchaj-wan a další země mimo USA, bez toho aby USA musely rozšiřovat a nebo udržovat v těchto zemích svoje letectvo a další vojska. Jinak řečeno – tyto země tzv. přátelé USA mají vést války proti Rusku a Číně s americkou podporou, ale bez amerického zapojení. A americké letectvo má přitom vytvořit takovou hrozbu, že Čína, ani Rusko se neodváží do těchto válek zapojit svůj hlavní vojenský potenciál, protože by riskovaly US protiúder. Domyšleno do konce – země Evropy a Asie mají vést proti Číně a Rusku opotřebovávací války v žoldu USA, a při nich mají mít jistotu, že se je Čína ani Rusko neodváží porazit s využitím vší své vojenské síly, protože by se ně vrhly US bombardéry Clintona Hinota. Evropané a Asiaté se tak nově mají stát levnou americkou potravou pro ruská a čínská děla ve válkách za udržení dominance USA nad světem.  Americké životy mají zůstat ušetřeny. Důvodem je prostý fakt – do nové genderově neutrální US Army se letos už takřka nikdo nehlásí, a to se takřka nikde nebojuje! 

Čínskou odpověď na novou strategii USA jsem ještě nenašel, nicméně jsem s překvapením zjistil, že sobotní pražská demonstrace se dostala na hlavní stránku hlavního světového informačního portálu Čínské komunistické strany! Doporučuji přečtení! Už jen proto, že čeští demonstranti se na rozdíl od českého premiéra na čelní stránky světových zpráv už dostaly. 

A zde nový Číno-komunistický vtip k Evropské zimě:

Ukrajinci včera tvrdošíjně pokračovali v útocích na Rusy. Hlavní úspěch zaznamenali včera u Charkova, kde se jim podařilo operačně obklíčit ruskou posádku v obrovském skladu munice Balakleja. Rusové ukrajinský sklad dobyly nedotčený v prvních měsících války. Podle Rusů Ukrajinci provedli masivní! dělostřeleckou přípravu, a zahnali slabé oddíly zmobilizované doněcké domobrany na útěk. Tím se vlomili do ruské obrany a přerušili logistické spojení ruských sil k muniční základně a městu Balakleja. Balakleja je důležitý strategický bod jak pro ruskou obranu Izjumu, tak pro ruskou ofenzívu na Charkov. Tento útok Ukrajinců je jejich největší vojenský úspěch za poslední měsíce. Očekává se, že Rusové provedou, tak jako obvykle přeskupení sil a elitní ruské jednotky a dělostřelectvo se pokusí obklíčení prorazit. Na mapě vše vidíte v horním čtverci:

Tzv. Řež na Inhulci, o které jsme informovali v minulých dílech, pokračovala včera dál. Ukrajinci přisunuly nové posily a pokoušejí se opět prorazit přes ruské linie. Podle Rusů už ale Ukrajincům došly tanky, a tak útočí jen s obrněnými vozidly.

Česká válečná propaganda chválila včera Ukrajince, že se přeplavili přes řeku Severní Doněc, a dobyli vesnici Ozerne, a vztyčili nad ní vlajku. Co čeští propagandisté zapomněli sdělit je, že ve vesnici nebyla žádná ruská posádka, protože by byla zbytečná. A že Ukrajinci, jakmile natočili vztyčení vlajky nad Ozerne, nasedli zpět do člunů, aby se vrátili do bezpečí.  A že od té doby ještě stále plavou v řece. (Viz. Toto Video)

Útok na Balakeju má vojenskou logiku. Útok na Ozerne byl sprostým mrháním životů. Dejme si pozor, ať nějaký nový český generál, který se zmocní funkce, nevypraví naše děti v žoldu USA do podobně sebevražedné akce jako bylo Ozerne, jen aby si mohl vyvěsit video s vlajkou na twitter. Na nové války v žoldu USA podle strategie generála Clintona Hinota bude potřeba milionů litrů spojenecké krve. Je tak lepší nyní volit pacifisty, a stát se po vzoru Švýcarska a Rakouska neutrální zemí. V minulosti jsem se několikrát vyjádřil, třeba v besedách na slovenském Slobodném vysielači s redaktorem Miroslavem Hazuchou, že jsem stoupencem členství Česka v NATO. Strategie Clintona Hinota je ovšem tak nebezpečná, že čím dříve NATO opustíme, tím bezpečněji budeme žít. Logickým vyústěním strategie Clintona Hinota může totiž být Evro-Ruská válka bez přímé účasti USA, a bez úplného nasazení Ruské armády. Taková to válka by stála spousty životů, a nakonec by stejně skončila jadernými útoky USA a Ruska. Jen by možná byla zničena jen Evropa, bez její ruské části. Paradoxně tak velká neutrální oblast Rakouska, Švýcarska, Česka, Slovenska, Maďarska a Srbska může takové to válce zabránit.  

Dnes jsem se musel nacpat prášky na žaludek, abych analýzu dokončil. Tak přijměte její nedostatky. Děkuji Vám za dary i za pomoc. Bez Vás by to nešlo. Je 7. září 2022, 02:58  a já Vám přeji dobré ráno. A jdu si uvařit vodu do “Pepíka”, abych se pod peřinou ohřál, protože noci začínají být chladné.

Děkujeme Vám za pomoc! Vaše dary nám umožňují Vás informovat! Demokracie umírá ve tmě! Bez informací se nemůžeme správně rozhodnout, koho volit! Proto se snažíme informovat o všech! Nesloužíme žádné straně ani hnutí. Pokud někoho podporujeme, jde pouze o jednotlivé osoby, které osobně známe. Děkujeme, že naše pořady sledujete a naše články čtěte. Naši činnost můžete podpořit darem na účet 2601593605/2010, IBAN CZ7720100000002601593605, BIC FIOBCZPPXXX, Své platby prosím označte slovem DAR. Děkujeme! Všechny překlady jsou volné a v kontextu.

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Napsat komentář